Roobo
Dołączył/a: maj 2023
Kraków
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Zrozumialbym te podwyżki dla polityków gdyby:
- nie było kryzysu
- nie były aż takie duże
- nie było aż tak dużo posłów, senatorów, ministrów
A z tą pensją dla pierwszej damy to naprawdę przesadzili.
Rząd już się nawet opinią publiczną nie przejmuje.Ciekawe jak będą się tłumaczyć.
2
A było tak blisko.
3
Atalanta tak trzymać!!!
0
@Tomek54321 Doznały kontuzji kostki.
3
Mój dawny wuefista po trzech browcach by to trafił.
0
@Bobo25 Ty tak serio?
3
Mam nadzieję że to jest fake.
https://m.jbzd.com.pl/obr/1513702/lewica
0
@Trojanek23 Nie!Trzeba najpierw się ich spytać czy sobie tego życzą.
0
@Persyfl zainteresowanego*
0
Komentarz usunięty
79
@Persyfl To nie jest żadna złośliwość,nie będziemy wywalać świata do góry nogami bo im się tak podoba.
4
Jak tak dalej pójdzie to w przyszłym sezonie Valencia będzie miała problemy aby utrzymać się w lidze. Niewiarygodne co się dzieje w tym klubie.
0
@BarcaInfo To nie jest aż takie głupie.
1
@Janiama Z tym dobrym dobrym sezonem Semedo to bym tak nie szalał, fakt Semedo co raz lepiej się prezentuje ale dopiero od przyjścia Setiena.
0
@Szymix654 W tym duecie to słabo będzie się tego słuchać.Szpaku ostatnio obniżył loty a Strejlau byłby dobry ale z kimś kto wprowadza jakieś emocje.
12
Od kilku sezonów Neuer nie jest żadnym rywalem dla Matsa.Stegen połyka go w całości i wysrywa nie powiem czym. Marc 2-3 klasy lepszy od Manuela.
3
Messi,De Jong ocena w górę o jeden, Rakitic ocena w dół o jeden.
3
@mrboom Przynajmniej raz dziennie, właśnie miałem pytać o to samo.
0
@tobiasson92 Jakie fotki,do czego potrzebne?
9
Dawać do niego Puiga i wygrywamy LM .
0
@mekston Na ławce mamy dużo młodzieży,wydaje mi się że niezależnie od wyniku takie zmiany będą optymalne.
1
@norbi77 De Jong walczył wczoraj że aż miło, jakby zagrał Puig to widać po ostatnich meczach że on też nie odpuszcza.
0
@pauletaa Myślę że jeden z tej dwójki wyjdzie w pierwszym składzie ale ja chciałbym obu. Chciałbym się mile zaskoczyć.
0
Według was jaki skład będzie optymalny na Bayern? Dla mnie:
Stegen
Semedo-Pique-Lenglet-Alba
De Jong-Busi-Puig
Messi-Suarez-Fati
W drugiej połowie bym wpuścił Dembele, Roberto, może Vidala albo Monchu.
3
@Criss18Barca Myślę że spora ale na pewno nie od pierwszych minut.
3
@daniel32778 Za jakie pajacowanie? Opóźniał nieznacznie zejście z boiska i tyle .
1
@Kuubs21 Akurat Busi jest bardzo ważny szczególnie że odzyskał formę pod wodzą Setiena.
1
Jestem pełen optymizmu przed meczem z Bayernem.Dobranoc.
0
@damianex10 Wiem ale jak się szybko pisze,to tak jakoś samo wychodzi.
27
Jedno jest pewne,Rakitic w pakiecie z Griezmannen nie mają prawa nawet się z ławki podnieść.Ja bym się nie wahał i obydwu pożegnał w tym okienku.Na co nam ten?Nic nie wnosi,nie wiadomo gdzie ma grać,przeszkadza tylko bo wpychają go do składu ze względu na cenę.Sprzedać i kupić napastnika z prawdziwego zdarzenia.