RobiS
Dołączył/a: marzec 2016
Szynwałd
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@stone80 myślałem o tym ale te wywietrzniki to takie troche słabe do mocowania czegokolwiek.
1
@kuz niestety u mnie nie ma :/
jest tam tylko zaslepka
1
wozi się tu ktos ibizą 3? macie jakieś uchwyty na kubki/puszki? potrzebowałbym cos ale za cholere nie mam pomysłu gdzie i jak coś zamontować w tym seacie :D
3
@kaamil1910 a jeszcze ciekawiej obstawia się ich mecze
1
@LS pytam bo pocztą wysyłam raz na 500 lat, nie mam pojęcia jak co tam działa. nie mam zielonego pojęcia co zmienia list ekonomiczny, polecony, priorytetowy skoro i tak zwykle czeka się na niego tyle samo :P
1
"Przesyłka listowa nierejestrowana priorytetowa" jeśli na poczcie wyślę w ten sposób list to będę miał numer do śledzenia?
7
Granulat się podobno wczoraj psa w Zakopanem przestraszył jak uprawiał jogging i widać efekty ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@marcin000019 mogli zremisować chociaż, tak to kupon do kosza :(
3
@Mr8lack https://www.efortuna.pl/ticketdetail?id=Mzk5MDExMDQzMzU2NjgwMTpUMeNA_yD0yC4bXMk%3D&kind=M
xd
1
@RosjaninBut też na nią patrzyłem ale ma 90 czy tam niewiele więcej stopni obrotu :/
1
@Chaoss g25 zaczyna się w okolicach 700zł, więc raczej nie
1
@KapiFCB przepatrzyłem już masę kierownic, w okolicach kwoty którą podałem, i jedynie coś od logitecha ma sens, force feedback i 900 stopni to mus ;)
2
Cześć.
Szukam jakiejś używanej kierownicy do kompa, szukam czegoś w cenie ~400zł (nie chcę wydawać więcej bo nie wiem na ile będzie mi się przyjemnie grało :P ). Sporo szukałem Logitecha Driving Force GT i natrafiłem też na nieco starszą wersję - Driving Force Pro. Czy jest tu ktoś, kto mógłby mi powiedzieć czy są jakieś spore różnice między tymi kierownicami?
3
@Yosemite x2
1
+2,5
1/+1,5
+2,5
2
x2
2
2
+1,5
x2
skip
+2,5
same pewniaczki :D
3
@Cariones możesz na necie zamówić https://sklep.sante.pl/chrupki-kukurydziane-flips-o-smaku-czekolady-70g :D
2
@Rust_Cohle
chrupki: maczugi, przysnacki cebulowe, kiedyś były też jakieś kulki orzechowe ale nie pamiętam nazwy :P
chipsy: top chips solone/papryka, crunchips chakalaka( ͡° ͜ʖ ͡°) i kebabowe
a no i o lays strong piri piri zapomniałem :P
3
@BlaseR9 markus z ikei
https://www.ikea.com/pl/pl/p/markus-krzeslo-biurowe-vissle-ciemnoszary-70261150/?gclid=CjwKCAiA65iBBhB-EiwAW253W7GQ2lfXYjsLIdn3C4aFnSCtQO6HZTgws9vy2YIyEv1j5FEvo3JHQRoCPVwQAvD_BwE
2
@Azi o tym, że mają chlodzenie w zestawie to wiem ale na własnym przypadku wiem, że lepiej kupić lepsze bo stockowe przy obciążeniu lubi jednak być głośne jak helikopter :D
z procesorem tak jak mówiłem, możesz właśnie zjechać do 3700x - to już wedle uznania. ram tez mozesz faktycznie sprawdzic i zdecydować czy ram czy mobo ;)
2
@Azi szczerze mówiąc, to w budżecie który podałeś złożyłem coś z ryzenem 3900x (https://www.morele.net/kategoria/dyski-ssd-518/?konfigurator=konfigurator-zestawu-komputerowego&configId=801715) :P
ewentualnie można zjechać z procesorem do 3700x o którym mówisz a dorzucić np. kolejne 16GB RAMu. nie wiem też ile potrzebujesz miejsca na dane, więc wrzuciłem tylko SSD 1TB. Na obudowie też można zjechać jakoś ~100zł.
2
@Azi w czerwcu 2020 kupilem gtx1660s za 1075zł, teraz kosztuje ponad 2000 :D
w tym 3,5-4k ma być też monitor z tego co rozumiem?
2
@MatixPL jednego
4
do zobaczenia jutro Ramblowicze. 10 minut tutaj dziś i już rzygam tą polityką
1
@el_pichichi_9 ostatnio wciągnął mnie horror Marianne, choć krótki to polecam :D
1
ogląda ktoś tą ogórkowa ligę? dalej tak chłopak czaruje?
1
xD
2
@Zoker maszynka na 4mm i jazda w domu :P
1
@GadulkiGembulki dlatego najlepiej sprzedawać na allegro, w takim przypadku allegro rozwiązuje problem za Ciebie
1
@kamiVeB u mnie deszcz zamiast śniegu. strach do samochodu wsiadac
1
znajdzie się tu ktoś używający "inteligentnego domu"? chodzi mi głównie o apke google home, mam 3 urządzenia którymi mogę sterować głosowo itp. itd. działają one w 2 aplikacjach, w apce Tuya mogę ustawić sobie różne "automatyzacje", czy w google home jestem w stanie zrobić coś takiego ale między urządzeniami z dwóch różnych apek?
3
chyba coś ciśnienie dziś nieodpowiednie bo od rana głowa boli, apap w południe i drugi z 2h temu a boli nadal :(