7

Holandia , Włochy. Bośnia z nami w grupie ligi Narodów . Będziemy się bić z Bośnią o 3 miejsce tak to niestety może wyglądać.

0

@FC1899Barca Griezmann totalnie nie widoczny a jak miał sytuację to tylko za głowę się łapał

3

@itmustbejoke Mogłeś nic nie pisać twój nick tu wystarczy

4

@SuperVegeta Xddddd a jak strzelił ostatnio 4 bramki to pewnie posikales w galoty

0

Naprawdę szkoda , pierwsza połowa była bardzo dobra szwankuje skuteczność , spokojnie to tylko jeden punkt , zimnym prysznic się sprzyda . VeB !

0

Wchodzi nasz Joker

0

@piwlak Kup pan se okulary , bardzo dobrze gramy.

0

Semedo Arthur najlepsi na boisku

0

@olek_____5 Kocham go na równi z panem presem Kaczyńskim

1

@lukaszbarca15 Czyli pasuje tutaj remisik

2

Belg jest o dwie pułki niżej od Marca , Real popełnił błąd zamieniając Keylora na Courtoisa

0

@KamQiX Dla mnie aktualnie Belg jest na równi z Neymarem

0

Dam łapkę w górę za konto premium na stronie .

0

@BarcaInfo Pepuś doradza Kike jak dobić Real

2

@BlauGrana1404 Wydaję mi się że do czerwca nawet w Chinach się uspokoi

8

Super , przegrał Real , Liverpool , Juventus i PSG szkoda jeszcze że Bayern ugrał już dwumecz praktycznie

0

Dawać City jeszcze brameczke !!! A my w Niedzielę dobijemy !!!!!!

0

Czerwonyyyyy Raaaamoooosssss!!!!!!!!

0

Szpaku jak zwykle , mecz Realu z City a on o Polakach i Ronaldo xd

0

@Nano22 Strzały celne nie zawsze są groźne.

13

Nasz Nelsonek ostatnio w formie , pod wodzą Setiena odżył choć ma wiele do poprawy.

36

Trzeba przyznać że organizacja gry za Setiena jest na o wiele wyższym poziomie niż za Valdka , przeciwnicy mają bardzo mało sytuacji bramkowych , muszą się naprawdę dobrze zagrać by nam strzelić albo czekać na naprawdę poważny błąd taki jak popełnił Firpo .
Nareszcie powrócił świetny pressing , szczególnie w pierwszej połowie to wyglądało imponująco , Napoli było bezradne . Jest coraz lepiej , szkoda tylko że kadrę mamy jaką mamy .
Naprawdę żałuję że nie mamy prawdziwego skrzydłowego , nie musiałby być jakiś wybitny , tylko żeby zrobił przewagę mijając chociaż jedną osobę i rozciągnął grę , liczę na Fatiego musi on wejść na półkę wyżej ma na to sporo czasu ale mam nadzieję że to będzie w tym sezonie bardzo by to pomogło.

4

Dzisiaj najlepszy na boisku w pierwszej jak i w drugiej połowie brawo Busi!

16

@marcinnikt Busi u nas dzisiaj najlepszy na boisku.

21

Zachwile nie będzie kim grać w rewanżu

0

Czemu akurat teraz

1

Ostre wejście nogami Semedo xD Ten człowiek się do niczego nie nadaje.

11

Polak w meczu przeciwko Barcie:
Biegnie
Pl komentator:
O kur co za prze kot jak on to robi co za skillsy że japierd....

0

Mówiłem że Busi najlepszy na boisku

0

@El dominatore Busi dzisiaj dobrze gra i coś kreatywnego próbuje zrobić

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?