Roobo
Dołączył/a: maj 2023
Kraków
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Aragorn33 Nie wiem co uderzanie w Laporte ma do jego dziedzictwa w tym klubie.
Po drugie chłop nas wyciągnął z dna i wygrał dwa pucharu.
W drugim pełnym sezonie faktycznie było gorzej ale za Flicka też jest gorzej w porównaniu do pierwszego sezonu.
4
Też wam flashcore nie działa prawidłowo?
Niemożliwe mi rzeczy pokazuje.
Pokazuje mi że Legia wygrała i to po golu Rajovica.
Albo się coś mocno popsuło albo ktoś sobie jaja robi
1
@Kgorecki2500 Berkowicz byłby zachwycony
15
Nie rozumiem jak można wejść na 30 minut i nie otrzymać oceny xD
28
Aktualnie trudno się nie zgodzić.
4
Pedri to geniusz.
6
Jakby to wpadło to bym umarł że śmiechu
11
Sędzia upośledzony.
Takie coś powinni być od razu gwizdnięte.
3 metrowy spalony.
0
@MirusAmisz xxxd
2
Nie rozumiem jak Ferran zaliczył taki zjazd.
Miał fajny okres a teraz jest fatalny.
To od razu widać po tym jak się porusza po boisku, dynamice czy szybkości.
Kluczowe mecze się zbliżają a my bez napastnika.
0
Dla od początku Rashford nie jest piłkarzem wart 30mln.
To jest odrzut który mógłbym przyjąć ale za darmo.
Fakty są takie że 80% gry u nas jest w jego wykonaniu jest słabe.
0
@MirusAmisz Nie lepszy a nie ma znaczenia.
Obaj są aktualnie beznadziejni
0
@Chimera Ale ja nie żałuję i od początku uznałem że te kilka milionów się przyda.
Tylko chłopaka wyżywali że odchodzi za chajsem a fakty są takie że Flick nie dawała mu szansy.
0
@Chimera Co z tego?
Dla piłkarza w jego wieku ważna jest gra a nie grzanie ławy.
2
Beka z tych co go wyzywali że idzie tylko po hajs bo nie ma szans by grał w PSG.
Już nie mówiąc o tym fejku że został zesłany do rezerw xd
13
"Barcelona jest blisko powrotu do zasady 1:1"
0
@Safrani Gdzie Czarnek odbierający głosy Konfie i Koronie.
Żeby to zrobić powinni postawić na osobę która raczej nie jest kojarzona z PiSem a Czarnek jest kwintesencją PiSu.
Jak na moje to tego Boguckiego powinien wybrać.
8
Wybór Kaczyńskiego pokazuje że on żyje inną rzeczywistością.
Takiego buraka wybrać...
5
Hahahah
Czarnek kandydatem na premiera.
Beznadziejny wybór.
8
Wygrana po przekręcie.
Typowe.
Notorycznie dostają niespodzianki od sędziów a mimo to nadal są w tyle za Barceloną.
Żałosny klubik.
5
Zajebisty przekręt.
3
To powinno być cofnięte.
Faul
0
Jaki kuźwa farfocel
1
50 minut doliczone xdd
10
Piękne.
1
Nie dziwi mnie to podejście Tuska.
Kto by nie chciał 200mld na wydatki jak wybory się zbliżają co raz szybciej.
Nawrocki i PiS nie do końca to przemyśleli.
0
Wbrew temu co dużo osób twierdzi pomysł Nawrockiego jest legalny i można to zrobic.
Natomiast nie jest to dobry pomysł bo może przynieść wiele problemów dla naszej gospodarki.
A co robią politycy ?
Już wydają te 200 mln na różne rzeczy.
Od Kosiniaka po Zandberga przekrzykują się na co to widać.
1
Złoto.
8
Zawsze mieli łeb do interesów.
https://x.com/i/status/2029517927431512364
6
Kolejny trailer wiedźmina 4