Roobo
Dołączył/a: maj 2023
Kraków
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Te 8 gwiazdek to chyba jednak nie chodziło o PiS tylko o psy.
1
@FcPortoFan1999 Obstawiam 3-1 dla BLG.
1
G2 rozwaliło Gen.G co jest???
Szczerze to nawet nie sprawdzałem wyniku aż do teraz bo myślałem że to będzie deklaracja i formalność ze strony Gen.G.
Trzeba oglądnąć powtórkę.
@HypeR @FcPortoFan1999
1
@Kgorecki2500 Dla mnie to gra bardziej do podziwiania i oglądania niż do grania.
Mi się znacznie lepiej gra np w GoT albo Wiedźmina bo są to gry znacznie dynamiczniejsze.
Zajebista gierka ale fakt momentami nudna.
6
U Tuska stabilnie
1
@Andi18 Lewy pogra xD
Chłop nie nadaje na poważne granie już.
Na ogórki La Liga może ale wtedy to max 6 brutto pensji
3
To jest totalny bezsens.
Jest cienki jak siki pająka i kompletnie bezużyteczny w ostatnim czasie.
Ciekawe co z zarobkami, jeśli zostanie i dostanie więcej niż 8 brutto to będzie kompromitacja.
0
Szczerze to myślałem że Chuck miał znacznie mniej lat, bardziej koło 75 bym obstawiał.
Świetny aktor.
[*]
5
Trump szachy 5d
3
To było oczywiste że nic mu nie zrobią.
Policja twierdzi że nadal rozpatrują tą sprawę xDDD.
Można łamać prawo do woli jeśli jest się u władzy.
Tak samo będzie z nielegalnym finansowaniem kampanii Trzaskowskiego, już zamietli sprawę pod dywan praktycznie.
1
@Kgorecki2500 jajka to produkt idealny.
Zajebiście smakuje, super zdrowy i można je zrobić na różne sposoby.
U mnie zazwyczaj na śniadanie wjeżdżają bo na kolację ide bardziej w węgle i np owsiankę sobie robię
1
@Batys Chodzi o czochranie predatora?
73
Real Madryt się sypie i to ostro.
Poważna kontuzja kluczowego zawodnika.
1
@Kapitan hawk Najlepsze że piszą że fajnie to teraz wygląda xD
I marzą o czymś takim jak dodawanie linków z Twittera xDD
8
Ostatnio był temat fryzjera na La Rambli.
Ja np chodzę strzyc swojego ptaka do fryzjera.
0
Mieć mniej niż Tusk to trzeba mieć wyczyn.
Brawo Czarnek!!!
0
@KazragoreJakby faktycznie ludzie tracili przez kurs franka to miałbym ich w dupie.
Natomiast tak nie było i było to trochę widzimisię banku ile klient ma zapłacić.
0
@Eto'o9 R10 Ale wiesz że banki same sobie te kursy ustalały co było niezgodne z prawem?
0
@Kgorecki2500 Nie bierzesz pod uwagę czegoś takiego jak ekonomia.
To pieniądze wygrywają wojny.
Więc wydawanie w ich rozsądny sposób jest kluczowe.
Poszukajmy najpierw oszczędności w naszym państwie a nie chwytajmy się pożyczek gdzieś będziemy musieli oddać co najmniej 100% więcej.
1
@gumaz Kilka lat temu dla testu byłem kilka tygodni na keto i czułem się świetnie.
13
Ciekawy czy zdąży na misję z Bayernem
1
@Frimpong wiedział xD
5
Oby jeszcze Liverpool na ryj i będzie pięknie
1
Nie było idealnie w pierwszej i nadal są mankamenty ale druga połowa była super.
Natomiast jeśli chcemy marzyć o czymś więcej musimy jeszcze podnieść poziom
0
Newcastle się strasznie rozjechało.
Druga połowa bardzo dobra z naszej strony.
Jednak takie połowy jak ta pierwsza dziś nie mogą się zdarzyć w następnym dwumeczu.
0
Można przy lewym teraz plusik postawić
3
Z tym zamykaniem mordy przez Lewego to dajcie spokój.
Ta bramka nie zmazuje jego katastrofalnej gry z pierwszej połowy.
2
Jak to mawia klasyk:
"Gówno ożyło"
1
To jest cyrk.
Ja już nie mam siły do nich.
3
Wolałbym bez 9 a grać piątką w obronie.