0

Kto komentuje na TVP?

7

Tańcz chłopaku należy ci się xDDDD

1

Vini już był wygoniony do lewej a chłop się wpieprzył w niego xD
Donnarruma to śmiech na kółkach

0

Barcelona ma genialną grę obronną.

Oczywiście jeśli zestawimy ja z grą obronną City

0

Laga na Doku i tyle grają

0

Pomoc city nie istnieje

2

To jest kompromitacja totalna.

0

Jedyny plus:
Perez pomyśli że Arbolea to jednak dobry trener i go zostawi na następny sezon.

9

Weźcie kuźwa to City zaorajcie.

Ale oni są żałośni.

Z takim Realem przegrywać 2:0 to trzeba mieć talent

0

@Encore Tam też babole walił.

4

XDDD
City gra a Real strzela.

Donnarruma miał piłkę pod ręką xD
Najbardziej przereklamowany bramkarz świata i powtarzamy to od lat.

0

@gumaz ostatnio właśnie za mało.
Chyba zrobię na LR serię codzienną której bohaterem będzie tusk

1

Kupione mango mrożone ma więcej smaku i jest bardziej wyraziste niż świeże.
Takie są fakty.

1

Całkowicie zapomniałem że dzisiaj Real Madryt dostaje na łeb od City.
Od razu mi lepiej się zrobiło jak przypomniałem

3

Jeszcze miesiąc temu gadał że to referendum nienawiści a dziś szanuje xd
Ponad 120k podpisów zebrane, referendum się odbędzie.
Najprawdopodobniej w maju.



10

@gumaz To chyba oczywiste.
Ktoś kto twierdzi inaczej ma niepokolei w głowie.

5

@norbi77 Ale my dziś nie graliśmy pragmatycznie.
Graliśmy po prostu słabo i bez pomysłu.

To była nieudolność a nie wyrachowanie.

0

@ProMILs To pokazuje jasno przygotowanie tej drużyny w tym sezonie.

Byliśmy zagrać tylko jeden mecz na wysokiej intensywności.


0

Ja nawet nie jestem zły bo ja dokładnie od miesięcy pisze jak ta drużyna wygląda i jak nasza przygoda w LM będzie wyglądać.

Nie jesteśmy w stanie rywalizować na najwyższym poziomie.

Wady i problemy tej drużyny są widoczne i takie same od początku sezonu.

Flick obiecuje poprawę a jest to samo.

Leżymy szczególnie fizycznie.
Okres przygotowawczy został skopany i tyle.

Dowieźć tą ligę tylko i uniknąć kolejnej kompromitacji w LM i liczyć że ta drużyna wyeliminuje te problemy w następnym sezonie.

4

Zniszczylismy Newcastle 1:1.


5

Lepszy Remis niż w dupe penis.

Dramat gra ale przynajmniej rewanż mamy u siebie.

0

Yamal strzela xD
Nie wierzę...

6

Newcastle było w tym meczu po prostu lepsze i tyle.

Nie dziwi mnie to.

Braki naszej ekipy są widoczne gołym okiem od początku sezonu.

10

No tak wina Araujo. xD

To jest bramka na konto Raphinhii.

0

@ACMaldini3 A co ma kadra do przygotowania fizycznego?
Zrozumiałbym jeśli pod koniec sezonu by brakło sił przez wąską kadrę ale my fizycznie wyglądamy tak tragicznie od od początku sezonu

2

Tak to jest gdy trener i sztab nie przygotuje drużyny odpowiednio fizycznie przez sezonem.

To widać i pisze o tym od początku.

Zagraliśmy jeden mecz z Atletico na dużej intensywności i jesteśmy zajechani.

Tak się nie da rywalizować.

5

Jezu Fermin to się ruszał teraz jakby miał wór węgla na plecach

0

@Gall Przecież napisałem że by poprawili wynik.

0

@Arden Hmmm po naszej beznadziejnej grze?
To jest tylko Newcastle a tu nie ma żadnej taktyki, przeciwny kreują sytuację,nie mamy kontroli nad meczem. My poważnych okazji nie mieliśmy.
Tu się nic nie zgadza

4

Jakbyśmy grali dziś z Bayernem to by mogli poprawić to 8-2.
Dramat

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?