Roobo
Dołączył/a: maj 2023
Kraków
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FCB_dimiC Zapomniałeś dodać że mistrzem świata w jeździe figurowej na lodzie w kategorii solo.
0
@Szymemdymek Zielone jabłuszko spoko, chociaż ja ładowałem ją bezpośrednio do ryja i popijałem dopiero wodą xD
Jak ktoś lubi ekstremalnie kwaśne przeżycia to polecam:D
Aktualnie bezsmakową mam bo jednak mniej chemii to zawsze zdrowiej.
0
@Szymemdymek To jak z kfd to polecam ciasteczko z kremem,lody waniliowe albo o smaku masła orzechowego.
Białej czekolady nie próbowałem ale wleci jak skończy mi się o smaku batona karmelowo orzechowego który jest mocno średni.
0
@Szymemdymek Smak też dużo zależy od firmy.
Jakiej masz zamiar kupić?
11
Piszą że to AI ale przecież to autentyk.
10
Typowe.
Ile razy się zawiodłem w grach...
10
Cejrowski vs Braun.
4
@Comentateiro Hahaha
Przecież taka Schnepf czy Oracz to jest większy sciek niż ekipa Kurskiego.
Reszta dziennikarzy wypada różnie.
Ale te dwie baby są wyjątkowo paskudne i obrzydliwe.
1
@Jakchcesz Ja o tym pisze już od kilku tygodni.
To jest w stu procentach prawda.
Można mieć pretensje do Araujo czy Erica ale oni są wrzuceni na konia przez partnerów.
U nas obrona zaczyna się w ataku.
2
Tak to niestety wygląda.
Atak nie zakłada pressingu, pomoc nie zbiera drugich piłek i nie asekuruje a obrońcy to oni nie wiadomo co robią.
Chyba grają w berka z napastnikami drużyny przeciwnej tylko szkoda że zawsze przegrywają
0
@xavi890 Obrona zaczyna się od ataku.
Ale tak najlepiej zwalić wszystko na jednostki w obronie które muszą zgodnie z pomysłem Flicka stawiać obronę na połowie przeciwnika bez asekuracji pomocników.
3
Uważam że gra nadal jest cienka.
Bez pomysłu, bez pressingu bez intensywności.
Formacje rozjechane jak niemiecka prostytutka po 50 a forma indywidualna zawodników jeszcze bardziej uwypukla tą tragedie.
Dzisiaj Yamal miał swój dzień, oby tak dalej.
Natomiast niezmiennie Casado jest bezużyteczny.
Ja nie wiem na co czeka Flick z tym Bernalem.
Potrzebujemy go na już a Flick go wpuszcza na 5-10 minut raz na 4 mecze.
Lepiej wpuścić uszatego na 10 minut gdy wynik jest niekorzystny...
1
Spalony.
Ale Lewandowski przyjęcie ŻAŁOSNE
1
Dla mnie faul
Ewidentnie Szczęsny skasowany.
Ale i tak to było tragiczne zachowanie Szczęsnego
0
Szczęsny wraca do wylewów z poprzedniego sezonu
0
Ale fart.
Ale wbijam w to ..uj ważny jest punkt.
3
Uważam że Casado aktualnie to najgorszy piłkarz podstawowej 11.
6
Bardzo dobra decyzja sędziego.
Ale dla pewności dałbym karnego Realowi Madryt
11
Chłop się sam potknął o Balde xD
0
Ale pograli.
Fermin piękna asysta
1
Szkoda że nie wpadło.
0
Rashford to tak mnie irytuje że to szok.
Jak może a nawet musi podać to chłop strzela.
0
Narzekanie na poszczególnych piłkarzy gdy cała drużyna gra FATALNIE to jakas aberracja.
Najlepiej zwalić na Ferrana,Frenkiego i Araujo.
Klasyk, wieczne kozły ofiarne.
Jak można szukać winnych wśród piłkarzy w tej sytuacji.
Winny tego stanu jest Flick i sztab.
0
Mógłbym wymieniać dlugo piłkarzy którzy grają tragicznie.
Dlatego szybciej wymienię tych którzy grają dobrze:
Fermin Lopez
Nie mam zamiaru narzekać na poszczególnych piłkarzy bo uważam że zostali TRAGICZNIE przygotowani do sezonu pod względem fizycznym.
A to jest podstawa czegokolwiek.
Flick może sobie pieprzyć że drużyna co raz lepiej trenuje i że jak wrócą kontuzjowani to poziom się podniesie.
Gówno prawda,poziom może będzie minimalnie lepszy ale to nas do niczego nie doprowadzi.
Przygotowania zostały spartolone to teraz mamy efekty.
0
Kuźwa byłem pewny że wleci.
2
Kounde najlepsze zagranie e sezonie
6
"To się (nie) dzieje na naszych oczach."
2
@michal26 Pomijając kwestię jego głupich tekstów w sejmie to tak, mogę uznać że był jednym z lepszych.
Rozumiem czasami coś powiedzieć ale on to już przesadzał i przestało to być śmieszne a żałosne.
2
@Lionel_Messi10 Cudo.
Kiedyś żałowałem że nie kupiłem tej koszulki co mieli przed mundialem w katarze więc teraz wleci.
1
@Aragorn33 W popisowej Polsce dzień bez afery to dzień stracony.