Roobo
Dołączył/a: maj 2023
Kraków
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
Dziwi mnie obecność Erica zamiast Araujo.
Grunt że Lengleta nie ma.
8
Dzisiaj wygrywamy 5-0, hattrick Depaya, bramka Araujo i Demira. Dwie asysty Griezmanna, po jednej Demir, Memphis i De Jong.
0
@VegetaPolska Czyli jak zwykle xD
0
Chcielibyście zobaczyć mecz Leo przeciwko Barcelonie czy raczej byście tego chcieli uniknąć?
Osobiście wolałbym tego uniknąć w LM, widok jak Leo kręci Lengletem czy Roberto byłby okrutny ale w meczu towarzyskim chętnie bym oglądnął.
21
Za dwadzieścia minut rozpocznie się sezon pod tytułem:
https://zapodaj.net/4dc09af633cc7.jpg.html
2
@BarcaaVEB Jest jakiś szczególny powód że tyle ludzi ogląda?
0
Rozumiem gwizdać na Umtitiego że względu na jego tragiczną formę oraz że nie gra tak długo a pobiera mnóstwo forsy ale żeby gwizdać na Mbappe kiedy on był głównym motorem napędowym szczególnie gdy nie było Neymara to przesada, piszę to mimo że go nie lubię.
0
@Esio Po części masz rację, zyskamy przede wszystkim zawodnika w fazie obronnej ale ofensywnie stracimy dużo szczególnie w kreacji oraz gdy nie szło drużynie Leo jednym zrywem ratował zespół, może pojawi się taka osoba.
Będziemy mieć mniej okazji bramkowych ale skuteczność się poprawi dzięki Ansu jak wróci i oczywiście Depayowi.
0
@doc Gavi nie ma czasami urazu?
0
@Kamiloza91 City jak ściągną Kane'a to Barcelona top3
0
@masq Są głosy że Laporta Messiemu nie zaproponował jeszcze znacznej obniżki pensji.
Ciekawe sprawa, raczej nie poznamy prawdy w najbliższym okresie.
2
Pique szacun, cały czas jest bardzo oddany temu klubowi. Legenda Barcy pełną gębą.
1
@GeneralXavi Ja mam internetową i jestem bardzo zadowolony.
Raz na jakiś czas stream padnie czy będzie się przycinał ale to bardzo rzadko i w większości to w jakiś meczach z niższej półki.
0
@SuperPatsonFCB Raczej nie bo by na pewno tak zrobili.
Wydaję mi się że piłkarza rejestruje się raz na kontrakt albo coś w tym stylu.
2
Messi w PSG
Kepa bohaterem
Koniec świata nadchodzi,czy ma ktoś jeszcze jakieś wątpliwości?
0
Kepa Joker. Co to się porobiło xD
0
Dlaczego nie ma znaczków pocztowych z kukizem?
Ludzie nie wiedzieli by na którą stronę pluć.
1
@ObiektywnyKibic121 Nie ma co też porównać ponieważ Pan Trener Bielsa ma bzika na punkcie analiz i przygotowań do meczu.
Myślę że Trener Leeds pod tym względem zawstydził by nie jedną topową drużynę.
1
@Ronmes Dla mnie jedynym błędem sędziego było nie pokazanie Mascherano czerwonej kartki,karne i gole były legitne.
1
PSG gra następny mecz w sobotę myślę że już wtedy zobaczymy go na boisku.
Messi vs Strasbourg.
Przecież on tam wejdzie pyknie że dwie brameczki dołoży asyste lub dwie i nawet się nie spoci.
Myślę że koło 40 bramek się zakręci w lidze.
0
@Mathew16 Poczekaj jak zobaczy Messiego w koszulce PSG w meczu ligowym wtedy to już na pewno spuchnie.
7
Jutro mam urodziny i wtedy prawdopodobnie prezentacja Leo w PSG.
Biednemu zawsze wiatr w oczy.
Fajny prezent mi Bartolomeu zafundował :(
5
A wy się hejtowaliscie Laporte że siedzi na jachcie z laseczkami a on płynął z nową ofertą i z cygarem w paszczy :D
3
Jak my Depaya nie umiemy zarejestrować a gdzie tam Messi.
2
Właśnie wstałem a tu takie info i już nie wiem co o tym myśleć.
Uśmiech na twarzy się pojawił że jakaś nadzieja się pojawiła ale byłoby to niepoważne i żałosne ze strony klubu.
0
@Messibestplayerintheworld O co byłby ten pozew?
11
Ale co Bartolomeu wyczyścił sezonowców z tego klubu to jego.
0
@Encore Jeśli chcemy zrobić bardzo dobry wynik i dojść do finału LM to prędzej czy później na nich trafimy bo nie wyobrażam sobie Paryża jak odpada 1/4 a z Messim to finał spokojnie w ich zasięgu.
2
@Encore A transfer Leo do PSG znacznie obniża nasze szanse na LM jeśli jakieś mamy.
0
@KORTIS Przecież ja nie piszę że tak będzie tylko że fajnie by było.