2

@Ptasior Główna różnica jest taka że u nich nikt nie fauluje na czerwoną kartkę :P

4

@ProMILs chłop i tak miał niezłego farta że te jego wszystkie straty we własnym polu karnym nie skończyły się stratą gola a tego pełno było :P

1

@Ilka obecny sezon ma słabszy od Rashforda którego tutaj nie chcemy :P

4

@RichardWinters ale ja ci dalej tłumaczę że ten artykuł został użyty przeze mnie bo te przepisy zostały użyte w tej ustawie dotarło teraz? czy mam ci rozrysować?

5

@ferdas_rawa u nich problem jest taki że o krypto walutach wiedzą tyle co 5 latek o całkach ale wyłażą aby bronić swojego nieudolnego rządu, zauważ że MICA weszła w życie w każdym kraju UNII i ŻADEN regulator nic nie zrobił w sprawie ZONDY, ludzie nawet nie wiedzą że ta giełda miała klientów w całej Unii europejskiej :P

@RichardWinters tobie polecam przeczytać całą ustawę o krypto(bo widzę żę kompletnie nie rozumiesz tematu) to będziesz wiedział czemu wrzuciłem ten artykuł ba i nawet znajdziesz informacje po jakim czasie wejdzie ustawa ostatecznie w życie i jaki czas na rejestracje maja dane podmioty(tak jest to wyraźnie napisane w ustawie).

0

@RichardWinters Ale ty dalej nie pojmujesz że masz od stycznia pół roku na implementację tej ustawy która pokrywała by się z vacatio legis 180 dniowym, wam to trzeba jak dzieciom tłumaczyć?

Nie wiem w jaki kurła sposób cały KNF miałby się uregulować w dwa tygodnie? To nawet nie jest możliwe fizycznie xD

2

@Irmscher10 Zonda miała klientów w całej Unii europejskiej i w żadnym kraju regulator nie uchronił klientów Zondy więc nie wiem skąd pomysł że u nas coś by to dało :p

@RichardWinters Konieczność implementacji masz do czerwca tego roku mistrzu bo do tego czasu trwa okres przejściowy więc nie masz racji.

1

@Irmscher10 bzdury: "W kwestiach podatkowych postuluje się znacznie dłuższe vacatio legis (np. min. 180 dni), aby zapewnić przewidywalność działalności gospodarczej."

https://www.prawo.pl/podatki/bedzie-6-miesieczne-vacatio-legis-w-sprawach-podatkowych,532506.html

2

@tbas a co ma prawica do gówno ustawy platformerskiej? mam wrażenie że ty kompletnie nie ogarniasz o co chodzi XD

6

@Irmscher10 to teraz mi napisz co takiego dała ustawa regulująca podmioty krypto wprowadzona w Estonii w sprawie Zondacrypto? Uchroniła w jakimś stopniu klientów Zondy?

12

@tbas mistrzu ta ustawa to raz gówno by dała(polecam przeczytać treść ustawy) a dwa działała by dopiero od czerwca tego roku więc w sprawie Zondy dałaby tyle co ty przed komputerem :P

5

@Lionel_Messi10 Araujo to jest wart max 30 baniek a Atleti to będzie chciało ze 150 baniek za samego Alvareza tutaj trzeba jeszcze dołożyć Ferrana do tego

5

@wyrek Obrońcy demokracji teraz mają swojego platformerskiego Ziobrę :P

6

@Jakchcesz Każda fundacja powinna tak robić żeby później wałków nie było

4

@mekjulele Jeżeli Chelsea wzięla za niego rok temu 63,70 mln to nie ma chuja że go sprzeda za mniej niż 100mln

0

@FCB24 Jak będą za tyle wołać to skończy się jak z Rodrygo co chcieli ponad 100mln oferty były na max 70 i teraz odejdzie za prawie darmo za rok :D

1

@clyde jest taki jeden premier co to obiecywał i wycierał mordę onkologią no ale skończyło się jak zawsze :P

1

@Matan_Zajcev To sobie obejrzyj może co odwaliła reżimówka KO

0

@Arden Owsiak sporo stracił na popieraniu KO, jak łatwogang będzie robił takie zbiórki co roku to Owsiak z całym WOŚPEM straci na tym najwięcej.

1

@TaughtMule kolejny przykład że zwolnienie Xaviego było dobrą decyzją

3

@MaziFCB Przecież Vini to syn Pereza, sprzeda go tylko jak Męczennik sam bedzie chciał odejść :P

26

Nie no tutaj to odlecieli z tym faulem xD

0

@tomek8756 giną od własnej broni

2

Ten Abde to taki jeździec bez głowy xD

0

@orgazm44 kiedyś będą musieli pracować bo ich rodzice kiedys umrą a patrząc na rozwój AI i ich podejsćie do pracy to za x lat zostaną bezdomnymi :P

3

@draxidox pamiętaj te wałki są robione w obronie demokracji :D

0

@Safrani CBOS to jest akurat najmniej wiarygodna sondażownia która dawała w wyborach KO +10 w stosunku do PIsu a ostatecznie to PIS miał więcej niż KO w wyborach samorządowych :P

2

@Dari0G Macio w przyszłym roku: @Luciano99 chcesz stronkę albo logo dla firmy za stówkę?

2

@blakkudium Mógłby przyjść ale tylko i wyłącznie jeśli sprzedamy De Jonga

0

@12Frost12 to teraz spójrz na terminarz, między meczem z Celta a Atletico mieli 8 dni przerwy więc spokojnie wszyscy powinni być wypoczęci

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?