1

@stone80 myślałem o tym ale te wywietrzniki to takie troche słabe do mocowania czegokolwiek.

1

@kuz niestety u mnie nie ma :/
jest tam tylko zaslepka

1

wozi się tu ktos ibizą 3? macie jakieś uchwyty na kubki/puszki? potrzebowałbym cos ale za cholere nie mam pomysłu gdzie i jak coś zamontować w tym seacie :D

3

@kaamil1910 a jeszcze ciekawiej obstawia się ich mecze

1

@LS pytam bo pocztą wysyłam raz na 500 lat, nie mam pojęcia jak co tam działa. nie mam zielonego pojęcia co zmienia list ekonomiczny, polecony, priorytetowy skoro i tak zwykle czeka się na niego tyle samo :P

1

"Przesyłka listowa nierejestrowana priorytetowa" jeśli na poczcie wyślę w ten sposób list to będę miał numer do śledzenia?

7

Granulat się podobno wczoraj psa w Zakopanem przestraszył jak uprawiał jogging i widać efekty ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

@marcin000019 mogli zremisować chociaż, tak to kupon do kosza :(

1

@RosjaninBut też na nią patrzyłem ale ma 90 czy tam niewiele więcej stopni obrotu :/

1

@Chaoss g25 zaczyna się w okolicach 700zł, więc raczej nie

1

@KapiFCB przepatrzyłem już masę kierownic, w okolicach kwoty którą podałem, i jedynie coś od logitecha ma sens, force feedback i 900 stopni to mus ;)

2

Cześć.
Szukam jakiejś używanej kierownicy do kompa, szukam czegoś w cenie ~400zł (nie chcę wydawać więcej bo nie wiem na ile będzie mi się przyjemnie grało :P ). Sporo szukałem Logitecha Driving Force GT i natrafiłem też na nieco starszą wersję - Driving Force Pro. Czy jest tu ktoś, kto mógłby mi powiedzieć czy są jakieś spore różnice między tymi kierownicami?

3

@Yosemite x2
1
+2,5
1/+1,5
+2,5
2
x2
2
2
+1,5
x2
skip
+2,5
same pewniaczki :D

3

2

@Rust_Cohle
chrupki: maczugi, przysnacki cebulowe, kiedyś były też jakieś kulki orzechowe ale nie pamiętam nazwy :P
chipsy: top chips solone/papryka, crunchips chakalaka( ͡° ͜ʖ ͡°) i kebabowe

a no i o lays strong piri piri zapomniałem :P

2

@Azi o tym, że mają chlodzenie w zestawie to wiem ale na własnym przypadku wiem, że lepiej kupić lepsze bo stockowe przy obciążeniu lubi jednak być głośne jak helikopter :D
z procesorem tak jak mówiłem, możesz właśnie zjechać do 3700x - to już wedle uznania. ram tez mozesz faktycznie sprawdzic i zdecydować czy ram czy mobo ;)

2

@Azi szczerze mówiąc, to w budżecie który podałeś złożyłem coś z ryzenem 3900x (https://www.morele.net/kategoria/dyski-ssd-518/?konfigurator=konfigurator-zestawu-komputerowego&configId=801715) :P
ewentualnie można zjechać z procesorem do 3700x o którym mówisz a dorzucić np. kolejne 16GB RAMu. nie wiem też ile potrzebujesz miejsca na dane, więc wrzuciłem tylko SSD 1TB. Na obudowie też można zjechać jakoś ~100zł.

2

@Azi w czerwcu 2020 kupilem gtx1660s za 1075zł, teraz kosztuje ponad 2000 :D
w tym 3,5-4k ma być też monitor z tego co rozumiem?

2

@MatixPL jednego

4

do zobaczenia jutro Ramblowicze. 10 minut tutaj dziś i już rzygam tą polityką

1

@el_pichichi_9 ostatnio wciągnął mnie horror Marianne, choć krótki to polecam :D

1

ogląda ktoś tą ogórkowa ligę? dalej tak chłopak czaruje?

1


xD

2

@Zoker maszynka na 4mm i jazda w domu :P

1

@GadulkiGembulki dlatego najlepiej sprzedawać na allegro, w takim przypadku allegro rozwiązuje problem za Ciebie

1

@kamiVeB u mnie deszcz zamiast śniegu. strach do samochodu wsiadac

1

znajdzie się tu ktoś używający "inteligentnego domu"? chodzi mi głównie o apke google home, mam 3 urządzenia którymi mogę sterować głosowo itp. itd. działają one w 2 aplikacjach, w apce Tuya mogę ustawić sobie różne "automatyzacje", czy w google home jestem w stanie zrobić coś takiego ale między urządzeniami z dwóch różnych apek?

3

chyba coś ciśnienie dziś nieodpowiednie bo od rana głowa boli, apap w południe i drugi z 2h temu a boli nadal :(

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?