0

@Bocheno1 A jak będzie remis?

0

A tu cyk Perez kupuje od nas, Pjanicia,Dembele, Griezmanna,Umtitiego i Coutinho a my podpisujemy Leo :D

2

@Tomek_TF Geniusz tkwi w prostocie.

0

Co wy na to?
Wyniki audytu Laporta już znal przecież.
https://mobile.twitter.com/_barcainfo

1

@A_Gomesinho_21 Absolutnie tego bym nie chciał ale jakoś nie mam przekonania by ufać w 100% słowom Laporty.

1

@pacior95 Rozumiem że chciał SL ale sam potwierdził że muszą to zaakceptować Socios przez głosowanie a jak widzieliśmy oni są w większości przeciwni.
Czy tak by ryzykował?
Cała otoczka jest bardzo dziwna a niestety całej prawdy nie poznamy.

2

@Kettger O to chodzi że niewiadomo jak jest, historyjka Laporty o tym jest bardzo nie spójna. Słowom Tebasa też nie można ufać.
Niestety wszyscy mają coś za uszami.

5

@barcelonaLM Może trzeci klub to Barca xDDD

1

Messi zapowiadał już kilka razy że odchodzi z reprezentacji.
Rok temu był jedną nogą poza klubem.
I nadal nie udało mu się spełnić swojej zapowiedzi bo teraz go po prostu nie dopuścili do klubu xD
Mam nadzieję że w końcu uda mu się odejść na jego warunkach i będzie to w PSG za rok lub dwa przy czym wróci do Barcy.

0

@adrian89 No właśnie nie, z dzisiaj było chyba z 10.

0

Jak tam sytuacja?
Tebas już puchnie?

1

@Lionel_Messi10 Nieee to było za mocne.

2

Szukam polskiej strony kibiców PSG, wchodzę na pierwszą którą wyszukało.
Patrzę bardzo fajny wygląd tej strony, patrzę na newsy, szukałem z 10minut a tam żadnej zmianki że jest możliwość dołączenia do nich Leo xD

0

@blazeq Laporta doskonale wiedział dlaczego Kun tu przychodzi
Rozumiem zrobić czystkę i rządzić twardą ręką ale nie perfidnie okłamywać ludzi.
Psuje to wizerunek klubu.

11

Nie oszukujmy się Aguero przyszedł tu by grać z Leo.
I ja go rozumiem dlaczego miałby odchodzić z lepszego aktualnie City gdzie był Legendą? Bo chciał zagrać z przyjacielem.
Jeśli dostał zapewnienie że Messi będzie tu grał to Przykro mi się robi na myśl jakimś się klubem staliśmy.
Szkoda mi Kuna.

0

@Image Nie wiem np poluzować te limity wszystkim klubom.Kazdy by wiedział że to tylko dla Messiego ale każdy klub wie co oznacza ten piłkarz dla tej Ligi.

0

Messi odchodzi to pewne ale nie dziwi was brak jakiejkolwiek reakcji i sposobu dialogu ze strony Tebasa i La Ligi??
Przecież to ile straci liga marketingowo, wizerunkowo i sportowo to jest gwóźdź do trumny tych rozgrywek.
Niestety ta liga powoli upada.

27

Spokojnie sytuacja opanowana.
Ja już widzę jak Leo z długopisem mając przed sobą kontrakt z PSG wstaję i krzyczy że to prank i Laporta na białym koniu wjeżdża i zabiera go do Barcelony.

0

@Encore Niby tak ale każdy będzie wiedział gdzie spędził większość życia.
Tym bardziej jak Leo by powrócił za dwa lata do nas.

2

@Oskar00 Jeśli chodzi o atak to tak. Nad resztą bym się poważnil zastanowił.

0

Pomimo że to PSG to chcę by Leo z nimi wygrywał każdy mecz!
Oprócz oczywiście kiedy będzie grał z Barcą.
Nie obchodzą mnie te gwiazdeczki i ten śmieszny szejk bo o nich wszyscy szybko zapomną a Messi będzie swoją legendę umacniał jeszcze bardziej.

0

Myślicie że są duże szansę że Leo u nas jeszcze zagra w przyszłości?

6

@Breakdrowser Na dwa lata do PSG a potem na rok lub dwa do nas. Błagam.

0

@Ricc Ja to samo, niestety się nie udało ale kto wie może Messi powróci za rok może dwa.

0

@HarveySpecter Tylko że wtedy skład mieliśmy na innym poziomie a sam Leo już przejmował pałeczkę a aktualnie nie widać takiej osoby u nas.

3

Będziecie oglądać mecze PSG?
Ja bym sobie nie odpuścił gdybym przegapił jakikolwiek mecz Messiego w ostatnich latach jego kariery.

1

Messi z takim składem w Paryżu będzie szedł po kolejne złote piłki pewnym krokiem bo głównych przeciwników w tej nagrodzie po prostu stłamsi mając ich koło siebie.

1

@Commando Na początku miałem taką nadzieję ale już chyba po ptokach.
Oczywiście marzę o tym by jednak Leo jakimś cudem został.

1

Odejście Messiego w końcu stało by się faktem prędzej czy później ale nie tak to miało wyglądać.
Okoliczności i to że będzie nosił koszulkę innej drużyny z Europy na dodatek na 100% będzie to PSG wywołuje u mnie ogromny smutek a zarazem złość.
Mam nadzieję że szybko się to skończy, Messi niech jak najszybciej podpisze z Paryżem, zacznie się sezon i nie będę tak bardzo tego przeżywał.

0

Nie mogli Messiego podpisać i wypożyczyć na rok???

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?