Ryoumen
Dołączył/a: lipiec 2023
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@takisobiektos U nas wiecznie połamany Krystek bierze 6mln xD
4
@Karol145 równie dobrze możesz mówić że KO jest pro rosyjska czy Lewica, bo Giertych jak i Czarzasty mają z ruskimi powiązania. KO i Lewica byli przeciw budowie muru na granicy i wspierali napływ imigrantów od strony Białorusi ba nawet bronili ruskiego agenta Pablo Gonzáleza
4
@Karol145 Ale żeś fikołka odwalił Karol, porównujesz przykład Korwina i Brauna bo byli w Konfie ale już zapomniałeś że Magyar był w Fideszu :D
3
@Eklerek Taki fanatyk to na pewno ma kilka takich koszulek :P
1
@RozowaPantera Teraz Giertych nie będzie musiał do Włoch uciekać bo do Węgier będzie miał bliżej :D
2
@RozowaPantera minie pół roku i będzie jak u nas że już będą mieli dość aktualnej władzy :P
15
@KrychaFCB najśmieszniejsze jest to że póki co najbardziej wybory podważało całe KO z Giertychem na czele, zobaczymy co będą odwalać za 1,5r jak stracą władzę
3
@wyrek w zasadzie to jest jedna z ich obietnic wyborczych że lekarze będą przyjeżdżać do domu pacjenta zapomnieli tylko dopisać do konkretu że to dotyczy tylko ich oraz ich rodzin :P
0
@loswariatofano mecz Atleti - Barca 4-0, Casado został zmieniony w 38 min bo grał fatalnie
0
@liberoFCB było to widać w meczu z Atletico gdzie został zmieniony przed przerwą :P
0
Sardynka dzisiaj ewoluuje w Rekina
0
@ShawnC po meczu z Atleti masz 7 dni odpoczynku
0
@Laminedependencia bo były bez bolca?
2
@LukaszFan i nawet nie wiedzą że swojej partyjce robią dzięki temu niezłą antyreklamę :P
0
@Deathwing112 niby czemu? ta dwójka zarabia jakieś 30 mln dodając 11mln masz 40mln na ruchy. Ściągnięcie Bastoniego to około 25-30mln w FPP a masz jeszcze odejście Rasha(10mln)/Lewego(25mln)/Christensena(12mln) a tutaj nic robić nie trzeba.
1
Komentarz usunięty
3
Przecież Anka sie zapłacze :P
2
@ToWinaSedziego Żurek całą ekipę wysłał
2
@Dari0G Przecież to jest fanatyk KO, on ci Tuska będzie bronił jak ten powie że 2+2=5
0
@TAN masz cały artykuł o tym na money(wirtualna polska)https://www.money.pl/firma/roman-giertych-tajemnicza-rosjanka-i-przelewy-z-raju-podatkowego-ujawniamy-co-przeoczyla-prokuratura-przed-umorzeniem-zarzutow-dla-polityka-ko-7273419210369280a.html
5
@Arden Giertych to może nieźle pogrążyć bandę rudego po wyborach w 2027r
0
@OBSERWATOR2021 to już im nie pasuje do narracji :P
1
@Karol145 9 i doświadczonego ŚO brakuje, w zasadzie to na tych pozycjach zagraliśmy najsłabiej
0
@Terapuls Real to by dostał 2 karne od sędziego a Atleti grałoby w 9 :P
0
@Marcelinho99 akurat pomoc to lepiej wygląda bez De Jonga :P
0
@regatta52 raczej Eric zagra bo Ding Dong wróci do pomocy
0
@Encore wystarczyło go całkowicie odpuścić to by był spalony
6
Ale pamiętajcie Bastoniego nie potrzebujemy bo mamy Cubarsiego i Maldiniego :P
1
@Bolton Podawał się za Hiszpana o imieniu Pedri to sie dała nabrać :P
0
@tbas chłopie właśnie o to chodzi że tak działa marketing, Owsiak już dawno jest upolityczniony wspierając KO. Dziwnym trafem Tusek siedzi cicho w sprawie XTB która jawnie lobbowała za ustawą krytpowalutową i uwaga wpłacała kasę na konto platformy ale to już tez nie pasuje do narracji co nie?