Roobo
Dołączył/a: maj 2023
Kraków
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@RosjaninBut Koeman mówił że każdy zawodnik zagra w dzisiejszym meczu.
0
@SamuraJack zamiast kukurydzy proponuję wypasać krowy z Sołtysem.
7
Amigosi wygrywają 2:1 z potężnym zespołem a wam nie pasuje.
0
@OskarR01 Podobno przeszedł przeszczep włosów.
5
Leeds trafia na 1:1 z Liverpoolem brawo !!!
0
Karny na Liverpoolu w meczu z Leeds w 3 minucie, oczywiście Salah trafia.
3
@cchesterr43 Widzę ,że piwko z Chorwacji.
1
@4drian0 U nas w podstawówce i gimnazjum ziomeczek miał dosłownie do szkoły jakieś 20 metrów i nie było dnia żeby przyszedł na czas.
3
Boli Was Wielka Polska?
1
James Rodriguez w Evertonie !
2
@RosjaninBut Jak jeszcze przyjdzie Depay to bez wahania pozbył bym się Griezmanna.
0
@ViscaBarca123 Też miałem nieodparte wrażenie że coś dzisiaj wciśnie,ma to coś.
45
@Janiama Panu już dziękujemy. Dobranoc.
0
@Mesi12 Co zrobił ?
6
Kadra Brzęczka przeciwko Hiszpanii U-21 mielibyśmy jakieś szanse ?
1
Dlaczego G2 było rozstawione dwa razy w Play-offach ?
2
GG izi brawo G2 !!!
1
Caps Pan zawodnik.
1
@NaFazieHitman Naprawdę spoko nuta.
9
@Kluivert_P @Janiama vs @Janiama
1
@horang fajne to mało powiedziane.
0
@FCMichalo Mi się wydaję że sam Messi się zrzeknie i wybiorą kogoś innego.
1
@PeteR10 Dawno nie oglądałem ligi a grać przestałem jakieś 2 lata temu, dzięki za info bo chyba oglądne sobie. Mam nadzieję że Jankos ich wyjaśni jak jeszcze gra w G2
0
@ViscaBarca123 Instynkt strzelecki ,który niewątpliwie ma jest już na wysokim poziomie co pokazał już w pierwszym zespole, to chyba najbardziej mi imponuje w tym chłopaku.
1
Podobno bardzo dobrze sobie radził w tej roli, @ViscaBarca123 napewno coś więcej wiesz , myślisz że da radę na 9 ???
0
@ShawnC Na pewno Braithwaite ,dla jego dobra powinien odejść a reszta będzie konkurowała ,kto będzie w formie ten będzie grał przynajmniej tak bym chciał.
5
@Mns21 Czerczesow i trening na Syberii.
4
Podjęliśmy walkę xD ,ci komentatorzy to jest żart.
0
Ach piękna akcja Depaya i De Jonga ,oby tak było w Barcie.
1
Hiszpania na 1:1 w ostatnich sekundach meczu !!!