Roobo
Dołączył/a: maj 2023
Kraków
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Comentateiro W tym roku piłem nie więcej niż 5 razy.
Zazwyczaj to było 1 piwko i raz grubo na urodzinach znajomego.
Do sylwestra raczej nie zamierzam pić.
Siłownia i dieta,forma jest robiona.
1
@Comentateiro Nieeee.
Mam Finlandie na kuponie.
2
Duduś chyba się przygotowuje do roli aktora.
1
@tomek8756
- Tak to było tu Ojcze ,70 na 70.
2
@Kgorecki2500 A co z wykluczonymi 16-latkami xD
2
@Kessie To był naprawdę kubeł zimnej wody.
Argentyna przed MŚ była w kapitalnej formie i szla na rekord meczów bez porażki.
Jestem ciekaw jakby się te mistrzostwa potoczyły jakby ten mecz wygrali.
6
U nas pod blokiem są stojaki na rowery i sąsiad właśnie z tego korzysta.
Rano przychodzi a tu kół nie ma xD
@Kessie ale wiesz że ten rower był nie przypięty i mogłeś cały rower zajumać a nie bawić się z kołami?
1
Polska w ćwierćfinale EuroBasketu !!!!
1
@Gaucho Dla mnie Rashford to aktualnie placek i raczej nie będzie nawet dobrym rezerwowym.
Chyba za późno odszedł z United i przesiąkł tym dziadostwem za bardzo.
3
Pierwsze trzy części to był absolutny sztos.
Potem zrobili jakieś gówno z królikami.
Mam nadzieję że wróci stary dobry Rayman a nie jakaś platformówka 2d.
0
@Kinginiesta O jezu naprawdę już nie mam zamiaru po raz setny się produkować na ten temat.
Juz pewnie z kilkanaście komentarzy napisałem na sam temat wymagań edukacyjnych tego przedmiotu.
Najważniejsze że przedmiot jest nieobowiązkowy i niech rodzice decydują.
1
@norbi77 Mimo że jestem przeciwnikiem bo niektóre treści są dla mnie nieakceptowalne to wkurza że zarówno zwolennicy i przeciwnicy którzy nie mają pojęcia o programie tego przedmiotu najbardziej krzyczą.
I tak jest ze wszystkim, "nie wiem ale się wypowiem".
Krew mnie zalewa na takich ludzi jak na tym filmiku.
1
@Kgorecki2500 Już nie pamiętam w jakim to było kraju ale zrobili w miastach specjalne pojemniki na noże,maczety, siekiery itp , myśleli że ludzie będą je dobrowolnie oddawać i będzie mniej przestępstw xD
Edit: znalazłem że to było w Australii i w jakimś regionie Wielkiej Brytanii
12
Uwielbiam to nagranie.
0
@agaFCB A co?
Chcesz go na randkę zaprosić?
6
Cudny prank, który pewnie się nie wydarzył.
1
Wuja 3:0 w 77 minucie przeciwko Macedonii i to w debiucie.
Tej siły już nikt nie powstrzyma.
0
Ciekawy pomysł.
Powinna być opcja blokady w przypadku kradzieży.
5
Przynamniej było cieplutko.
7
@July_6_BcN Nie psuj mu tej narracji z dupy bo mu się smutno zrobi.
6
Odpaliłem sobie skrót Niemców.
Rudiger był tak tam kręcony że to szok.
Piękny to był widok.
0
@addept Zalewski coś tam pociągnął w tym meczu natomiast pozostała dwójka nie dawała nic więc zmiany były zrozumiałe.
6
Chciałem w końcu zobaczyć Urbana w naszej reprezentacji.
Po powołaniach zwątpiłem mocno w niego i też po tych zmianach w tym meczu.
Jednak te zmiany były w punkt i dodały jakości.
Po strzeleniu gola graliśmy bardzo dobrze by utrzymać ten remis wcześniej wyglądało to słabo.
Mecz z Finlandią powinnien dać nam odpowiedź czy zmierzamy w dobrym kierunku.
0
Mógł być spalony
2
Co za trio wchodzi hahahahahaahha
0
Już widziałem to w bramce
1
Grosicki wejdzie xD
0
Lewy schodzi?
To on grał?
2
Sprawdziłem że faktycznie ojcem Przemka Wiśniewskiego jest Jacek.
Przypadek czy to faktycznie on ?????
1
Słowacja 2:0 z Niemcami!!!!!