Rupert_Haubica
Dołączył/a: czerwiec 2023
Pcim
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
10
Nikt normalny by tyle nie trzymał połamanego drogiego lesera, który robi za satelitę Pedriego, wystarczy, że pokazał się Bernal i posłał połamanego holendra na ławkę.
23
Ta dziewczyna jeszcze 3 tygodnie temu miała narzeczonego i pisała, że będą ze soba do końcaxD Potem pojawił się jamal z serduszkiem na instagramie i skończyła się miłośćxD
0
@Szklaner real stracił krzyż z korony, a my arabskie cyfry.
2
@marcin62 cejrowski też przyznał się do błędu, tylko te nasze pachoły w nierządzie nie potrafia
0
Szczabi nam nikogo nie odda.
0
@gohan77 w bajernie w tym roku mieli 7 kompletów + komplety dla bramkarza
7
To będzie banger jak czarnuch z zeszłego roku.
W zeszłym roku można było jakąś pierwszą pratię kupić bez loga spotify ciekawe czy w tym roku też tak będzie, bo te logo tu nie pasuje.
0
Jeszcze rok u nas niech wykręci podobne liczby i za rok za 60mln+ się pogoni.
9
Wałęsa powinien do laporty zadzwonic.
Ja mogłem to ty nie możesz haalanda ściągnąć?
1
@Kismeth ajtuj szminka
0
@19xavi93 może ktoś policzył do 1:1, że mamy 115mln do spłaty za zawodników jeszcze. Robert, Rafinia, Kunde, olmo i ktoś tam jeszcze
5
Nejmara wziął, który nawet trawy nie dotknie, bo się okaże, że jego siostra ma imieniny xD
To jest sabotaż siwego dziada xD
0
@Filipem najwiekszymi obciążeniami był ter stegen i fati, bo oni nawet nie grali, a dostawali gigantyczne wypłaty.
0
No nie wiem nie wiem. Gdzieś widziałem, że brakuje nam 115mln do 1:1.
2
@Guillegavira Gavi już się nigdy nie połamie, bo został pobłogosławiony przez Robercika.
3
Fajny skład FC Szpital.
Ter Statua - Kristensen, Roland Makdonald - digi dong, bernal/pedri - fati, olmo
Nie mamy, tylko dobrego napadziora.
19
Zobaczycie jak będziecie płakać za drewniakiem, który konar dokłada xD
12
Różnica w poziomie lig.
Jak drużyny w La ligii mają konkurować ze spadkowiczami z PL?
0
@fcbmaro mowa, że zaczynaliśmy od zubimendiego i kimichia, a skończyliśmy na krakenie romeu xD
0
Karl Etta Eyong coraz bliżej Camp nou.
1
Bezczelne świnie nie chciały dać balona bobusiowi, bo ich farmerska liga niedograła sezonu i mekambe nie miał szans.
6
Wszyscy cisnął beke z madrycioków
3
Ja bym tego Victora Roque spróbował, wygląda ciekawie.
0
@fcbmaro przypomnij sobie sytuacje z defensywnym pomocnikiem od kogo zaczynalismy i z kim skonczylismy ;)
0
Ciekawe czy ferrana się pozbędą, bo trzeba mieć kasę na taki transfer a u nas jej nie ma.
Znając życie on nie przyjdzie i skończymy z ferranem.
0
@kazbychu niech sobie w dupe wsadzi albo winicjusowi
0
@Rifek jest na tych trybunach pod pierscieniem na ostatnich rzędach nie widac polowy boiska nawet efera z tym była
2
@Kgorecki2500 ciesze sie z tego jak nie wiem, tam bedzie mlyn w szatni
0
@Inko uwielbialem godziny dla seniora, bo czesto wtedy chodzilem na zakupy i nie wpuszczali mnie do sklepu jak nikogo nie bylo w srodku przez 2 godziny xD
Czasami sie przyszło o 10:02 i juz, że nie wolno bo policja ich kontroluje xD
0
@BojanKriKicz niesamowite sa te miejsca gdzie ledwo widac drugi koniec murawy xD