0

Komentarz usunięty

2

@Bartek22 za dużo chciałbyś wiedzieć.

0

@kamilos1214 Nie a o co chodzi!

1

Bardzo dobra decyzja Aleni , dobry klub grający ładną piłkę , moim zdaniem będzie tam grał pierwsze skrzypce , uwolnił się od Valverde , będzie grywał większość minut w Betisie , dzięki temu się Rozwinie a i mam nadzieję że Puig dostanie prawdziwą szansę w pierwszym zespole . Powodzenia Carles na pewno wrócisz silniejszy do lepszego zespołu pod okiem lepszego trenera Barcy!

2

@damiano996 raczej nic nie biorą , ale za to mają trenera którego interesuje przygotowanie fizyczne.

18

Ten typ mnie tak irytuje ... . Wynik korzystny od 70 minuty a ten daje Pereza na 5 minut przed końcem meczu , żałosny jest ten trener.

0

Schalke miałeś być pewniaczkiem...

0

Przykuc musi być !

0

Busi genialne piłki na stojąco.

0

@Tasde liczyli od barku.

7

Ale piłka od Aleni brawo!!

0

Ponawiam pytanie .Wykupiłem dostęp do meczu na ipli i wyskakuje mi że limit urządzeń został przekroczony , może dlatego że usuwałem historię i ciasteczka da się coś z tym zrobić? Dodam że próbowałem usuwać dns tak jak kolega wcześnie doradził.

0

@ToshyFCB znalazłem już w necie jak to zrobić , nie podziałało jakiś inny pomysł?

0

@ToshyFCB powiesz jak to zrobić ? Z góry wielkie dzięki

0

Wykupiłem dostęp do meczu na ipli i wyskakuje mi że limit urządzeń został przekroczony , może dlatego że usuwałem historię i ciasteczka da się coś z tym zrobić?

0

@damianex10 dzięki

0

Kto komentuje na Eleven a kto na Canal dzisiejszy klasyk?

2

Uważam Że bezproblemowo przejdziemy Napoli , moim zdaniem mają trenera słabegoa i zbliża się duża wyprzedaż zawodników w Neapolu .

7

Barca B już 3:1 dwie bramki w 5 minut , dublet notuje Abe a trzecią strzelił Collado.

0

Jakby kogoś interesowało to na TVP Sport leci meczyk klubowych mistrzostw świata , w którym gra drużyna Xaviego i po pierwszej połowie przegrywają 0:2 , drugi gol padł po koszmarnym błędzie Gabiego.

9

@Barcelismo "Maxwell hardkorem jest " xd

0

@Image przeciętnym a to dobre.

55

To jest żart , jest szansa dać Puigowi szansę z dobrym przeciwnikiem to on go na trybuny wywala. To po co go powoływał w takim razie , rozumiem jakby zamiast niego zagrali inni młodzi a w składzie Vidal i Rakitic . Dzięki Bogu za rok go nie będzie .

0

Mam pytanko jakie dane powinno się wysłać do pracodawcy bo ma mnie wysłać na badania?

0

Wydaje mi się że Messi spokojnie do 36 roku życia może grać tam gdzie gra a potem jeszcze ze 4 sezony jako typowy pomocnik.

0

@DonMatteo901 Dla cienki kandydat i bardzo różniący się poglądowo ode mnie.

0

Busi gra chyba najlepszy mecz w sezonie .

1

@pax Ansu lepiej się czuję na 9

0

Dam suba za konto premium tutaj.

0

@ViscaBarca123 Polecisz jakiś zestaw dla początkującego ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?