10

Nikt normalny by tyle nie trzymał połamanego drogiego lesera, który robi za satelitę Pedriego, wystarczy, że pokazał się Bernal i posłał połamanego holendra na ławkę.

23

Ta dziewczyna jeszcze 3 tygodnie temu miała narzeczonego i pisała, że będą ze soba do końcaxD Potem pojawił się jamal z serduszkiem na instagramie i skończyła się miłośćxD

0

@Szklaner real stracił krzyż z korony, a my arabskie cyfry.

2

@marcin62 cejrowski też przyznał się do błędu, tylko te nasze pachoły w nierządzie nie potrafia

0

Szczabi nam nikogo nie odda.

0

@gohan77 w bajernie w tym roku mieli 7 kompletów + komplety dla bramkarza

7

To będzie banger jak czarnuch z zeszłego roku.
W zeszłym roku można było jakąś pierwszą pratię kupić bez loga spotify ciekawe czy w tym roku też tak będzie, bo te logo tu nie pasuje.

0

Jeszcze rok u nas niech wykręci podobne liczby i za rok za 60mln+ się pogoni.

9

Wałęsa powinien do laporty zadzwonic.
Ja mogłem to ty nie możesz haalanda ściągnąć?


1

@Kismeth ajtuj szminka

0

@19xavi93 może ktoś policzył do 1:1, że mamy 115mln do spłaty za zawodników jeszcze. Robert, Rafinia, Kunde, olmo i ktoś tam jeszcze

5

Nejmara wziął, który nawet trawy nie dotknie, bo się okaże, że jego siostra ma imieniny xD
To jest sabotaż siwego dziada xD

0

@Filipem najwiekszymi obciążeniami był ter stegen i fati, bo oni nawet nie grali, a dostawali gigantyczne wypłaty.

0

No nie wiem nie wiem. Gdzieś widziałem, że brakuje nam 115mln do 1:1.

2

@Guillegavira Gavi już się nigdy nie połamie, bo został pobłogosławiony przez Robercika.

3

Fajny skład FC Szpital.
Ter Statua - Kristensen, Roland Makdonald - digi dong, bernal/pedri - fati, olmo
Nie mamy, tylko dobrego napadziora.

19

Zobaczycie jak będziecie płakać za drewniakiem, który konar dokłada xD

12

Różnica w poziomie lig.
Jak drużyny w La ligii mają konkurować ze spadkowiczami z PL?

0

@fcbmaro mowa, że zaczynaliśmy od zubimendiego i kimichia, a skończyliśmy na krakenie romeu xD

0

Karl Etta Eyong coraz bliżej Camp nou.

1

Bezczelne świnie nie chciały dać balona bobusiowi, bo ich farmerska liga niedograła sezonu i mekambe nie miał szans.

6

Wszyscy cisnął beke z madrycioków


3

Ja bym tego Victora Roque spróbował, wygląda ciekawie.

0

@fcbmaro przypomnij sobie sytuacje z defensywnym pomocnikiem od kogo zaczynalismy i z kim skonczylismy ;)

0

Ciekawe czy ferrana się pozbędą, bo trzeba mieć kasę na taki transfer a u nas jej nie ma.
Znając życie on nie przyjdzie i skończymy z ferranem.

0

@kazbychu niech sobie w dupe wsadzi albo winicjusowi

0

@Rifek jest na tych trybunach pod pierscieniem na ostatnich rzędach nie widac polowy boiska nawet efera z tym była

2

@Kgorecki2500 ciesze sie z tego jak nie wiem, tam bedzie mlyn w szatni

0

@Inko uwielbialem godziny dla seniora, bo czesto wtedy chodzilem na zakupy i nie wpuszczali mnie do sklepu jak nikogo nie bylo w srodku przez 2 godziny xD
Czasami sie przyszło o 10:02 i juz, że nie wolno bo policja ich kontroluje xD

0

@BojanKriKicz niesamowite sa te miejsca gdzie ledwo widac drugi koniec murawy xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?