Roobo
Dołączył/a: maj 2023
Kraków
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@macio_944 Gdyby piłka była sprawiedliwa to Pedri by ją wygrał.
Raphinhia miał znakomity początek sezonu a potem przygasł i kilka miesięcy grał przeciętnie a czasami słabo.
Końcówkę miał dobrą.
Hiszpan natomiast trzymał świetny poziom cały czas.
Yamal też miał słabsze okresy.
Według mnie
Pedri
Dembele
Raphinhia
Yamal.
7
Piękne.
4
Ta lista wygląda najprawdopodobniej.
Dlatego możliwe że to nie fake.
6
Fanboye Lewego są niesamowici.
Ja rozumiem że dla niektórych to idol ale no niektórzy przesadzają.
Mati w punkt
1
@Aragorn33 Ty tak na serio?
Czy to miała być ironia?
Jeśli ktoś tu widzi jakieś odciąganie obrońców no to xD
2
@blakkudium Tylko że Olmo jakościowych meczy miał znacznie więcej
0
Już miałem pisać że najważniejsze jest to że nie było kontuzji dziś grając na tych rzeźników.
Fermin trzyma się za pachwinę...
0
@Encore Mati wybrał język faktów.
0
Po meczu.
Ładna akcja, świetny mecz Olmo
8
Jak dla mnie to za takie coś czerwo.
Piłka po drugiej stronie boiska a chłop go kopie...
0
Kounde ładnie wyłożył :D
0
@Jakchcesz Pokaż mi te komentarze które go niby obrażają
0
@turhiay Oczywiście ma szansę na poprawę bo cała druga połowa została ale na tą chwilę gra słabo.
0
@michal26 Wybacz ale jak ktoś pisze jako pierwszy argument że dany piłkarz ściąga uwagę obrońców to znaczy że gra słabo.
Chłop stoi w polu karnym no to go kryją, naprawdę wysiłek ogromny.
https://zapodaj.net/plik-1IebeaCvVl
0
Według niektórych Lewy gra dobrze xD
https://zapodaj.net/plik-1IebeaCvVl
17
Ale to są pajace.
Tfu na tych piłkarzy a w szczególności na Bordalasa.
Największy pajac trenerski jaki ten świat widział
0
@michal26 Jeśli dla ciebie tu Lewandowski gra dobrze to nie mamy o czym gadać.
0
@Vurt Przecież nie ja o tym mówię.
Głośno można być ale ja Lewandowski ego nie obrażam i nie domagam się jego zmiany w 20 minucie.
Rozumiem konstruktywną krytykę w stronę Ferrana ale nie hejt i wyzwiska.
0
@messicocacola hahahahahaha
Dobre
0
@KamQiX Powinnien to z zamkniętymi oczami domknąć.
Za późno wyciągnął nogę a piłka od Pedriego była idealna.
3
Po takiej grze jaką nam Lewandowski funduje dzisiaj,gra słabo i zmarnował setkę to Ferran po dwudziestu minutach był obrażany,hejtowany i zmieniany w meczu z Valencią.
To pokazuje że tutaj Polak jest nietykalny a jego konkurent na pozycji jest jechany dla zasady.
Dzisiaj rolę się odwróciły i to Lewy gra słabo a Ferran z dwoma bramkami.
Gdzie teraz jesteście hejterzy?
0
To jest największa różnica między Olmo a Ferminem.
Z tym pierwszym można pograć i jest cały czas pod grą.
On tą gre kreuje a Fermin nie który jest piłkarzem momentów i nie bierze ciężaru gry na siebie.
Kolejna rzecz że to ułatwia grę Pedriemu i FDJ bo mają do kogo zagrać.
Co doskonale widzieliśmy z Newcastle gdzie nasza pomoc była odcięta i nie było łącznika między pomocą a atakiem.
0
@Cules69 No tak ale wtedy właśnie powinnien wyżej Martin wyjść.
Balde by tak robił z pewnością bo już to widzieliśmy w przeszłości
0
Garcia imponował xDD
Chłop gra kosmicznie.
1
Pograli pięknie i piękne wykończenie.
Hejterzy Ferrana w ryk ( z dystansem proszę)
1
No i git kupon wchodzi.
Z 5 freebetu 52 zrobione.
Można już myśleć o malediwach
2
@Comentateiro chyba dzisiaj proporcje pomylili, za dużo piachu
1:1 xD
1
Mimo że uważam odejście Fatiego za słuszne to mega kibicuje chłopakowi i odpowiednie miejsce jeszcze może mu uratować karierę którą kontuzje mu zastopowały.
Talent jest ale musi pracować nad głową i przede wszystkim fizyką.
6
Mallorca niespodziewanie traci punkty z jakimiś ogórkami.
1
Atletico gra na czas remisując z Mallorcą
No hit.