Roobo
Dołączył/a: maj 2023
Kraków
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Ciekawy jestem czy amigosi wiedzą, że są amigosami.
0
@parpe Naucz się czytać a potem zacznij komentować słowa Messiego.
15
@robsesh Chyba nie umiem czytać ale Messi wyraził się jasno. Nie chodzi mu o to ,że odchodzi tylko w jaki sposób go pożegnano
0
@Janiama Chyba pierwszy raz się z tobą zgodzę ale nie w całości ,uważam że Messiemu nie braknie entuzjazmu na boisku.
1
Widzę , że nadal obwinia się tu piłkarzy za aktualny stan sportowy tego klubu. W jakimś małym stopniu są odpowiedzialni. Główny problem jest tkwi w zarządzie, oni zatrudniają trenerów ,którzy bez względu na formę stawiają na tych zawodników. Suarez przytył? Od razu powinna być decyzja o ławce dla niego do czasu kiedy nie ogarnie się. Napewno byłaby to dla niego motywacja skoro sam nie umie się zmobilizować.
Trenerzy ustawiają plany treningowe dla zawodników a nie sami zawodnicy. Przychodzi Valverde ,który ma gdzieś przygotowanie fizyczne a potem najazd na zawodników ,że człapią po boisku.
Szkoleniowcy nie mają w tym klubie jaj albo im się wydaję że samo nazwisko danego piłkarza gra i kwota za którą przyszedł.
6
@l0Messini Większej głupoty chyba już dzisiaj nie zobaczę.
0
Można wreszcie powiedzieć że Bayern jest na poziomie Barcelony.
Po 115 minutach gry.
0
Sevilla wciśnie jedną jeszcze, róbta screeny
13
Rakitic pierwszy do zmiany. Przypominam tylko że Valverde wystawiał go czasami na skrzydle.
1
Rakitic tylko stał i patrzył na strzelca.
4
Rakitic oprócz wywalczonego karnego to tragedia, spóźniony i biega gorzej niż Busi w meczu z Bayernem
1
Boli was wielki Rakitic ???
3
Sevilla wygra to na bank, mają to coś w finałach. Oby się im udało, Bayern nie jest niepowstrzymany, szczególnie w defensywie mają problem.
0
@BarcaInfo Mam nadzieję , że nikt w to nie uwierzył, naprawdę absurdalna plotka.
0
@zadafcb Z reprezentacji rezygnuje ? Czy będzie nadal prowadził?
Jeśli rzuci kadrę to żal trochę chłopaków z u-21 bo pewnie teraz dadzą drugiego Brzęczka na to stanowisko.
0
@Mathew86 A to jestem spokojny jak masz na kuponie to napewno nie strzelą.
0
Nie miejcie żadnych wątpliwości, wiadomo jak dzisiaj Real skończy, główka Ramosa lub karny tak po 85 minucie.
3
Jak tam Real, jak grają? Zidane już klaskał?
5
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.
1
Erni babcia na dwunastej !!!
13
Przypominam wszystkim porządnym użytkownikom tej strony że za 36 minut zaczyna się Harry Potter i więzień Azkabanu.
0
@donleo12 Trudno powiedzieć, Laporte dobrze znamy i jak wiemy nie zawsze było z nim kolorowo a Font jest dużym znakiem zapytania. Tak czy siak ktoś z tej dwójki będzie sto razy lepszy niż Barto.
5
Dziękujemy za całą pracę włożoną w ten klub, życzę szczęścia w przyszłości.
9
Powinniśmy zawrzeć porozumienie z Realem bo czujemy się ich stadionie świetnie.
5
Piękna sprawa i nie drogo.
1
@BartqRKO Alba w topowej formie sporo by wtedy wniósł do zespołu. Aktualna forma Alby nie była by wystarczająca.
0
@Danny Gaucho Żal mi się go zrobiło.
2
@BarcaInfo Barto powinien mu bilet na mecz załatwić za to zaangażowanie :)
2
@shoZu Atak Spawacza.
0
@Chakalaka Jestem Katolikiem i mnie to obrzydza,mam nadzieję że wkrótce nadejdzie oczyszczenie w kościele bo naprawdę źle się dzieje.