Roobo
Dołączył/a: maj 2023
Kraków
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Bocheno1 A jak będzie remis?
0
A tu cyk Perez kupuje od nas, Pjanicia,Dembele, Griezmanna,Umtitiego i Coutinho a my podpisujemy Leo :D
2
@Tomek_TF Geniusz tkwi w prostocie.
0
Co wy na to?
Wyniki audytu Laporta już znal przecież.
https://mobile.twitter.com/_barcainfo
1
@A_Gomesinho_21 Absolutnie tego bym nie chciał ale jakoś nie mam przekonania by ufać w 100% słowom Laporty.
1
@pacior95 Rozumiem że chciał SL ale sam potwierdził że muszą to zaakceptować Socios przez głosowanie a jak widzieliśmy oni są w większości przeciwni.
Czy tak by ryzykował?
Cała otoczka jest bardzo dziwna a niestety całej prawdy nie poznamy.
2
@Kettger O to chodzi że niewiadomo jak jest, historyjka Laporty o tym jest bardzo nie spójna. Słowom Tebasa też nie można ufać.
Niestety wszyscy mają coś za uszami.
5
@barcelonaLM Może trzeci klub to Barca xDDD
1
Messi zapowiadał już kilka razy że odchodzi z reprezentacji.
Rok temu był jedną nogą poza klubem.
I nadal nie udało mu się spełnić swojej zapowiedzi bo teraz go po prostu nie dopuścili do klubu xD
Mam nadzieję że w końcu uda mu się odejść na jego warunkach i będzie to w PSG za rok lub dwa przy czym wróci do Barcy.
0
@adrian89 No właśnie nie, z dzisiaj było chyba z 10.
0
Jak tam sytuacja?
Tebas już puchnie?
1
@Lionel_Messi10 Nieee to było za mocne.
2
Szukam polskiej strony kibiców PSG, wchodzę na pierwszą którą wyszukało.
Patrzę bardzo fajny wygląd tej strony, patrzę na newsy, szukałem z 10minut a tam żadnej zmianki że jest możliwość dołączenia do nich Leo xD
0
@blazeq Laporta doskonale wiedział dlaczego Kun tu przychodzi
Rozumiem zrobić czystkę i rządzić twardą ręką ale nie perfidnie okłamywać ludzi.
Psuje to wizerunek klubu.
11
Nie oszukujmy się Aguero przyszedł tu by grać z Leo.
I ja go rozumiem dlaczego miałby odchodzić z lepszego aktualnie City gdzie był Legendą? Bo chciał zagrać z przyjacielem.
Jeśli dostał zapewnienie że Messi będzie tu grał to Przykro mi się robi na myśl jakimś się klubem staliśmy.
Szkoda mi Kuna.
0
@Image Nie wiem np poluzować te limity wszystkim klubom.Kazdy by wiedział że to tylko dla Messiego ale każdy klub wie co oznacza ten piłkarz dla tej Ligi.
0
Messi odchodzi to pewne ale nie dziwi was brak jakiejkolwiek reakcji i sposobu dialogu ze strony Tebasa i La Ligi??
Przecież to ile straci liga marketingowo, wizerunkowo i sportowo to jest gwóźdź do trumny tych rozgrywek.
Niestety ta liga powoli upada.
27
Spokojnie sytuacja opanowana.
Ja już widzę jak Leo z długopisem mając przed sobą kontrakt z PSG wstaję i krzyczy że to prank i Laporta na białym koniu wjeżdża i zabiera go do Barcelony.
0
@Encore Niby tak ale każdy będzie wiedział gdzie spędził większość życia.
Tym bardziej jak Leo by powrócił za dwa lata do nas.
2
@Oskar00 Jeśli chodzi o atak to tak. Nad resztą bym się poważnil zastanowił.
0
Pomimo że to PSG to chcę by Leo z nimi wygrywał każdy mecz!
Oprócz oczywiście kiedy będzie grał z Barcą.
Nie obchodzą mnie te gwiazdeczki i ten śmieszny szejk bo o nich wszyscy szybko zapomną a Messi będzie swoją legendę umacniał jeszcze bardziej.
0
Myślicie że są duże szansę że Leo u nas jeszcze zagra w przyszłości?
6
@Breakdrowser Na dwa lata do PSG a potem na rok lub dwa do nas. Błagam.
0
@Ricc Ja to samo, niestety się nie udało ale kto wie może Messi powróci za rok może dwa.
0
@HarveySpecter Tylko że wtedy skład mieliśmy na innym poziomie a sam Leo już przejmował pałeczkę a aktualnie nie widać takiej osoby u nas.
3
Będziecie oglądać mecze PSG?
Ja bym sobie nie odpuścił gdybym przegapił jakikolwiek mecz Messiego w ostatnich latach jego kariery.
1
Messi z takim składem w Paryżu będzie szedł po kolejne złote piłki pewnym krokiem bo głównych przeciwników w tej nagrodzie po prostu stłamsi mając ich koło siebie.
1
@Commando Na początku miałem taką nadzieję ale już chyba po ptokach.
Oczywiście marzę o tym by jednak Leo jakimś cudem został.
1
Odejście Messiego w końcu stało by się faktem prędzej czy później ale nie tak to miało wyglądać.
Okoliczności i to że będzie nosił koszulkę innej drużyny z Europy na dodatek na 100% będzie to PSG wywołuje u mnie ogromny smutek a zarazem złość.
Mam nadzieję że szybko się to skończy, Messi niech jak najszybciej podpisze z Paryżem, zacznie się sezon i nie będę tak bardzo tego przeżywał.
0
Nie mogli Messiego podpisać i wypożyczyć na rok???