RobiS
Dołączył/a: marzec 2016
Szynwałd
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
chyba coś ciśnienie dziś nieodpowiednie bo od rana głowa boli, apap w południe i drugi z 2h temu a boli nadal :(
3
@Bykunn widze stereotypy wciąż górą. sam mieszkam na wsi, owszem, pies też dostaje resztki z obiadu (co nie wyklucza karmy itp.) ale jeszcze nie słyszałem żeby dawanie kości, resztek mięsa czy nawet jakiegoś tłuszczyku odkrojonego z mięsa było czymś złym (śmiem nawet stwierdzić, że lepiej to wpływa na organizm psa niż karmy).
piękne jest to jak ci wielcy "miastowi" nadal myślą, że wieś to od razu gorsi
1
@Karzel cegły to akurat najmniejszy problem :P mnie jakoś nie przekonuje nap***anie kopniaków w metalowe rury xd
1
@msmsms u mnie wszystko śmiga na 2 urządzeniach. wyczysc cache apki, przeinstaluj. pierwszy raz słyszę żeby ktoś takie cyrki miał z apką Netflixa :D
3
@Zoker szczerze mówiąc, mi dużo pomogło granie w gry z angielskim językiem, sporo też dała rozmowa z drużyną w csie po angielsku :P niby głupio brzmi ale robotę robi dobrą.
na yt znajdziesz sporo kanałów zajmujących się j. angielskim, pełno aplikacji, możesz też oglądać filmy z lektorem pl i angielskimi napisami lub z głosami aktorów i polskimi napisami
9
@pt9 akurat sanah bardzo przyjemnie sie słucha
5
odpalilem sobie Ave Max jak była w Geniusie, szok jak czysto potrafi zaśpiewać, wersja studyjna i śpiew w Geniusie niczym się nie różnią
35
https://zapodaj.net/32243297fc201.jpg.html
czemu dopiero teraz to zobaczyłem XD
1
@Mns21 jak stawiam jakiś kupon w ugandzie to tak, interesuje się
2
@kaamil1910 https://prnt.sc/y9tb4o
niektore moga nie dzialac juz
1
@fart oj boli i to bardzo
1
ma ktoś głośnik Google Home Mini? można wydawać polecenia po polsku czy tylko angielski?
2
@FIJI jak ktoś ma sfrajerzyc to barca
jak mam nie wygrac kuponu to przez barce
i tak w kolo Macieju xd
1
@MasnyTed Grizi pol godziny temu wywożony z Barcy a teraz MOTM :D
1
https://prnt.sc/y6t9cd
:)
1
nie mozna bylo tak grac od początku?
1
trzymajcie mnie bo nie wyczymie
2
@Piotr,1985 a kogo ma wpuścić?
1
@Arkadio90 dobrze by było ale jakoś tego nie widze
1
najgorsze jest to, że przed postawieniem kuponu zastanawiałem się czy wyrzucić Lipsk czy Barce, no i padło na to, że Lipsk nie będzie na kuponie :)
2
chyba kupon do kosza bedzie przez Barce :/
1
@wpwelement wiem o tym ale pomimo tego i tak na La Rambli zaraz przed meczem jest milion pytan dlaczego na w TV leci Serie A, nie wszyscy czytają artykuły, spora część zerka tylko na info na samej górze strony
1
Grizi opóźniony zapłon
2
nie psujcie mi kuponu, prosze xD
1
@mr Barca a co najlepsze na strims jest ten sam stream co na tvp sport :P
3
@Moderacja proponowałbym takie rozwiązanie na głównej dotyczące transmisji meczu https://prnt.sc/y6jxnq (czy nawet podać link do strony TVP Sport)
dodać głupie 5 znaków to żaden problem a zminimalizuje spam na Rambli z pytaniami gdzie mecz :P
4
podoba mi się jak ta piłka u nas w ataku chodzi :D
1
oj trinkało ojoj
1
@CatalanDream na szybko wyczytaem, ze jakas, powiedzmy, gwarancja jest. szkoda wlasnie ze na olx nie ma glupiego systemu reputacji czy czegoś podobnego
1
kupowal ktos na olx z tą ich przesyłką? jak to działa? w razie jak sprzedający poleci w kulki to są jakieś szanse na odzyskanie kasy?