0

@joloskyy Nie pomoże.
Przy sprawnym systemie może by pomogło,lekarze by się bardziej starali i dociekali bardziej co pacjentowi dolega ale na to nie ma czasu, już teraz kolejki są olbrzymie i pacjentow przyjmuje się na ilość a nie jakość.


2

Nie dość że gramy słabo to jeszcze kolejni kluczowi piłkarze wypadają.
Bez Pedriego to będzie kaplica.
Dobrze że teraz mamy troszkę łatwiejsze drużyny w terminarzu.

Ja nie wiem co ten Flick i sztab odwalili że drużyna jest zajechana od początku sezonu, fizycznie to wyglądamy naprawdę tragicznie a kontuzji nie ma końca.
Ja rozumiem że kontuzje mogą się zdarzyć ale taka ich ilości plus do tego piłkarze którzy nie biegają i stosują udawany pressing to nie przypadek.

2

@gumaz
Spokojnie, wystarczy dobra łapówka i nic mi nie zrobi. Tak zawsze się w platformie rzeczy załatwiało.

0

Zero zdziwienia.


3

@Karol145 Po to że aktualna edukacja nie jest w stanie nauczyć dziecka wszystkiego podczas lekcji.
Już nie mówiąc że niektóre przedmioty np matematyka wymagają systematycznej pracy i rozwiązywania dużej ilości przykładów, gdzie mają to robić jak nie w domu?
Twoje pytanie pokazuje jak bardzo jesteś odklejony od rzeczywistości.

6

Pawłowski ładnie poleciał z nimi.


18

@Roobo A sorka to tylko zdjęcia Sosnowca mi się pokazały

0

O Boże jakie zniszczenia,ten huragan zdemolował tą Jamajkę,te obrazki są przerażające, żal patrzeć na to.

5

@macio_944 Żałosny Berkowicz patelni nie potrafi ukraść to jak by miał ukraść huragan.
Tu trzeba specjalisty np Giertycha.
Albo Jarka bo on nawet księżyc ukradł.

2

Gen.G autostrada do finału.
Ale co z tego jak i tak tam ich T1 wyjaśni.

1

@Filipem Zakładem konto gdy nie było Rambli.
Przez około rok wchodziłem na stronę i dopiero założyłem konto

1

@FcPortoFan1999 Nie obraził bym się gdyby znowu to zrobił.
Beka na MŚ z Gen.G zawsze mile widziana.

1

Hanhwa masakruje teraz Gen.G.
Mapa nie do przebrania.

1

@FcPortoFan1999 Gdyby to Zeus zabił Kina na 2 lvl a nie na odwrót to Hanhwa by to wygrała.
Ta Gwen praktycznie wygrywała wszystkie tf.

0

Chovy 510 cs xD

0

@FcPortoFan1999 spokojnie za chwilę drugi elder tam na pewno się wyjaśni xD

0

Giertych w obronie Berkowicza xD


1

@FcPortoFan1999 Fajna mapa, dużo się działo.

7

Może Berkowicz chciał reperacje w ten sposób zdobyć za potop szwedzki?

4

4

@Comentateiro
Masz rację.
Jednak trzeba na Tuska zagłosować bo tam nie kradną.

0

@Safrani W sensie mogło tak być ale to Berkowicz musiałby być głupszy niż się wydaje bo faktycznie mógł wszystkiego nie zeskanować przez przypadek ale to wszystko da się wytłumaczyć przecież i wyjść z sytuacji.

0

@Safrani Byłem w ostatnim czasie kilka razy i tylko się towar skanuje.

1

Menzten w obronie Berkowicza,szkoda.
Liczyłem na wywalenie go.
Nie kupuje tego tłumaczenia choć raz mi też się coś takiego zdarzyło, robilem zakupy w Rossmanie za 3 stówki kupowałem dwa rodzaje perfum jedne droższe za ponad prawie 200 i drugie jakieś za 40 i tych tańszych nie zeskanowalem.
Wyszedłem po chwili ochroniarz za mnie wypada i kazał mi paragon pokazać.

Faktycznie ich nie było więc wróciłem i zapłaciłem i nie było problemu.
Dlatego nie kupuje tego tłumaczenia.


0

@norbi77 "Trafiłem przypadkowo i wygląda na fajny kanał:"
Brzmi jak tania promocja xD
To Twój kanał?

2

@Irmscher10 Pytasz o dowody xD
Przecież to jest jawne i oficjalne że Dawton finansował kampanię Trzaskowskiego.
Gdzieś tu Menzten się mota?
Wice prezes Dawtona to właśnie kolega Telusa

1

@MessiForeverTheBest Może myśleli że będzie zjazd ale nie aż taki i jednak pressing będzie funkcjonował ale gorzej.

0

@Karol145 Christensena i Olmo co chwilę nie ma więc nie ma to znaczenia.
Rok temu Gaviego nie było bardzo długo bo zerwał więzadła.
Lewy co niby ma wnieść?
Joan i Raphinhia mogą coś wnieść ekstra ale to nic nie da.
Naprawdę nie widzisz że my pressing nie istnieje?
Nie widzisz tego że nie zbieramy drugich piłek a intensywność w tym sezonie to jakiś żart?
Problem jest fizyczny i to widać gołym okiem

1

A później fanatycy się licytują kto gorszy PiS czy KO xD


3

Naprawdę jestem ciekaw jaki Flick i sztab mieli plan na ten sezon i czy ten zjazd fizyczny był trochę planowany by odpalić troszkę później.

Początek sezonu w zeszłym roku był pokazem jak drużyna powinna być przygotowana fizycznie.
Był genialny pressing, ogromna intensywność, dynamika i szybkość.
Później to wyglądało co raz gorzej.

Na tą chwilę dosłownie KAŻDY zawodnik zaliczył ogromny regres fizyczny w porównaniu do naszego poprzedniego sezonu.
To że brakuje nam kilku świetnych piłkarzy przez kontuzje a niektórzy notują czysto piłkarski regres jak Yamal czy Kounde to moim zdaniem jest mały problem.

Najważniejszy problem to stan fizyczny całego zespołu i przez to taktyka oparta na tym aspekcie po prostu nie działa.

Chciałbym wierzyc w to że forma ma przyjść na wiosnę ale patrząc na to że Flick ma obsesje na punkcie intensywności i pressingu to trochę burzy te marzenia bo to nie jest typ trenera który coś odpuszcza pewne rzeczy w zamian za inne.
Pozostaje czekać

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?