Roobo
Dołączył/a: maj 2023
Kraków
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty
2
@Bartek22 za dużo chciałbyś wiedzieć.
0
@kamilos1214 Nie a o co chodzi!
1
Bardzo dobra decyzja Aleni , dobry klub grający ładną piłkę , moim zdaniem będzie tam grał pierwsze skrzypce , uwolnił się od Valverde , będzie grywał większość minut w Betisie , dzięki temu się Rozwinie a i mam nadzieję że Puig dostanie prawdziwą szansę w pierwszym zespole . Powodzenia Carles na pewno wrócisz silniejszy do lepszego zespołu pod okiem lepszego trenera Barcy!
2
@damiano996 raczej nic nie biorą , ale za to mają trenera którego interesuje przygotowanie fizyczne.
18
Ten typ mnie tak irytuje ... . Wynik korzystny od 70 minuty a ten daje Pereza na 5 minut przed końcem meczu , żałosny jest ten trener.
0
Schalke miałeś być pewniaczkiem...
0
Przykuc musi być !
0
Busi genialne piłki na stojąco.
0
@Tasde liczyli od barku.
7
Ale piłka od Aleni brawo!!
0
Ponawiam pytanie .Wykupiłem dostęp do meczu na ipli i wyskakuje mi że limit urządzeń został przekroczony , może dlatego że usuwałem historię i ciasteczka da się coś z tym zrobić? Dodam że próbowałem usuwać dns tak jak kolega wcześnie doradził.
0
@ToshyFCB znalazłem już w necie jak to zrobić , nie podziałało jakiś inny pomysł?
0
@ToshyFCB powiesz jak to zrobić ? Z góry wielkie dzięki
0
Wykupiłem dostęp do meczu na ipli i wyskakuje mi że limit urządzeń został przekroczony , może dlatego że usuwałem historię i ciasteczka da się coś z tym zrobić?
0
@damianex10 dzięki
0
Kto komentuje na Eleven a kto na Canal dzisiejszy klasyk?
2
Uważam Że bezproblemowo przejdziemy Napoli , moim zdaniem mają trenera słabegoa i zbliża się duża wyprzedaż zawodników w Neapolu .
7
Barca B już 3:1 dwie bramki w 5 minut , dublet notuje Abe a trzecią strzelił Collado.
0
Jakby kogoś interesowało to na TVP Sport leci meczyk klubowych mistrzostw świata , w którym gra drużyna Xaviego i po pierwszej połowie przegrywają 0:2 , drugi gol padł po koszmarnym błędzie Gabiego.
9
@Barcelismo "Maxwell hardkorem jest " xd
0
@Image przeciętnym a to dobre.
55
To jest żart , jest szansa dać Puigowi szansę z dobrym przeciwnikiem to on go na trybuny wywala. To po co go powoływał w takim razie , rozumiem jakby zamiast niego zagrali inni młodzi a w składzie Vidal i Rakitic . Dzięki Bogu za rok go nie będzie .
0
Mam pytanko jakie dane powinno się wysłać do pracodawcy bo ma mnie wysłać na badania?
0
Wydaje mi się że Messi spokojnie do 36 roku życia może grać tam gdzie gra a potem jeszcze ze 4 sezony jako typowy pomocnik.
0
@DonMatteo901 Dla cienki kandydat i bardzo różniący się poglądowo ode mnie.
0
Busi gra chyba najlepszy mecz w sezonie .
1
@pax Ansu lepiej się czuję na 9
0
Dam suba za konto premium tutaj.
0
@ViscaBarca123 Polecisz jakiś zestaw dla początkującego ?