0

@Aragorn33 Nie wiem co uderzanie w Laporte ma do jego dziedzictwa w tym klubie.

Po drugie chłop nas wyciągnął z dna i wygrał dwa pucharu.


W drugim pełnym sezonie faktycznie było gorzej ale za Flicka też jest gorzej w porównaniu do pierwszego sezonu.

4

Też wam flashcore nie działa prawidłowo?
Niemożliwe mi rzeczy pokazuje.

Pokazuje mi że Legia wygrała i to po golu Rajovica.
Albo się coś mocno popsuło albo ktoś sobie jaja robi

1

@Kgorecki2500 Berkowicz byłby zachwycony

15

Nie rozumiem jak można wejść na 30 minut i nie otrzymać oceny xD

28

Aktualnie trudno się nie zgodzić.


4

Pedri to geniusz.

6

Jakby to wpadło to bym umarł że śmiechu

11

Sędzia upośledzony.
Takie coś powinni być od razu gwizdnięte.
3 metrowy spalony.

0

2

Nie rozumiem jak Ferran zaliczył taki zjazd.
Miał fajny okres a teraz jest fatalny.

To od razu widać po tym jak się porusza po boisku, dynamice czy szybkości.

Kluczowe mecze się zbliżają a my bez napastnika.

0

Dla od początku Rashford nie jest piłkarzem wart 30mln.

To jest odrzut który mógłbym przyjąć ale za darmo.

Fakty są takie że 80% gry u nas jest w jego wykonaniu jest słabe.

0

@MirusAmisz Nie lepszy a nie ma znaczenia.
Obaj są aktualnie beznadziejni

0

@Chimera Ale ja nie żałuję i od początku uznałem że te kilka milionów się przyda.
Tylko chłopaka wyżywali że odchodzi za chajsem a fakty są takie że Flick nie dawała mu szansy.

0

@Chimera Co z tego?
Dla piłkarza w jego wieku ważna jest gra a nie grzanie ławy.

2

Beka z tych co go wyzywali że idzie tylko po hajs bo nie ma szans by grał w PSG.
Już nie mówiąc o tym fejku że został zesłany do rezerw xd


13

"Barcelona jest blisko powrotu do zasady 1:1"


0

@Safrani Gdzie Czarnek odbierający głosy Konfie i Koronie.
Żeby to zrobić powinni postawić na osobę która raczej nie jest kojarzona z PiSem a Czarnek jest kwintesencją PiSu.
Jak na moje to tego Boguckiego powinien wybrać.

8

Wybór Kaczyńskiego pokazuje że on żyje inną rzeczywistością.
Takiego buraka wybrać...


5

Hahahah
Czarnek kandydatem na premiera.
Beznadziejny wybór.

8

Wygrana po przekręcie.
Typowe.
Notorycznie dostają niespodzianki od sędziów a mimo to nadal są w tyle za Barceloną.

Żałosny klubik.

5

Zajebisty przekręt.

3

To powinno być cofnięte.
Faul

0

Jaki kuźwa farfocel

1

50 minut doliczone xdd

10

Piękne.


1

Nie dziwi mnie to podejście Tuska.

Kto by nie chciał 200mld na wydatki jak wybory się zbliżają co raz szybciej.

Nawrocki i PiS nie do końca to przemyśleli.


0

Wbrew temu co dużo osób twierdzi pomysł Nawrockiego jest legalny i można to zrobic.

Natomiast nie jest to dobry pomysł bo może przynieść wiele problemów dla naszej gospodarki.

A co robią politycy ?
Już wydają te 200 mln na różne rzeczy.
Od Kosiniaka po Zandberga przekrzykują się na co to widać.


1

Złoto.


8

Zawsze mieli łeb do interesów.
https://x.com/i/status/2029517927431512364

6

Kolejny trailer wiedźmina 4


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?