1

@kaamil1910 o kurde xD ja byłem święcie przekonany, że on ma 28-29 lat xd

5

@AmigoBlancos w. necie nie ma

0

oddajcie komentatorów! xD

0

@BulaKG @IronSanHybrid właśnie pod koniec rozmowy powiedziałem, żeby konsultant był pewny co mówi bo w razie czego będę miał dowody do reklamacji bo nagrywam rozmowę po czym on stwierdził, że nie zgodził się na nagrywanie i się rozłączył.

@elmayakos wiem, że nagrywają ale dla pewności, żeby nie wycieli jakichś 2 słów które zabrzmią dobrze dla nich, ja też wolałbym nagrywać.

0

czy dzwoniąc na infolinie np. T-Mobile mogę nagrywać rozmowę z konsultantem? nie w celu udostępnienia jej gdzieś dalej tylko żeby w razie jakichś błędnych informacji mieć dowód + ewentualnie do odsłuchu jakbym coś zapomniał z tej rozmowy

4

@masa11 a czy ty codziennie czytasz jak udzielić pierwszej pomocy? była sytuacja, ludzie wiedzą co się stało to puszcza jakies programy czy informacje zeby właśnie przyciągnąć ludzi i nauczyć ich tego. w szkole powinni cie tego uczyć, zatrudniając się w pracy powinienes miec szkolenie BHP gdzie pierwsza pomoc tez jest

3

dajcie mi już 15 kuła :D

0

@Rust_Cohle anglia 2:1

3

@Nazio87 po przedostatniej wypowiedzi śmiem stwierdzić że chyba nie tyło pił xd

1

@Criss18Barca człowiek człowiekowi wilkiem

1

@Barwindg hierarchia wartości, obowiązki, przyjemności, hip Hopowa podróż do przyszłości?

3

@Lovalo trójeczka i nawet nie ma co. dyskutować :D

0

no i 6/6 pkt za ten mecz w typerze ze znajomymi póki co. Brawo Romek

1

Mamy Aldererewjheweida

2

@maroon mimo wszystko to on wygrał najważniejszy mecz - mecz o życie

1

Widać po Duńczykach, że psychika już poszarpana po tym co sie dało.

1

@AllBundy to powinieneś też mieć jakiś przycisk, który zmienia ścieżke dźwiękową (np. na niekórych pilotach odpowiada za to któryś z tych kolorowych przycisków, tj. czerwony, niebieski, żółty itp.), możesz pokombinować

1

@PW27 prawy górny róg klikasz w zębatke

6

1

@Dominik1511 ale wiesz, że TVP tylko transmituje a nie jest realizatorem?

0

@AllBundy jak oglądasz na tvp sport w necie to możesz zmienić klikając w tą zębatke w prawym górnym

0

@ShinobiQWE pewnie nie można, organizm mógł być tak wymęczony po przyjęciu szczepionki, że wreszcie doszło do totalnej odciny

1

jak dziwnie by to nie zabrzmiało to brak karetki na boisku to był promyczek nadziei, że nie było tak źle, i ten promyczek okazał się pięknym słońcem

0

wiadomo już coś? musialem na chwilę odejść od tv i neta

0

@ShinobiQWE padl na boisko, stracił przytomność, reanimacja trwała z 10minut i znieśli go na noszach z kurtyna. nie wygląda to dobrze

1

@norbi77 oby.. oby...

2

@Nazio87 czy to ważne co potem? najważniejsze jest teraz życie Eriksena

1

@Bruttal eriksen upadł, stracił przytomność. nic więcej nie wiadomo

0

@karci0 nic nie wiadomo

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?