6

Spokojnie widać że puchną.

0

Hahahahahahaha Valverde wróć Xd

7

Sebastian Mila w studiu : Nie ma Ksawiego xD

0

Czasami nie miało być tak że powołania są ukazane w dniu meczowym tak jak było przy okazji meczu z Granadą?

1

Moim zdaniem spróbować sprowadzić Lautaro , jak się nie uda to może spróbować z Wernerem , trochę do nas nie pasuje ale cena niewielka a może się do nas przystosuje bo umiejętności i potencjał ma . W ostateczności powalczyć z Atletico o Cavaniego.

0

@amanter Nie chodzi o bramki , tylko w jakim stylu to robili.

0

Ciekawy jestem reakcji Valverde na wczorajszy mecz , pewnie głupio mu się zrobiło widząc poprawę po tygodniu z nowym trenerem i to że Puig wszedł tak szybko po takim krótkim okresie .

73

Najlepsze : Valverde nie jest już trenerem tego klubu.

0

Po raz pierwszy od czasów Enrique chyba nie usnę po meczu . Jeszcze mi się morda cieszy.

3

Tak dobrego meczu w naszym wykonaniu się nie spodziewałem , dobra kontrola gry , przeciwnik stworzył sobie praktycznie jedną okazję , graliśmy ładnie z pierwszej piłki , był nareszcie pressing co przyniosło gola . Jak na pierwszy mecz , bez kilku ważnych piłkarzy zagraliśmy bardzo dobrze . Oczywiście nie można za bardzo się podniecać ponieważ wiele jeszcze pracy przed tą drużyną . Najważniejsze jest to że nareszcie pojawiła się radość podczas oglądania tych zawodników. #TeamKike

5

Zmiany bardzo dobre raczej ofensywne u Valverde by wszedł prawy obrońca i dwóch defensywnych pomocników.

2

Dzięki Puigowi !!!! Pięknie zagrał pressingiem a potem piękna kombinacja !!!!

4

@macio_944 To jest zwykły atencjusz , który tylko chce zwrócić na siebie uwagę , mimo że gdzieś tam grał to nie ma pojęcia o np taktyce.

0

Naprawdę fajnie to momentami wygląda , pozytywne odczucia zwłaszcza z tak niewygodnym przeciwnikiem. I nie oszukujmy się potrzeba czasu by ocenić naszą grę . Pomoc dzisiaj naprawdę fajnie rozgrywa pomimo takich personaliów.

4

No to ładnie Kike strollował nas.

5

Niestety Barca B traci bramkę , 1:0 dla gospodarzy.

40

@norbi77 Niby czemu ? Popatrz na La Ramble , zawsze kisiel na widok Leo a wiadomo my się tu na trenerce znamy

1

@Aveiro Według mnie bardzo dobry pomysł , niczym Arteta u boku Pepa.

1

Jeszcze tylko zarząd wywieść na taczkach i można się całkowicie cieszyć Barcą .

1

Zwolnienie teraz Valverde bardzo spore zaskoczenie . Środek sezonu , nie zwolnili go wcześniej po o wiele gorszych kompromitacjach , a ostatni mecz przez 80 minut był świetny w naszym wykonaniu . Miał podobno poparcie piłkarzy co jest bardzo ważnym czynnikiem , Barto też go wspierał . Ciekawe kto pierwszy podjął temat zwolnienia jego osoby.

3

Powodzenia Ernescik w życiu prywatnym jak i w karierze zawodowej !!!

0

@Robert1603 Chętnie do tego Neymar i wszelkie wartości które prezentuje ten klub pójdą się jeb.. .

0

@Granto Tam był Jese a my mamy Griezmanna Fatiego albo Messiego.

0

@MesQueUnClub_87 Nikt się nie spóźnił , jeszcze nie jest nasymy trenerem :)

2

@Skaramuczi Bo jakby wiedział że będzie nowy trener to by poczekał z transferem , chociaż by się dowiedział o planach nowego trenera w kontekście jego roli.

5

Nareszcie się kończy era Valverde , dobry trener ale sprowadzenie go do nas moim zdaniem było błędem , wygrał kilka pucharów ale odebrał mi wszelkie emocje związane z kibicowaniem , po porażce czy po wygranej czułem obojętność . Szkoda że nie odszedł wcześniej ale mimo wszystko życzę mu powodzenia w nowym klubie bo istnieje bardzo dużo dobrych klubów do których pasowałby idealnie.

1

@krzychu1526 Już widzę to Murowanie . Drugi Valverde tylko o klasę lepszy.

1

@ViscaBarca123 Myślę że to o wiele lepszy wybór niż np Koeman . Setien by osiągnął o wiele więcej w Betisie gdyby nie to że nie miał kto tam kończyć akcji , aż przypomniałem sobie Jese na środku ataku , oglądałem kilka meczy i naprawdę Betis mi się podobał.

1

Jak się potwierdzi Setien to bardzo dobra wiadomość nie zdzierżył bym Alegriego , Koemana , to nie są trenerzy do naszego stylu , nie rozumiem ludzi którzy chcieliby Pochetino , jakby go Barto ściągnął to całkiem by zniszczył wartości tego klubu . Pimienta niech zostanie w Barcie B , dobrze by było awansować do następnej ligi a z nim to więcej niż prawdopodobne.

0

@macio_944 Przy zwalnianiu trenera nie potrzeba jego zgody.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?