RobiS
Dołączył/a: marzec 2016
Szynwałd
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
kurs na lester to byl prezent od buka :D
1
https://www.facebook.com/G5.pasha/posts/3692773760790681
tego to sie nie spodziewalem
1
@Felipe_PL https://prnt.sc/y53fdg jak najbardziej xd
2
@eosz na tvp sport w tv chyba zaraz po meczu ma być
1
@Witekk10 tak jest
1
@Azi polecam przerzucic się na kiwi browser. można w niej instalować rozszerzenia z chrome store tak jak na kompie.
2
@Witekk10 mozesz wziąć 24 takie same ale równie dobrze mogą też być 24 różne :P ważne tylko żeby brały udział w promocji (trzeba na kartki że spisem patrzeć)
1
@LeoMessi1994 piwo, wódka jak już trzeba xd najlepiej driny bo czystej nienawidzę
2
@Kidd nie, zdjęcie główne jest ze starej promocji, fakt ale możesz zobaczyć że na kartkach że spisem piw biorących udział w promocji masz datę piątkową
1
@Witekk10
tutaj znajdziesz spis https://www.pepper.pl/promocje/wybrane-piwa-butelkowe-1212-gratis-w-biedronce-357609
@barcelonaLM lidl chyba jeszcze nie zrobil takiej mocnej promki na piwa, zawsze było to 8+4 gratis (albo 4+4, już nie pamiętam) ale i tak wymagali aplikacji Lidl Plus
1
w piątek w biedronce promocja 12 piw + 12 gratis, wymagana karta moja biedronka
3
wie ktoś gdzie mogę obejrzeć iCarly z lektorem/dubbingiem? znalazłem tylko na vider ale stronka ma często problemy z serwerami i ciągle tylko buforowanie widać :/
1
@Kettger samo oprogramowanie, producent tak inwigiluje w to co jest na telefonie, że już nie ważne co pobierzemy, np. google pomimo tego, że gps jest wyłączony i tak wie gdzie i kiedy byłem.
co do uprawnień - możesz po prostu nie zezwalać na te, które ci przeszkadzają (w wielu przypadkach i tak można apek po tym używać)
2
@Kettger jak tylko pamięć na to pozwala to nic nie stoi na przeszkodzie żeby instalować nawet każdą apkę po kolei ze sklepu :)
4
@Colon mi osobiście się nie podobają, natomiast najładniejsze według mnie to te https://1.bp.blogspot.com/-5mLjAgZaqO8/Xle4dEcIrfI/AAAAAAACSDg/pI5s7U5FdhgAiSuAURVASChFmFlOPSmoQCNcBGAsYHQ/s738/barca-cl-winning-2010-11-vs-2020-21-kits%2B%25289%2529.jpg
1
nie da sie przestać słuchać :D
1
@FC1899Barca dobrze, że hipokryzji Owsiaka nie widzicie ;) a druga sprawa to tak jak wyżej napisali, wrzucacie wszystkich kapłanów do jednego wora, dla was każdy kapłan to pedofil itd.
9
@adaskooow zaztrzymałem się gdzieś na etapie jak miał 25lat xd
3
no i legiunia zepsuła kuponik i przypomniała mi czemu trzeba omijac ekstraklase szerokim łukiem
3
@NaFazieHitman a bo dałem ich dzis na kupon to muszą przegrać oczywiście :P
1
ityrujace są te jęki komentatora przy locie
1
@konraden no to niech na tym pozostanie. miłego weekendu
1
@konraden ale ja nic nie narzucam, po prostu ty zarzucasz mi hipokryzję a sam jej u siebie nie widzisz
1
@konraden po pierwsze, gdzie napisałem, że mężczyzna uprawiający seks z wieloma kobietami jest dobry? gardzę takimi :) jeśli tobie odpowiada, że Twoja żona będzie uprawiała seks z innymi 10 mężczyznami - ok, nie mieszam się ale coś masz nie tak z głową. oczywiście nic nikomu nie narzucam, niech postępuje jak sobie chce ale niech nie oczekuje z mojej strony szacunku.
po drugie, zarzucasz mi hipokryzję? podsumuje to tak "XD". jeśli dla ciebie przyjemne uprawianie seksu a późniejsze usuwanie dziecka "wpadki" (wiedząc że jest takie ryzyko) to to samo co usunięcie dziecka poczętego w skutek gwałtu to nie mamy o czym rozmawiać
1
@barteq chyba nie mnie oznaczyłeś ale z tego co widze to w sprawie aborcji mamy takie same zdanie :)
1
@konraden a dlaczego kobieta ma decydować za dziecko, które jeszcze się nie urodziło? w przypadku gwałtu, czy tak jak wyżej pisałem, zagrożenia życia matki - ok, aborcja może być,ale jak zalezy im tylko na stosunku seksualnym a potem usuwaniu ciąży to szanujmy się ale to nie jest normalne.
2
https://prnt.sc/xt2qi0
chyba troche za bardzo jak na tłicza
2
@cata_luna a napisałem, że nie jest? :)
3
@Sandman21 3 technikum. wyboru nie było :P na szczęście to ostatni rok z tym językiem
2
@MesQueUnClub_87 jajecznica na mleku to piekna sprawa :D mimo, że nie brzmi jakoś mocno zachęcająco to polecam spróbować :D