Roobo
Dołączył/a: maj 2023
Kraków
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
Holandia , Włochy. Bośnia z nami w grupie ligi Narodów . Będziemy się bić z Bośnią o 3 miejsce tak to niestety może wyglądać.
0
@FC1899Barca Griezmann totalnie nie widoczny a jak miał sytuację to tylko za głowę się łapał
3
@itmustbejoke Mogłeś nic nie pisać twój nick tu wystarczy
4
@SuperVegeta Xddddd a jak strzelił ostatnio 4 bramki to pewnie posikales w galoty
0
Naprawdę szkoda , pierwsza połowa była bardzo dobra szwankuje skuteczność , spokojnie to tylko jeden punkt , zimnym prysznic się sprzyda . VeB !
0
Wchodzi nasz Joker
0
@piwlak Kup pan se okulary , bardzo dobrze gramy.
0
Semedo Arthur najlepsi na boisku
0
@olek_____5 Kocham go na równi z panem presem Kaczyńskim
1
@lukaszbarca15 Czyli pasuje tutaj remisik
2
Belg jest o dwie pułki niżej od Marca , Real popełnił błąd zamieniając Keylora na Courtoisa
0
@KamQiX Dla mnie aktualnie Belg jest na równi z Neymarem
0
Dam łapkę w górę za konto premium na stronie .
0
@BarcaInfo Pepuś doradza Kike jak dobić Real
2
@BlauGrana1404 Wydaję mi się że do czerwca nawet w Chinach się uspokoi
8
Super , przegrał Real , Liverpool , Juventus i PSG szkoda jeszcze że Bayern ugrał już dwumecz praktycznie
0
Dawać City jeszcze brameczke !!! A my w Niedzielę dobijemy !!!!!!
0
Czerwonyyyyy Raaaamoooosssss!!!!!!!!
0
Szpaku jak zwykle , mecz Realu z City a on o Polakach i Ronaldo xd
0
@Nano22 Strzały celne nie zawsze są groźne.
13
Nasz Nelsonek ostatnio w formie , pod wodzą Setiena odżył choć ma wiele do poprawy.
36
Trzeba przyznać że organizacja gry za Setiena jest na o wiele wyższym poziomie niż za Valdka , przeciwnicy mają bardzo mało sytuacji bramkowych , muszą się naprawdę dobrze zagrać by nam strzelić albo czekać na naprawdę poważny błąd taki jak popełnił Firpo .
Nareszcie powrócił świetny pressing , szczególnie w pierwszej połowie to wyglądało imponująco , Napoli było bezradne . Jest coraz lepiej , szkoda tylko że kadrę mamy jaką mamy .
Naprawdę żałuję że nie mamy prawdziwego skrzydłowego , nie musiałby być jakiś wybitny , tylko żeby zrobił przewagę mijając chociaż jedną osobę i rozciągnął grę , liczę na Fatiego musi on wejść na półkę wyżej ma na to sporo czasu ale mam nadzieję że to będzie w tym sezonie bardzo by to pomogło.
4
Dzisiaj najlepszy na boisku w pierwszej jak i w drugiej połowie brawo Busi!
16
@marcinnikt Busi u nas dzisiaj najlepszy na boisku.
21
Zachwile nie będzie kim grać w rewanżu
0
Czemu akurat teraz
1
Ostre wejście nogami Semedo xD Ten człowiek się do niczego nie nadaje.
11
Polak w meczu przeciwko Barcie:
Biegnie
Pl komentator:
O kur co za prze kot jak on to robi co za skillsy że japierd....
0
Mówiłem że Busi najlepszy na boisku
0
@El dominatore Busi dzisiaj dobrze gra i coś kreatywnego próbuje zrobić