0

Z racji że to już półmetek tego pięknego eksperymentu jakim jest obecny rząd to mam pytanie do ich wyborców.

Jeśli cofnęli byście się w czasie i jeszcze raz mieli zagłosować to:
a) zagłosowali na tą samą partię
b) zagłosowali na inną partię ale też z koalicji rządowej
c) zagłosowali na inna partię z poza koalicji rządowej
d) nie oddali głosu lub głos nieważny


14

@D10SLEO sekta to łyknie

1

@Kubix93 T1 zawsze lubiło sobie coś przegrać na początku MS.
Wcześniejszy mapy mieli świetne więc raczej to jednostkowy przypadek.
Gen.G tak naprawdę przegrało przez to głupie wejście Rulera bo mieli grę do tej pory pod kontrolą.
Nie uważam żeby byli pod formą.

1

@FcPortoFan1999 To teraz Gen.G trafia na T1.
Tak musi być

0

@Safrani Ogarnianie pola po godzinach pracy ...
Dobrze że na początku napisałeś że nie nie znasz się na tym to ci już odpuszczę.

0

@Aragorn33 Kolejny przykład dosyć świeży to zielony ład.
To kolejny przykład zaciskania samemu sobie pętli na szyi.
Jakie tym razem masz wytłumaczenie?

2

@Tomiveb Kompletnie nie zrozumiałeś.
Jeśli myślisz że rolnictwo to pójscie do pracy na 8h a potem plaża to nie masz pojęcia o tym.
Żeby żyć na przeciętnym poziomie w tej branży to trzeba poświęcić kilkanaście godzin dziennie a żeby coś mieć więcej to tyranie od świtu do zmroku.

1

CFO niszczy T1 xd
No cóż już w drafcie mi to śmierdziało.
@FcPortoFan1999 @takisobiektos @HypeR

1

@Aragorn33 "Rozumiem brak zaufania do UE i szczerą wiarę w to, że Bruksela chce zaorać nasze rolnictwo "

A mało jest przykładów że UE sama chce się zaorać?
Np sprowadzanie imigrantów którzy rozpieprzają kraje od środka, pracować nie chcą a tylko chcą socjal.

Jaki był w tym cel ?


2

@Safrani "A polski rolnik rodak? Jak tak patrzę po somsiadach, to chyba można im zazdrościć."

Piszesz o rolnikach że można im zazdrościć i dajesz przykład który jest bardzo dużym marginesem,a czego to pamiętam to Ludzie którzy mają powyżej 100ha to jest 2% w kraju.
To jak mam to interpretować?

Małe rolnictwo to przede wszystkim bardzo ciężka praca.
Sam mam rodzinę na wsi, mają trochę ha, ziemie nie najgorsze ale co z tego jak są leniwi i nie garną się do roboty.
Efekt? Bieda aż piszczy.
Samo nic się nie zrobi a żeby mieć jakieś wymierne korzyści z tego to trzeba ostro harować.
UE najpierw narzuca ogromne ograniczenia i warunki a potem wpuszcza zewnętrzne podmioty które mają ogromną wolność.

Ciekawe jakbyś ty do tego podszedł jeśli by to dotyczyło twojej branży.

2

@Safrani Tak każdy rolnik sobie kupuje Mercedesy...
W Polsce Znaczna większość to rolnicy którzy mają poniżej 10ha, z pewnością oni na pewno mają Mercedesy.
Ale co tam wykończmy ich, bezpieczeństwo żywnościowe?
A komu to potrzebne.

11

Albo bezczelnie kłamie albo co gorsza naprawdę nie wie czemu polscy rolnicy nie mają szans konkurować z Ameryka pld.


0

@draxidox napisałbym co sądzę o 60 ale dostał bym bana

8

Z nieba do piekła xD


1

@Pedri16Future No jak dla mnie to farmazony.
Braun z takim zapleczem może pomarzyć o takim wyniku do sejmu.
3-4% co najwyżej , to samo będzie z Zandbergiem.

0

@maroon Jaki Sławomir xDD

5

0

@arasz1819 Szczerze to nawet nie miałem pojęcie że to Braunistka.
Riposta była świetna bo wieszczenie gdzie i kiedy Putin zaatakuje jest zabawne i żałosne.

0

@takisobiektos Niestety włączyłem tylko końcówkę.
No jest to niemała sensacja.

4

Ale złoto


0

@HypeR AL vs Hanhwa też się zapowiada świetnie.
Europa łatwo nie będzie miała ale też nie ma tragedii moim zdaniem, rywale w zasięgu.

0

@Kinginiesta No wiesz, Flick to pracownik a pracownik raczej ma się słuchać pracodawcy.
@tbas
Ja mam to gdzieś, szczerze to nigdy się nie dowiemy czy to prawda czy nie.
Ja tylko przedstawiłem informacje co na ten temat wiadomo.
Każdy niech sobie oceni jak chce.
Po za tym Flick czy jakikolwiek trener raczej by nie potwierdzali informacji nawet jeśli tak było.

0

@Terapuls Flick chciał zgodnie z zasadami posadzić Yamalka na ławie a Deco i zarząd nakazał mu go wystawić przeciwko PSG.

0

@HypeR Oner top forma w tym sezonie.
Faker w tej serii też świetny.
Ta Akali i Leblanc ładnie śmigały,na Ance słabo.
Ogólnie T1 całe wygląda bardzo dobrze, lepiej niż na początku poprzednich MS

0

@Safrani W sensie ja rozumiem zamysł immunitetu i w pewnych sytuacjach ma sens, natomiast jest on wykorzystany w większości przypadków tak jak powyżej.
To narzędzie powinno być bardzo mocno zmienione

7

To że immunitet chroni przed mandatami to jest cyrk.
Mejza to jeden z większych pajaców w pl polityce.


0

@Starrk "bo mimo wszystko to robią, a nie powinni."
Tak trudno było to napisać od razu?

0

@Starrk Tu tłumaczysz.
"Gdyby PiS nie zaczął wykorzystywać tych instytucji do swoich własnych celów, to PO również by tego nie robiło."

0

@Starrk Nie wiem gdzie ja się do cb pluje ale ok.

1

@Comentateiro No nie bo według mnie to nie jest żadne przywracanie praworządności a wręcz przeciwnie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?