8

Dziwi mnie obecność Erica zamiast Araujo.
Grunt że Lengleta nie ma.

8

Dzisiaj wygrywamy 5-0, hattrick Depaya, bramka Araujo i Demira. Dwie asysty Griezmanna, po jednej Demir, Memphis i De Jong.

0

@VegetaPolska Czyli jak zwykle xD

0

Chcielibyście zobaczyć mecz Leo przeciwko Barcelonie czy raczej byście tego chcieli uniknąć?
Osobiście wolałbym tego uniknąć w LM, widok jak Leo kręci Lengletem czy Roberto byłby okrutny ale w meczu towarzyskim chętnie bym oglądnął.

21

Za dwadzieścia minut rozpocznie się sezon pod tytułem:
https://zapodaj.net/4dc09af633cc7.jpg.html

2

@BarcaaVEB Jest jakiś szczególny powód że tyle ludzi ogląda?

0

Rozumiem gwizdać na Umtitiego że względu na jego tragiczną formę oraz że nie gra tak długo a pobiera mnóstwo forsy ale żeby gwizdać na Mbappe kiedy on był głównym motorem napędowym szczególnie gdy nie było Neymara to przesada, piszę to mimo że go nie lubię.

0

@Esio Po części masz rację, zyskamy przede wszystkim zawodnika w fazie obronnej ale ofensywnie stracimy dużo szczególnie w kreacji oraz gdy nie szło drużynie Leo jednym zrywem ratował zespół, może pojawi się taka osoba.
Będziemy mieć mniej okazji bramkowych ale skuteczność się poprawi dzięki Ansu jak wróci i oczywiście Depayowi.

0

@doc Gavi nie ma czasami urazu?

0

@Kamiloza91 City jak ściągną Kane'a to Barcelona top3

0

@masq Są głosy że Laporta Messiemu nie zaproponował jeszcze znacznej obniżki pensji.
Ciekawe sprawa, raczej nie poznamy prawdy w najbliższym okresie.


2

Pique szacun, cały czas jest bardzo oddany temu klubowi. Legenda Barcy pełną gębą.

1

@GeneralXavi Ja mam internetową i jestem bardzo zadowolony.
Raz na jakiś czas stream padnie czy będzie się przycinał ale to bardzo rzadko i w większości to w jakiś meczach z niższej półki.

0

@SuperPatsonFCB Raczej nie bo by na pewno tak zrobili.
Wydaję mi się że piłkarza rejestruje się raz na kontrakt albo coś w tym stylu.

2

Messi w PSG
Kepa bohaterem

Koniec świata nadchodzi,czy ma ktoś jeszcze jakieś wątpliwości?

0

Kepa Joker. Co to się porobiło xD

0

Dlaczego nie ma znaczków pocztowych z kukizem?
Ludzie nie wiedzieli by na którą stronę pluć.

1

@ObiektywnyKibic121 Nie ma co też porównać ponieważ Pan Trener Bielsa ma bzika na punkcie analiz i przygotowań do meczu.
Myślę że Trener Leeds pod tym względem zawstydził by nie jedną topową drużynę.

1

@Ronmes Dla mnie jedynym błędem sędziego było nie pokazanie Mascherano czerwonej kartki,karne i gole były legitne.

1

PSG gra następny mecz w sobotę myślę że już wtedy zobaczymy go na boisku.
Messi vs Strasbourg.
Przecież on tam wejdzie pyknie że dwie brameczki dołoży asyste lub dwie i nawet się nie spoci.
Myślę że koło 40 bramek się zakręci w lidze.

0

@Mathew16 Poczekaj jak zobaczy Messiego w koszulce PSG w meczu ligowym wtedy to już na pewno spuchnie.

7

Jutro mam urodziny i wtedy prawdopodobnie prezentacja Leo w PSG.
Biednemu zawsze wiatr w oczy.
Fajny prezent mi Bartolomeu zafundował :(

5

A wy się hejtowaliscie Laporte że siedzi na jachcie z laseczkami a on płynął z nową ofertą i z cygarem w paszczy :D

3

Jak my Depaya nie umiemy zarejestrować a gdzie tam Messi.

2

Właśnie wstałem a tu takie info i już nie wiem co o tym myśleć.
Uśmiech na twarzy się pojawił że jakaś nadzieja się pojawiła ale byłoby to niepoważne i żałosne ze strony klubu.

0

@Messibestplayerintheworld O co byłby ten pozew?

11

Ale co Bartolomeu wyczyścił sezonowców z tego klubu to jego.

0

@Encore Jeśli chcemy zrobić bardzo dobry wynik i dojść do finału LM to prędzej czy później na nich trafimy bo nie wyobrażam sobie Paryża jak odpada 1/4 a z Messim to finał spokojnie w ich zasięgu.

2

@Encore A transfer Leo do PSG znacznie obniża nasze szanse na LM jeśli jakieś mamy.

0

@KORTIS Przecież ja nie piszę że tak będzie tylko że fajnie by było.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?