1

@takisobiektos U nas wiecznie połamany Krystek bierze 6mln xD

4

@Karol145 równie dobrze możesz mówić że KO jest pro rosyjska czy Lewica, bo Giertych jak i Czarzasty mają z ruskimi powiązania. KO i Lewica byli przeciw budowie muru na granicy i wspierali napływ imigrantów od strony Białorusi ba nawet bronili ruskiego agenta Pablo Gonzáleza

4

@Karol145 Ale żeś fikołka odwalił Karol, porównujesz przykład Korwina i Brauna bo byli w Konfie ale już zapomniałeś że Magyar był w Fideszu :D

3

@Eklerek Taki fanatyk to na pewno ma kilka takich koszulek :P

1

@RozowaPantera Teraz Giertych nie będzie musiał do Włoch uciekać bo do Węgier będzie miał bliżej :D

2

@RozowaPantera minie pół roku i będzie jak u nas że już będą mieli dość aktualnej władzy :P

15

@KrychaFCB najśmieszniejsze jest to że póki co najbardziej wybory podważało całe KO z Giertychem na czele, zobaczymy co będą odwalać za 1,5r jak stracą władzę

3

@wyrek w zasadzie to jest jedna z ich obietnic wyborczych że lekarze będą przyjeżdżać do domu pacjenta zapomnieli tylko dopisać do konkretu że to dotyczy tylko ich oraz ich rodzin :P

0

@loswariatofano mecz Atleti - Barca 4-0, Casado został zmieniony w 38 min bo grał fatalnie

0

@liberoFCB było to widać w meczu z Atletico gdzie został zmieniony przed przerwą :P

0

Sardynka dzisiaj ewoluuje w Rekina

0

@ShawnC po meczu z Atleti masz 7 dni odpoczynku

0

@Laminedependencia bo były bez bolca?

2

@LukaszFan i nawet nie wiedzą że swojej partyjce robią dzięki temu niezłą antyreklamę :P

0

@Deathwing112 niby czemu? ta dwójka zarabia jakieś 30 mln dodając 11mln masz 40mln na ruchy. Ściągnięcie Bastoniego to około 25-30mln w FPP a masz jeszcze odejście Rasha(10mln)/Lewego(25mln)/Christensena(12mln) a tutaj nic robić nie trzeba.

1

Komentarz usunięty

3

Przecież Anka sie zapłacze :P

2

@ToWinaSedziego Żurek całą ekipę wysłał

2

@Dari0G Przecież to jest fanatyk KO, on ci Tuska będzie bronił jak ten powie że 2+2=5

5

@Arden Giertych to może nieźle pogrążyć bandę rudego po wyborach w 2027r

0

@OBSERWATOR2021 to już im nie pasuje do narracji :P

1

@Karol145 9 i doświadczonego ŚO brakuje, w zasadzie to na tych pozycjach zagraliśmy najsłabiej

0

@Terapuls Real to by dostał 2 karne od sędziego a Atleti grałoby w 9 :P

0

@Marcelinho99 akurat pomoc to lepiej wygląda bez De Jonga :P

0

@regatta52 raczej Eric zagra bo Ding Dong wróci do pomocy

0

@Encore wystarczyło go całkowicie odpuścić to by był spalony

6

Ale pamiętajcie Bastoniego nie potrzebujemy bo mamy Cubarsiego i Maldiniego :P

1

@Bolton Podawał się za Hiszpana o imieniu Pedri to sie dała nabrać :P

0

@tbas chłopie właśnie o to chodzi że tak działa marketing, Owsiak już dawno jest upolityczniony wspierając KO. Dziwnym trafem Tusek siedzi cicho w sprawie XTB która jawnie lobbowała za ustawą krytpowalutową i uwaga wpłacała kasę na konto platformy ale to już tez nie pasuje do narracji co nie?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?