Roobo
Dołączył/a: maj 2023
Kraków
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ale by siadł teraz Alvarezik przy tym wolnym
4
Mamy farta że Yamal Dobrze nabił Lewego przy drugiej bramce
0
Lewy co za......
Mimo strzelonej bramki to zagrał słaby mecz
0
To powinna być druga żółta.
Bez dyskusji
0
@SelloutCrowd Jak tam mu pół ciała wystawało xD
0
Dwa goaty wchodzą
0
Sociedad już na kolanach przegrywając jedną bramką xD
0
@Kasy Frenkiemu
1
@Kazragore Powinnien...
0
Lewy strzelał czy przyjmował głową?
1
Yamal wystawia patelnie minutę po wejściu.
Klasa
0
Roony piłka ala Messi xD
Zejście na lewą nogę i cyk na skrzydło na wolne pole
0
Lewandowski nie zagrał w tym sezonie dobrego meczu gdy grał od początku.
Póki co znowu zapowiada się na słaby mecz.
Miał świetną sytuację sam na sam gdzie moim zdaniem powinien ładować z pierwszej a poszedł w głupi drybling i podcinke, byłoby to sprawdzane bo raczej nie było spalonego patrząc na powtórki.
I to drewniane przyjęcie po podaniu od Pedriego, tam też byłby w bardzo dobrej sytuacji.
3
Teraz powinnien podawać do Lewego.
17
Odbiło się jak od stodoły xD
2
Brawo Kounde.
Zrehabilitował się za straconą bramkę
1
Kounde szarpany za włosy i nic
0
Brakuje żeby Sociedad strzeliło na 2:0 xD
0
Frenkie w końcu tym sezonie zaczyna jakieś piłki posyłać .
Mógłby częściej próbować bo on to ma.
0
Coś tam drybluje Roony ale brakuje celnego zagranie później
0
Szkoda bo mieliśmy genialne sytuacje Lewego i Rashforda.
Imo jeśli do przerwy nie wyrównamy to na drugą połowę Yamal i Rekin.
2
Gol na konto Kounde i Martina.
5
Martin wie co to jest krycie?
3
To jest żart.
10% posiadania piłki pierwsza akcja i gol
1
Aż dyga na widok Pedriego mijającego rywali w polu karnym.
0
@CurryTheGoat30 No chyba nie.
Powinnien strzelać z pierwszej i piłka powinna wylądować w bramce.
0
Mogło nie być spalonego.
Druga świetna sytuacja zmarnowana przez nas w tym meczu.
0
Frenkie kolejny raz wychodzi za linię obrony.
To nie przypadek a pomysł na dzisiejszy mecz
0
@creative7 Nienajgorzej.
Powinniśmy wygrywać 1:0 ale Rashford zmarnował świetną sytuację
2
@Botanik Powodzenia ale po co usuwać konto?
Chyba że się uzależniłeś od Rambli i inaczej nie dasz rady xD