2

Eric kolejne podanie przez środek i strata...

0

Brawo Joan. !!!

0

Co ten Raphinhia.
Ferran by miał praktycznie tylko dołożenie nogi.

2

@Popitek12 Ty to masz łeb popituś.

8

Kretyni, wprost przyznają że sędziowie działają na ich korzyść.

0

@Encore Gibbs TOP

0

@Messi1000000 Kiedyś deklarował się jako kibic Barcelony.
Dla mnie to on dawno zmienił Barwy.
Ostatnie lata to ciągła krytyka Barcy i na każdym kroku podniecanie się Realkiem

0

@directedbyfcb Tak kapitalne ale co innego komentować z emocjami a co innego podniecić się jak dziecko

2

Ale się podniecił po tym wybiciu piłki.

Kiedyś kibic Barcelony a teraz zwykły przerzut.

9

Krecidło dalej ze co on miał zrobić z tą ręką xD
Chłop kompletnie nie rozumie przepisu i ręce w ataku.

5

Krecidło dalej walczy.

3

Krecidło twierdzi że to kontrowersja xD
Weźcie mu ten mikrofon.

3

Krecidło mówi że nie można sędziować z przepisami w ręku i nie mógł z tą ręką nic zrobić xD
Krecidło to kretyn.

3

To powinna być cofka.
Każda ręką w ataku to przewinienie.

0

Ładnie Torre teraz.

1

Mallorca gol!!!!!!!

0

@HshdhrhdhSpalony mordo.

2

Sociedad przez ostatnie lata miało zawsze genialny start w lidze.
A tu po dwóch kolejkach dwa punkty i na tą chwilę przegrywają po pierwszej połowie z Oviedo.
Dramat.

25

0

Następny mecz Atletico gra z Villareal.
Coś czuję że w końcu zacznie się debata w Madrycie o wywaleniu Simeone która już powinna być kilka lat temu.


0

Memczester United> Atletico Madryt
Takie są fakty.

1

Pudło sezonu już w sierpniu xD


0

@SelloutCrowd Wyzywania kompletnie nie rozumiem.
Co do zbiórki na dzieci to niech se będzie natomiast ja bym nie wpłacił na to.
Uważam że są dzieci które znacznie bardziej tej kasy potrzebują.
Mają matkę która jest lekarzem wojskowym i też przyjmuje prywatnie więc kasy na chleb im nie braknie.

1

@4drian0 To był fake.

8

@Luciano99 kiedy dentysta powiedział mu żeby przez godzinę nie jadł i nie pił po wizycie.


1

@FcPortoFan1999 To chyba oczywiste xD

0

@Frimpong Szacun dla gościa.

3

@tbas Tak ludzie to idioci że dali się nabrać na coś takiego ale nie zmienia to faktu że to nie była inwestycja tylko ci ludzie zostali ograbieni.


1

@Kgorecki2500 Ja wczoraj robiłem i miałem na dwa dni ale zamiast indyka to wołowinka była.
Oprócz tego sosu Łowicz którego też używam to najpierw podsmażam cebulke czosneczek i dodaje tak gdzieś 250g passaty, troszkę gotuje by zgęstniało, oczywiście śmiało sypie sól i pieprz jeszcze i wtedy dopiero daje tego Łowicza.
Cudo.

1

@sergio5 Tak nawiasem to Turcy ładnie się skompromitowali.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?