1

@macio_944 Gdyby piłka była sprawiedliwa to Pedri by ją wygrał.
Raphinhia miał znakomity początek sezonu a potem przygasł i kilka miesięcy grał przeciętnie a czasami słabo.
Końcówkę miał dobrą.
Hiszpan natomiast trzymał świetny poziom cały czas.
Yamal też miał słabsze okresy.
Według mnie
Pedri
Dembele
Raphinhia
Yamal.

7

Piękne.


4

Ta lista wygląda najprawdopodobniej.
Dlatego możliwe że to nie fake.


6

Fanboye Lewego są niesamowici.
Ja rozumiem że dla niektórych to idol ale no niektórzy przesadzają.
Mati w punkt


1

@Aragorn33 Ty tak na serio?
Czy to miała być ironia?
Jeśli ktoś tu widzi jakieś odciąganie obrońców no to xD

2

@blakkudium Tylko że Olmo jakościowych meczy miał znacznie więcej

0

Już miałem pisać że najważniejsze jest to że nie było kontuzji dziś grając na tych rzeźników.
Fermin trzyma się za pachwinę...

0

@Encore Mati wybrał język faktów.

0

Po meczu.
Ładna akcja, świetny mecz Olmo

8

Jak dla mnie to za takie coś czerwo.
Piłka po drugiej stronie boiska a chłop go kopie...

0

Kounde ładnie wyłożył :D

0

@Jakchcesz Pokaż mi te komentarze które go niby obrażają

0

@turhiay Oczywiście ma szansę na poprawę bo cała druga połowa została ale na tą chwilę gra słabo.

0

@michal26 Wybacz ale jak ktoś pisze jako pierwszy argument że dany piłkarz ściąga uwagę obrońców to znaczy że gra słabo.
Chłop stoi w polu karnym no to go kryją, naprawdę wysiłek ogromny.

https://zapodaj.net/plik-1IebeaCvVl

0

Według niektórych Lewy gra dobrze xD
https://zapodaj.net/plik-1IebeaCvVl

17

Ale to są pajace.
Tfu na tych piłkarzy a w szczególności na Bordalasa.
Największy pajac trenerski jaki ten świat widział

0

@michal26 Jeśli dla ciebie tu Lewandowski gra dobrze to nie mamy o czym gadać.

0

@Vurt Przecież nie ja o tym mówię.
Głośno można być ale ja Lewandowski ego nie obrażam i nie domagam się jego zmiany w 20 minucie.

Rozumiem konstruktywną krytykę w stronę Ferrana ale nie hejt i wyzwiska.

0

@messicocacola hahahahahaha
Dobre

0

@KamQiX Powinnien to z zamkniętymi oczami domknąć.
Za późno wyciągnął nogę a piłka od Pedriego była idealna.

3

Po takiej grze jaką nam Lewandowski funduje dzisiaj,gra słabo i zmarnował setkę to Ferran po dwudziestu minutach był obrażany,hejtowany i zmieniany w meczu z Valencią.

To pokazuje że tutaj Polak jest nietykalny a jego konkurent na pozycji jest jechany dla zasady.

Dzisiaj rolę się odwróciły i to Lewy gra słabo a Ferran z dwoma bramkami.

Gdzie teraz jesteście hejterzy?

0

To jest największa różnica między Olmo a Ferminem.
Z tym pierwszym można pograć i jest cały czas pod grą.
On tą gre kreuje a Fermin nie który jest piłkarzem momentów i nie bierze ciężaru gry na siebie.

Kolejna rzecz że to ułatwia grę Pedriemu i FDJ bo mają do kogo zagrać.
Co doskonale widzieliśmy z Newcastle gdzie nasza pomoc była odcięta i nie było łącznika między pomocą a atakiem.

0

@Cules69 No tak ale wtedy właśnie powinnien wyżej Martin wyjść.
Balde by tak robił z pewnością bo już to widzieliśmy w przeszłości

0

Garcia imponował xDD
Chłop gra kosmicznie.

1

Pograli pięknie i piękne wykończenie.
Hejterzy Ferrana w ryk ( z dystansem proszę)

1

No i git kupon wchodzi.
Z 5 freebetu 52 zrobione.
Można już myśleć o malediwach

2

@Comentateiro chyba dzisiaj proporcje pomylili, za dużo piachu
1:1 xD

1

Mimo że uważam odejście Fatiego za słuszne to mega kibicuje chłopakowi i odpowiednie miejsce jeszcze może mu uratować karierę którą kontuzje mu zastopowały.
Talent jest ale musi pracować nad głową i przede wszystkim fizyką.

6

Mallorca niespodziewanie traci punkty z jakimiś ogórkami.

1

Atletico gra na czas remisując z Mallorcą
No hit.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?