3

Ciekawy jestem czy amigosi wiedzą, że są amigosami.

0

@parpe Naucz się czytać a potem zacznij komentować słowa Messiego.

15

@robsesh Chyba nie umiem czytać ale Messi wyraził się jasno. Nie chodzi mu o to ,że odchodzi tylko w jaki sposób go pożegnano

0

@Janiama Chyba pierwszy raz się z tobą zgodzę ale nie w całości ,uważam że Messiemu nie braknie entuzjazmu na boisku.

1

Widzę , że nadal obwinia się tu piłkarzy za aktualny stan sportowy tego klubu. W jakimś małym stopniu są odpowiedzialni. Główny problem jest tkwi w zarządzie, oni zatrudniają trenerów ,którzy bez względu na formę stawiają na tych zawodników. Suarez przytył? Od razu powinna być decyzja o ławce dla niego do czasu kiedy nie ogarnie się. Napewno byłaby to dla niego motywacja skoro sam nie umie się zmobilizować.
Trenerzy ustawiają plany treningowe dla zawodników a nie sami zawodnicy. Przychodzi Valverde ,który ma gdzieś przygotowanie fizyczne a potem najazd na zawodników ,że człapią po boisku.
Szkoleniowcy nie mają w tym klubie jaj albo im się wydaję że samo nazwisko danego piłkarza gra i kwota za którą przyszedł.

6

@l0Messini Większej głupoty chyba już dzisiaj nie zobaczę.

0

Można wreszcie powiedzieć że Bayern jest na poziomie Barcelony.
Po 115 minutach gry.

0

Sevilla wciśnie jedną jeszcze, róbta screeny

13

Rakitic pierwszy do zmiany. Przypominam tylko że Valverde wystawiał go czasami na skrzydle.

1

Rakitic tylko stał i patrzył na strzelca.

4

Rakitic oprócz wywalczonego karnego to tragedia, spóźniony i biega gorzej niż Busi w meczu z Bayernem

1

Boli was wielki Rakitic ???

3

Sevilla wygra to na bank, mają to coś w finałach. Oby się im udało, Bayern nie jest niepowstrzymany, szczególnie w defensywie mają problem.

0

@BarcaInfo Mam nadzieję , że nikt w to nie uwierzył, naprawdę absurdalna plotka.

0

@zadafcb Z reprezentacji rezygnuje ? Czy będzie nadal prowadził?
Jeśli rzuci kadrę to żal trochę chłopaków z u-21 bo pewnie teraz dadzą drugiego Brzęczka na to stanowisko.

0

@Mathew86 A to jestem spokojny jak masz na kuponie to napewno nie strzelą.

0

Nie miejcie żadnych wątpliwości, wiadomo jak dzisiaj Real skończy, główka Ramosa lub karny tak po 85 minucie.

3

Jak tam Real, jak grają? Zidane już klaskał?

5

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.

1

Erni babcia na dwunastej !!!

13

Przypominam wszystkim porządnym użytkownikom tej strony że za 36 minut zaczyna się Harry Potter i więzień Azkabanu.

0

@donleo12 Trudno powiedzieć, Laporte dobrze znamy i jak wiemy nie zawsze było z nim kolorowo a Font jest dużym znakiem zapytania. Tak czy siak ktoś z tej dwójki będzie sto razy lepszy niż Barto.

5

Dziękujemy za całą pracę włożoną w ten klub, życzę szczęścia w przyszłości.

9

Powinniśmy zawrzeć porozumienie z Realem bo czujemy się ich stadionie świetnie.

5

Piękna sprawa i nie drogo.

1

@BartqRKO Alba w topowej formie sporo by wtedy wniósł do zespołu. Aktualna forma Alby nie była by wystarczająca.

0

@Danny Gaucho Żal mi się go zrobiło.

2

@BarcaInfo Barto powinien mu bilet na mecz załatwić za to zaangażowanie :)

2

@shoZu Atak Spawacza.

0

@Chakalaka Jestem Katolikiem i mnie to obrzydza,mam nadzieję że wkrótce nadejdzie oczyszczenie w kościele bo naprawdę źle się dzieje.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?