5

Zrozumialbym te podwyżki dla polityków gdyby:
- nie było kryzysu
- nie były aż takie duże
- nie było aż tak dużo posłów, senatorów, ministrów
A z tą pensją dla pierwszej damy to naprawdę przesadzili.
Rząd już się nawet opinią publiczną nie przejmuje.Ciekawe jak będą się tłumaczyć.

2

A było tak blisko.

3

Atalanta tak trzymać!!!

0

@Tomek54321 Doznały kontuzji kostki.

3

Mój dawny wuefista po trzech browcach by to trafił.

0

@Bobo25 Ty tak serio?

3

Mam nadzieję że to jest fake.
https://m.jbzd.com.pl/obr/1513702/lewica

0

@Trojanek23 Nie!Trzeba najpierw się ich spytać czy sobie tego życzą.

0

@Persyfl zainteresowanego*

0

Komentarz usunięty

79

@Persyfl To nie jest żadna złośliwość,nie będziemy wywalać świata do góry nogami bo im się tak podoba.

4

Jak tak dalej pójdzie to w przyszłym sezonie Valencia będzie miała problemy aby utrzymać się w lidze. Niewiarygodne co się dzieje w tym klubie.

0

@BarcaInfo To nie jest aż takie głupie.

1

@Janiama Z tym dobrym dobrym sezonem Semedo to bym tak nie szalał, fakt Semedo co raz lepiej się prezentuje ale dopiero od przyjścia Setiena.

0

@Szymix654 W tym duecie to słabo będzie się tego słuchać.Szpaku ostatnio obniżył loty a Strejlau byłby dobry ale z kimś kto wprowadza jakieś emocje.

12

Od kilku sezonów Neuer nie jest żadnym rywalem dla Matsa.Stegen połyka go w całości i wysrywa nie powiem czym. Marc 2-3 klasy lepszy od Manuela.

3

Messi,De Jong ocena w górę o jeden, Rakitic ocena w dół o jeden.

3

@mrboom Przynajmniej raz dziennie, właśnie miałem pytać o to samo.

0

@tobiasson92 Jakie fotki,do czego potrzebne?

9

Dawać do niego Puiga i wygrywamy LM .

0

@mekston Na ławce mamy dużo młodzieży,wydaje mi się że niezależnie od wyniku takie zmiany będą optymalne.

1

@norbi77 De Jong walczył wczoraj że aż miło, jakby zagrał Puig to widać po ostatnich meczach że on też nie odpuszcza.

0

@pauletaa Myślę że jeden z tej dwójki wyjdzie w pierwszym składzie ale ja chciałbym obu. Chciałbym się mile zaskoczyć.

0

Według was jaki skład będzie optymalny na Bayern? Dla mnie:
Stegen
Semedo-Pique-Lenglet-Alba
De Jong-Busi-Puig
Messi-Suarez-Fati
W drugiej połowie bym wpuścił Dembele, Roberto, może Vidala albo Monchu.

3

@Criss18Barca Myślę że spora ale na pewno nie od pierwszych minut.

3

@daniel32778 Za jakie pajacowanie? Opóźniał nieznacznie zejście z boiska i tyle .

1

@Kuubs21 Akurat Busi jest bardzo ważny szczególnie że odzyskał formę pod wodzą Setiena.

1

Jestem pełen optymizmu przed meczem z Bayernem.Dobranoc.

0

@damianex10 Wiem ale jak się szybko pisze,to tak jakoś samo wychodzi.

27

Jedno jest pewne,Rakitic w pakiecie z Griezmannen nie mają prawa nawet się z ławki podnieść.Ja bym się nie wahał i obydwu pożegnał w tym okienku.Na co nam ten?Nic nie wnosi,nie wiadomo gdzie ma grać,przeszkadza tylko bo wpychają go do składu ze względu na cenę.Sprzedać i kupić napastnika z prawdziwego zdarzenia.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?