Roobo
Dołączył/a: maj 2023
Kraków
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@pedrixxx W świetle ostatnich newsów to nie La Liga powinna się ugiąć tylko Laporta musi zmienić zdanie.
8
@Encore Laporta Out.
Jeśli była możliwość zatrzymania Leo bez zrujnowania klubu to powinni go na taczkach wywieźć .
0
@JohnnyBarca Nie, że oszukał kibiców.
5
Jeśli Laporta zrezygnował z Leo dla Superligi a to CVC jest jednak w miarę korzystne to dla mnie jest skończony.
Zrobić coś takiego najlepszemu grajkowi w historii.
Mam nadzieję że to tylko bujda.
0
@kuz Nie, mógł powiedzieć, prawdę że nie wie jaka jest sytuacja klubu i że coś z tego będzie.
Mógł nie gadać kilka razy że wszystko idzie Dobrze odnośnie kontraktu Leo.
Po co negocjował z Leo?
0
@DonMatteo901 Przecież u nas jest Roberto :D
0
@kuz Przecież wiedział że istnieją limity.
1
Laporta no zrób coś do jasnej ciasnej,tyle czasu ma a wydaję się że już się poddał.
Jeszcze do tego PSG....
Brak słów.
3
@matirix20 ustawianie, sprawność,gre bez piłki Leo ma lepszą.
3
Aż mnie na zrobienie mema wzięło.
https://zapodaj.net/b4152ac7c5b73.jpg.html
0
@bartek55559 Trzeba pić ale z rozpaczy.
8
Na pewno będzie konferencja o 11?
Bo muszę się tak ustawić w pracy by udawać że coś robie a nie śledzę konferencje :D
0
Jak to Laporta mówił kilka dni temu?
Przyszły tydzień ma być szczęśliwy pod kątem transferów xDDDD
0
@MNSbEstEver Co z tego?
Przecież Laporta wie że istnieją limity.
2
Laporta trochę mnie wkurzył.
Obiecywał że go przekona i podpisze z nim kontrakt a teraz zwala wszystko na limity.
Mógł jasno powiedzieć że nie wie w jakiej sytuacji finansowej jest klub i czy podpisanie Leo będzie możliwe.
Jeszcze na dodatek stwierdził kilka razy że wszystko jest na dobrej drodze...
4
@szkutnik91 To nie jest wina Griezmanna ale widząc jego zamiast Leo, pewnie z numerem 10 to mnie krew zaleje.
1
@abram3k W sumie może ale przez to byłby jeden gracz mniej w kadrze.
2
Nadal nie mogę w to uwierzyć.
Dlaczego Laporta gadał że wszystko idzie dobrze?
Dlaczego negocjował ten kontrakt jak już wiedział w jakiej sytuacji jest klub?
Dlaczego robi to przed pozbyciem się szrotu piłkarskiego mając jeszcze na to sporo czasu?
Dlaczego każe czekać aż jeden dzień na konferencję zamiast wyjść, powiedzieć i byłoby po temacie?
Dlaczego wszyscy milczą?
Nie wytrzymam tego, już nie mówiąc o widoku Messiego w koszulce PSG.
1
@Objectivo Chciałbym by strzelał w każdym meczu po 3 gole przy czym PSG by przegrywało.
0
@Encore To nagłówek z Twittera a nie oficjalny komunikat
2
@barcelonaLM Policzą, narobią w zbroję i szybciutko zmienią zdanie :)
1
Oficjalny komunikat Barcy mówi że Leo nadal nie będzie związany z Barceloną tylko przez La Ligę a nie że już odchodzi na wieki wieków więc jak widać furtka jest i pewnie czekają na reakcję Tebasa i spółki.
Najgorsze jest to czekanie a sprawa szybko się nie wyjaśni.
0
@BarcaInfo News o którym nie wiadomo co myśleć.
2
@Trepyveb Jest duża szansa na to moim zdaniem.Trwa wojna z La Ligą jak zmiękną to Leo zostanie.
16
Uwierzę w to dopiero gdy sam Messi lub Laporta wyjdzie i powie że przygoda Leo w Barcelonie kończy się tu i teraz bezpowrotnie.
Pewnie jutro Joan wyjdzie i powie że oni chcą tego kontraktu ale La Liga to uniemożliwia i jeśli zrobią to i to, to Messi zostanie.
Myślę że sam Leo będzie milczał jeszcze długo.
4
@LuisSalvano Miałeś usunąć konto jak Neymar nie przyjdzie ,teraz piszesz że jak Messi odejdzie.
A jak Messi odejdzie a za to kupią Neymara to co zrobisz?? xD
1
@BarcaInfo Wiadomo ile jest to minimum???
3
Iniesta bierz Leo i dawajcie do tego Górnika.
4
@DonMatteo901 Przecież jakby Barto dostał taki hajs to i tak by go zaprzepaścił.
Co za brednie.
0
@DonMatteo901 A jeszcze Kane w drodze xD