0

Frenkie kolejny raz wychodzi za linię obrony.
To nie przypadek a pomysł na dzisiejszy mecz

0

@creative7 Nienajgorzej.
Powinniśmy wygrywać 1:0 ale Rashford zmarnował świetną sytuację

2

@Botanik Powodzenia ale po co usuwać konto?
Chyba że się uzależniłeś od Rambli i inaczej nie dasz rady xD

6

Jak dla mnie to Rashford powinnien to strzelić.
Piłka idealna na 11-15 metrze.
Trudno o lepszą sytuację a chłop prawie w sam środek walnął.

1

Dawno już tak Frenkie nie próbował wbiegać a był moment gdzie był to ogromny atut Holendra

7

7

Polski język, piękny język.


2

@Hellrider Ty w ogóle przeczytałeś to??
W Mołdawii startuje ponad 10 partii a JKM powiedział żeby nie głosować na jedną proeuropejską partie.
Nikogo nie poparł.
Ale nic dziwnego każdy kto jest przeciwko działań Europy to jest ruską onucą.
Dramat

0

@Axoon Czyli będzie remis

7

Dobra lecimy z tematem.
Zobaczymy czy będzie chociaż w połowie tak dobry jak Gothic.
https://zapodaj.net/plik-LvJzSTfNWt

0

@Vurt On już dawno bana dostał.
Na mózg

0

Do szóstej kolejki Real 3 bramki stracone.
Dziś 5 stracili xD

0

Perez niech lepiej wybiera numer do Xaviego póki mu MU go nie sprzątnął xD

7

Dostać manite od tego Atletico to trzeba mieć talent.
Xabi nie zmieniaj się!!!

2

Nawet Atletico nie jest w stanie tego spieprzyć.
Śmiało można powiedzieć że Real stracił punkty, pytanie tylko ile xD

2

Jak tam głos Labogi?
Załamał się?
Niestety muszę po portugalsku oglądać

0

@directedbyfcb To nie było w zeszłym bo jeszcze z Rayo grali po drodze gdzie machnął Hattricka

2

Alvarez kocur!!!!!!!!!
Golazo!!!!!

1

Pokażą powtórkę tego pchnięcia?
Prawda?

0

@AlphaNumeric Tak ale gdy zawodnik wychodzi sam na sam a faul nie jest brutalny.


0

I humor gitówa.

1

Wejść korkami w głowę i dostać żółtko xD
Hit

0

Lenglet większego sabotażysta nie widziałem

0

Chyba ręką.
Powinnien cofnąć

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Ja juz to w bramce widzialem

1

I cyk trójka strzelona MU.

0

@D10SLEO Tak mało a tyle przyjemności

4

To niezłe się rzeczy dzieją na mojej uczelni xD


15

@Kgorecki2500 Może i będziemy mieć droższą benzynę ale za to gówno to pomoże w ratowaniu planety.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?