Roobo
Dołączył/a: maj 2023
Kraków
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Frenkie kolejny raz wychodzi za linię obrony.
To nie przypadek a pomysł na dzisiejszy mecz
0
@creative7 Nienajgorzej.
Powinniśmy wygrywać 1:0 ale Rashford zmarnował świetną sytuację
2
@Botanik Powodzenia ale po co usuwać konto?
Chyba że się uzależniłeś od Rambli i inaczej nie dasz rady xD
6
Jak dla mnie to Rashford powinnien to strzelić.
Piłka idealna na 11-15 metrze.
Trudno o lepszą sytuację a chłop prawie w sam środek walnął.
1
Dawno już tak Frenkie nie próbował wbiegać a był moment gdzie był to ogromny atut Holendra
7
Xavi zainteresowany MU.
https://x.com/_RedDevils_PL/status/1972334263380123849
7
Polski język, piękny język.
2
@Hellrider Ty w ogóle przeczytałeś to??
W Mołdawii startuje ponad 10 partii a JKM powiedział żeby nie głosować na jedną proeuropejską partie.
Nikogo nie poparł.
Ale nic dziwnego każdy kto jest przeciwko działań Europy to jest ruską onucą.
Dramat
0
@Axoon Czyli będzie remis
7
Dobra lecimy z tematem.
Zobaczymy czy będzie chociaż w połowie tak dobry jak Gothic.
https://zapodaj.net/plik-LvJzSTfNWt
0
@Vurt On już dawno bana dostał.
Na mózg
0
Do szóstej kolejki Real 3 bramki stracone.
Dziś 5 stracili xD
0
Perez niech lepiej wybiera numer do Xaviego póki mu MU go nie sprzątnął xD
7
Dostać manite od tego Atletico to trzeba mieć talent.
Xabi nie zmieniaj się!!!
2
Nawet Atletico nie jest w stanie tego spieprzyć.
Śmiało można powiedzieć że Real stracił punkty, pytanie tylko ile xD
2
Jak tam głos Labogi?
Załamał się?
Niestety muszę po portugalsku oglądać
0
@directedbyfcb To nie było w zeszłym bo jeszcze z Rayo grali po drodze gdzie machnął Hattricka
2
Alvarez kocur!!!!!!!!!
Golazo!!!!!
1
Pokażą powtórkę tego pchnięcia?
Prawda?
0
@AlphaNumeric Tak ale gdy zawodnik wychodzi sam na sam a faul nie jest brutalny.
0
I humor gitówa.
1
Wejść korkami w głowę i dostać żółtko xD
Hit
0
Lenglet większego sabotażysta nie widziałem
0
Chyba ręką.
Powinnien cofnąć
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Ja juz to w bramce widzialem
1
I cyk trójka strzelona MU.
0
@D10SLEO Tak mało a tyle przyjemności
4
To niezłe się rzeczy dzieją na mojej uczelni xD
15
@Kgorecki2500 Może i będziemy mieć droższą benzynę ale za to gówno to pomoże w ratowaniu planety.