22

Zarobił w życiu, tyle że już do końca życia mu starczy i jego dzieciom.
Czas przejść na emeryturę, bo kolejnego razu już może nie być.

2

Prawdziwy bohater, już pracuje na przyszły sezon, żeby Rodgri nie przeszedł do srealu w pełni zdrowy xD

4

Deco to tam skauting robi młodych gwiazd?

11

Niedługo robert i wojtuś będą na takich meczach

3

Kibice chcą,
Enrique Iglesias chce,
Ale Klopp nie chce xD

1

Skąd oni mają na to pieniążki, skoro też są w czarnej dupie jak my?

20

Wystarczy, że wojtusia nie ma w pobliżu Gracjana i już nota 5.5 na sofascore.

2

Za darmo. Arivederci ter rorysta.

0

Kraken Romeu zawsze w moim serduszku

7

Dobry chłopak, oby się rozwijał i kiedyś do nas wrócił.

0

Haha kolejny po tygrysku z faweli xD
Biorą sobie te golddiggerki w wieku 18 lat a potem muszą do końca życia na nie płacić xD


0

Chłop co lewemu setkę zdjął xD
Ale ta bramka prawie z połowy boiska piękna. Szybciej po Zielińskim bym się czegoś takiego spodziewał.

1

Arda Guiler xDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Te wszystkie wyliczenia są tyle warte co nocne wieczorne rozminki na la bambrze po wysokoprocentowych napojach xD

7

Najlepiej wypożyczyć do niemiec, przyjemna liga, w której mogłby sobie pobaraszkować na boisku.
Ewentualnie do portugalii. ON musi się rozegrać, najpierw stracił cały sezon przez kontuzje, a teraz siedział na ławie. On potrzebuje minut i pewnosci siebie.

1

@kubix05 pamiętam jak byliśmy na wakacjach w Chorwacji z kolegami jako gówniarze po 10 lat mieliśmy to tam normalnie się krzyczało FREE WATER PLEASE i bez niczego kelner podawał i to było na początku lat 2000 a u nas w 2026 o to jest bitwa xD

8

Gdyby chciał do nas przyjść to by przypiął się do bram camp nou kajdankami i zjadłby kluczyk jak Lewy.

1

Oby przez te 2 lata ani razu nie wyszedł na boisko i wydymał nas na hajs.
Jesteśmy głupi to musimy za to płacić.

9

Ale by grała teraz taka 9tka. Niski masywny, uciekłaby w polu karnym od obrońców i na tyle masywny, że łatwo by go nie przestawili.

3

Wspaniałe to było duo. Robercik i Tomasz młynarz.

14

Coś w tym jest


4

Fast attack od jamala w szatni i będzie ustawiony.

2

Nie no Kejn fajny, ale 80 melonów za kogoś kto może pograć rok czy dwa?
Jak już mamy iść balls deep jak na nasze warunki to weźmy kogoś kto pogra trochę tych lat.

0

@LeoMessiiBarcaPepa to by było idealne. Ale fati w przeciwienstwie do nich jeszcze chce pograc, a tamci to już dla kasy siedza.

0

Kukurela wygląda na 32+ lat, a chłop ma 27.

0

@Aequlibre kiedy tego haalanda moglismy sciagnac?

34

Akurat zwolni się wypłata dla Blondasa.
Jeszcze pozbyc sie definitywnie Ter Stegena i kolejny głaz w bucie się usunie.

2

@mesulete tylkko co on ugra takimi turasami w lidze mistrzow

4

Jakby poszedłdo turasów to równie dobrze mógłby pójść do arabów.
Tutaj jedyny plus to liga mistrzów.

0

Współczuję mu. Zamiast już odciąć się na startość od wszystkiego i sobie dożyć śmierci to jak wjedzie demencja i inne takie to nonstop będzie mówił tylko o barcelonie i tak do końca życia. Dosłownie.

4

Kto normalny by powołał grubaska, któremu kolana wybuchają? xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?