1

@sergio5 Tak nawiasem to Turcy ładnie się skompromitowali.

1

2

Kiedy myślałeś że w życiu już wszystko widziałeś.


11

@BillyButcher To ten sam IBRIS co dawał Rafałkowi 60% 2 tygodnie przed wyborami?

1

@tbas Zasięg 18mln xDD.
Pis ładne farmy trolli odpaliło co z resztą widać po powtarzających się komentarzach na x
Dodam jedynie jeszcze że Morawiecki ma ogromną wiedzę i nikogo nie powinno to dziwić.
W pewnych tematach ekonomicznych na pewno większą od Menztena który jest głównie doradcą podatkowym.
Czy to rozjechał na pewno nie.

1

Liczyłem że Urban jednak wprowadzi świeżość w tą kadrę a ten z Grosikiem wyjeżdża który zakończył karierę xD
Już nie mówiąc że beznadziejnego kapitana Probierz zmienił na beznadziejnego kapitana a Urban znowu daje opaskę beznadziejnemu.

Naprawdę dać tego kapitana nawet Bednarkowi albo ktoś kto jedyny coś znaczy piłkarsko w tej kadrze czyli Zalewskiemu

0

@Herato To musi być coś naprawdę dziwnego bo chatGPT wymiekl xD

1

Ciekawa rozmowa choć też bardzo trudna dla przeciętnego odbiorcy.
W niektórych tematach sam musiałem się wspomóc opinią ekspertów.

Morawiecki bardzo sprawny w tematach ekonomicznych i wygadany. Co sprawia że wygląda na bardzo wiarygodnego i ułatwia mu to wprowadzanie ludzi błąd I zrzucanie z siebie odpowiedzialności.
Na przykład co z tego że budżet Morawieckiego 2024 miał ogromny deficyt jak przyszedł Tusk i go jeszcze powiększył xD.
Morawiecki wyszedł trochę jak na swój wiec wyborczy, on swoje a Menzten swoje.
Oczywiście Pisowcy ogłosili sukces że zaorał Menztena a konfederaci że Sławek obnażył Mateusza.
Co jedno i drugie nie jest prawdą.

Ogólnie to bardziej podobała mi się rozmowa z Kosiniakiem i Kamyszem bo tam był jakiś dialog.




0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@blakkudium To Fellaini nadal jest w United?

0

@draxidox Ja oglądałem dłuższe fragmenty i trzeba powiedzieć że Morawiecki jest wygadany i sprawnie porusza się po tematach ekonomicznych.
To ułatwia mu manipulacje przy których wygląda wiarygodnie.
Przy niektórych tematach miał rację ale np jak gadali o deficycie to zwalał na platformę xD
Muszę jutro całość oglądnąć.

0

Co ta Legia odwaliła xD
U siebie 1-3 xD

1

@Pawlusek Isak to genialny napastnik przecież.
Nie mniej on albo Alvarez i będzie git.

1

@Kgorecki2500 Ciekawy jestem przyczyny.
Współczuję rodzinie a jemu dziękuję za służbę jeśli to prawda.

1

Naprawdę współczuję Realowi tej grupy.
Z każdym rywalem muszą się bardzo napocić i do tego City i Liverpool już nie mówiąc o wyjeździe o Kazachstanu.


Żartowałem nie współczuję hehe

0

Dajcie tej Barcelonie polski zespół.
A nie czekaj...

7

@NeroTFP1 Widząc to nagranie to naprawdę mogło dojść do masakrycznej tragedii jakby ją mocniej pchnął.
Dla mnie powinnien odpowiadać za usiłowanie zabójstwa a nie jakieś śmieszne 3 lata.

3

Pogłos nie tylko Kierwinskiemu utrudnia życie, widać że to zaraźliwe i rozchodzi się po całym ministerstwie.


0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Ja bym był zadowolony z 40 mln za Fermina a tu dają 65 oczywiście jeśli to prawda.
Jeśli Fermin chce tam iść to nie ma co się zastanawiać.
Barcelona też musi zacząć sprzedawać piłkarzy za dobrą kasę.

1

@KrychaFCB Jeśli to prawda to tu nie ma co się zastanawiać.
Brać kasę i całować po rękach oczywiście jeśli Fermin jest chętny a chłopakowi podziękować i życzyć powodzenia.

1

@Safrani Ja to rozumiem bardzo dobrze.
Składanie się do jednego wora a potem wydawanie tych pieniędzy to z góry jest głupi pomysł tym bardziej że te pieniądze mieli wydawać politycy.
Po za tym nie bierzesz tu pod uwagę kluczowe aspektu czyli ile polskie przedsiębiorstwa wydały na ograniczenie CO2 by nie wydawały na te uprawnienia jeszcze więcej.

3

@Aragorn33 Co do tego węgla to uzależnianie się od obcych państw w 100% to totalna głupota.
Niezależność energetyczna to jeden z filarów bezpieczeństwa.
Już nie mówiąc że jakby inni wiedzieli że musimy sprowadzić węgiel bo swojego nie wydobywamy to automatycznie by cena poszła do góry.

Niestety musimy dopłacać do węgla aż do powstania elektrowni jądrowych.
Podziękujmy naszym wspaniały rządzącym.

Przede wszystkim trzeba wywalić te ETS-y by ograniczyć straty.

3

@Safrani Program 800+ do wywalenia choć wiem że Polacy by pewnie wszczeli wojnę domową o to.
I ostatnie 3 bym dokładnie przeanalizował i zredukował.
A jeszcze bym zrobił porządek z ludźmi który zaczynają milion kierunków na studiach a nie kończą żadnego.

3

2

Memczester w pełnej okazałości
Co za ofermy

2

Co tam tak dużo karnych
Widzę że nawet Onana strzelił xD

1

@Kgorecki2500 Kraków Nowa Huta.
Czyli tam gdzie mieszkam.

0

@JohnKennedy Bo chyba 6 kolejka wypada pod koniec września a wtedy Celta i Betis będą grały w lidze Europy.

2

Marc Bartra z golem.
Celta Betis 0-1
Edit Celta w tej chwili wyrównała.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?