2

@DragonxNF w superbowl to reklamy sa co 1.5 minuty xD tam jest wiecej reklam niz gry, a amerykance sa do tego przyzyczajeni

1

kukureja w realu i już nie potrafi grać

0

Ale stylowy ortalion z lat 90 mają

15

Temu pedriemu to by mogli dać spokoj w takim meczu.

4

On powinien sam zrezygnować z tego powołania i przeprosić naród. Mógł jechać jako członek sztabu czy coś skoro chce robić za maskotkę, a nie zabrał miejsce zdrowemu piłkarzowi.

1

Bo xavi to chce przejąć jakiegoś giganta skoro z barcą zdobył mistrza. On się nie schyli po średniaka. G
Gdyby naprawdę chciał wrócić na ławkę trenerską to by wział cokolwiek i przez 2-3 lata pokazał, że coś potrafi.

2

@RoberDzik po co argentyna jak jest egipt xD

3

Musiałem zobaczyć czemu jest egipt, a my przecież mamy tego egipskiego haalanda xDDDD

1

Ciekawe jak wygląda jego sprawa, bo ostatnio się cicho zrobiło.

1

@Elvisek no a mekambe przyszedł za darmo xD
Za Messiego Miami też pewnie nic nie zapłaciło.

5

Oby dobrze się bawił na emeryturze.

4

@BonusKiller juventusu i milanu nie stać na emeryturę Bobusia, a do liverpoolu nie idziesz na emerutyre.

32

Lepiej do mls niż do arabów. Niech sobie postrzela na emeryturze.

3

640 zł trzeba zapłacić za koszulkę z papieru xD
Jakościowo lepsze na pewno są koszulki od Chińczyka za 5$


0

No nic dziwnego xD
Chłop dosłownie dostaje kokosy za siedzenie na trybunach. On ani jego rodzinka z tego nigdy nie zrezygnuje.

1

@KobeFR
On ma teraz wszystkie asy w ręku.
Za rok może odejść za darmo, nie ma rywala w składzie. A jak laporta mu coś obieca to wie, ze to kłamstwo xD
Teraz nigdzie sie nie ruszy, bo wie, ze nikt go na ławkę nie usadzi w takiej sytuacji.

1

Moim zdaniem zostaliśmy z najgorszą opcją, czyli ferran + jakiś tani kołek, bo pewnie kupimy obrońcę za grubą kasę i na nikogo już nie starczy.
Jak jakimś cudem kupimy alvareza za pożyczkę w bocianie to zostaniemy z rolandem makdonaldem, balde i kunde. Kristensena nawet nie liczę, bo on to od 2 lat nie gra.

2

Papaj na bramkę xD

0

@ArcziArtt gdzie mozna obejrzeć mecze egipskiej ligi?

2

Patrząc na jego dokonania to Marc Guiu wyglądał o niebo lepiej od niego.

1

Nie lepiej było zapłacić temu lekarzowi za przylot do usa na kilka dni?
On wróci po mundialu i znów coś odwali.

0

@Huck a to mógł byc początek. W przyszłym roku też może go nie być pół sezonu na najważniejsze mecze.
Czas nauczyć się sprzedawać piłkarzy, a nie ciągle być robieni w bambuko przez innych.

0

@Muvo za darmo jak mekambe xD

1

@Filarrr11 tylko to miała być bomba wyborcza, a wyszedł kapiszon xD

2

Czy oni nie potrzebują następcy kroosa i modrićia?
Czemu oni na siłę kupują niepotrzebnych piłkarzy xD
Czemu nie rzucą się na Neves i Vitinha? xD

1

Ojciec fatiego "jeszcze nam nie dali tyle co barcelone, to niczego nie podpisaliśmy"

1

@BORO_12 jeden, reszta ta są liczby na poziomie raszforda, któego pogonilismy. Do tego rafinia w tym roku będzie miał 30 lat, a nie 25.

3

@LinekMichal ta gwiazda miała JEDEN dobry sezon. Ostatni sezon miał mniej minut od EMERYTA Bobusia, który był zmiennikiem Ferrana.

1

W tym sezonie wszystko przegrali we wszystkich dywizjach to będzie wycie i to srogie przez cały sezon xD

3

W 2 lata całą obronę wymienią za hajs jaki my nie wydalismy na tersnfery przez ostatnie 4 lata xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?