3

Zamiast kupować tego Alvareza trzeba tego z 10 kupić :P

5

@CLS63AMG ten sondaż nie obejmuje afery KO ze szpitalami i odklejki Zełenskiego a tu jeszcze Giertychowi pousuwali boty silnych

0

@ProMILs zacznijmy od tego że nawet jak Alvarez przyjdzie to dalej nie będziemy mieli w klasycznej 9 w pierwszej drużynie więc Hamza powinien tak czy siak zostać włączony do pierwszego skłądu

2

@Rastafarnianin Ogólnie to w całej budżetówce rok trwa 13 miesięcy :D

0

@Konradowskyy Mediana pensji to 25k miesięcznie, większość nie przekracza 30 tysięcy więc niech im limitują do tych 30k później co roku podwyżki o wzrost minimalnej i tyle. Niech zdejmą limity na studiach a studentom po ukończeniu studiów obowiązek przez 5 lat pracy po studiach żeby to odpracować, to będziesz mieć dużo mniejsze kolejki i niższe koszty. Druga sprawa to gdyby ci lekarze byli tacy wybitni to już dawno by pouciekali do prywatnych klinik bo tam nie masz limitów więc czemu tego nie robią? Odpowiedź jest prosta bo na budzetówce możesz właśnie robić takie wałki gdzie sobie wpisujesz dyżur a okazuje się że siedzisz w domu czy jesteś na jakimś posiedzeniu rady itp.
Zobacz sobie na inne urzędy w tym kraju czemu Informatycy jebią w budżetówce za minimalną przecież powinni uciekać do prywatnego sektora to samo jest z ekonomistami w skarbówce, bo w budżetówce pracuje się o wiele lżej niż w prywatnym sektorze.

4

@Barcaa12 Jedyny problem dla mnie z tym Gordonem to właśnie te 80 baniek zwłaszcza patrząc za ile przychodzili tacy gracze jak Olise Kvara czy Diaz

0

@Konradowskyy
"Od lipca minimalne wynagrodzenie lekarza bez specjalizacji wyniesie 10 595 zł brutto, a lekarza stażysty 8 458 zł brutto. Do wynagrodzenia zasadniczego należy doliczyć dodatki m.in. za dyżury w nocy, w niedziele i święta, a także wynagrodzenie za nadgodziny."
https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2026-06-18/ponad-100-tys-zl-miesiecznie-dla-lekarza-wiadomo-ilu-z-nich-tyle-zarabia/

Chłopie 3 sekundy używania google, rozumiem że już z dzieleniem czy mnożeniem sobie poradzisz czy to tez u ciebie leży?

2

@Eto'o9 R10 chłopie okienko możesz mieć nawet do końca grudnia tylko co ci to da jak za miesiąc nie będziesz miał już nikogo sensownego do kupienia.

5

@alone49 po co ty śniącego przywołujesz xD

0

@Konradowskyy to teraz platformiaku sobie sprawdź ile zarabia przeciętny lekarz po studiach i ile takich osób zatrudnię za 1,6mln i mówimy tutaj tylko jednym takim przypadku a wychodzą takie kwiatki że takich typków mogą być nawet setki, a następnym razem to ci polecam pomyśleć zanim coś napiszesz wtedy nie będziesz się ośmieszać niczym wódz platformerskiej wioski uśmiechniętych.

3

@NeroTFP1 tam chyba jeszcze premie za podpisy były, u Konate się mówiło o 20mln+ a Bernardo dostał 10 baniek i jego agent tez 10mln
@Faro liczy się FPP a ono jest wysokie obydwu przypadkach bo wychodzi drożej niż Gordon

20

@draxidox najlepsze że tym szpitalem to się Trzaskowski w wyborach na prezydenta chwalił ile on tam kasy nie wyłożył :D

3

@Konradowskyy Właśnie kolejki masz przez swoich platfusów z KO którzy biorą po 1,6mln pensji rocznie przez co NFZ nie stać aby zatrudniać nowych lekarzy po studiach panie platformiak

0

@Bobo25 To niech przechodzą, zobaczą że w sektorze prywatnym trzeba pracować a nie udawać i podpisywać tylko listy z dyżurami. Jak zobaczą że będą mieli dużo ciężej to zobaczysz że szybko wrócą. Zresztą zobacz w innych sektorach jak Zus czy Skrabówka jakoś zawsze jest tam multum chętnych pracować za około minimalną pensję pomimo że musisz mieć wykształcenie i umiejętności. To samo się tyczy IT specjalistów w budżetówce więc to samo będziesz miał z lekarzami.

2

@Dankho94isback Dlatego pensje w budżetówce powinny być limitowane ustawowo i uzależnione od pensji minimalnej to nie będzie takich cyrków, a jak ktoś chce więcej to niech idzie do sektora prywatnego

5

Jeden- dwa miesiące pracy i przez 5 lat nie musisz pracować, nieźle się bawią lekarze za nasze pieniądze :P


0

@ProMILs Szwagry chyba myślą że Alvarez będzie grał na obronie i ataku jednocześnie :D

0

@lucca87 Czy ktoś jest fanem czy hejterem to i tak fakty sa takie że ten transfer jest przepłacony, wystarczy spojrzeć na ostatnie 2 lata jakie transfery chodziły na skrzydle za podobną lub niższą kwotę:
-Luis Diaz 70 mln
-Michael Olise 53 mln
-Semenyo 72 mln
-Khvicha 80 mln

5

@heniusss mecz imienia ronalda

4

@Hindus jak Newcastle kupi Abde to pewnie Betis Virgila więc na tej operacji możemy zarobić prawie 20 baniek
@heniusss okienko to może trwać nawet do końca roku ale co z tego jak za niedługo nie będzie nic sensownego do kupienia co mnie właśnie dziwi czemu Szwagry nie ogarnęły Cancelo i Grimaldo

1

@domin1515 to gość chyba w jaskini cieniostwora siedział jako karma przez ten czas bo oni te afery to praktycznie każdego tygodnia mają od dwóch lat :D

5

Runaldu to będzie dzisiaj w meczu strzelał z własnej połowy jak wstanie i zobaczy ile Leo strzelił :P

0

Z Kounde się szykuje kolejny słaby sezon

0

@Lisek za 80 mln to masz Gordona, za Rafe to minimum 120mln trzeba brać

0

@VegetaPolska Vegetka musi być zakolakiem

1

@blakkudium jak pokryją 20% wynagrodzenia to będzie sukces :P

3

Pedri Top Ferran Flop :P

1

@blakkudium no jak Atleti kupi Grimaldo to już na bank poza Cancelo nikogo nie sprowadzą

3

@blakkudium Coś czuję że szwagry u nas już nikogo na LO nie kupią (pewnie stwierdzą że Balde i Cancelo wystarczy)

0

@mauysz Ludzie myślcie trochę, tutaj nie będzie mowy o żadnej rejestracji, gościa odkupujesz następnie sprzedajesz bez żadnej rejestracji. Real zrobił podobną operację z Joselu, najpierw go wykupując i w tym samym okienku sprzedając do arabów.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?