Safrani
Dołączył/a: lipiec 2021
15 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Aragorn33 o tym właśnie mówiłem do @BorzyKrzys
2
Ale mają miny
0
@IronSanHybrid
0
@Arden od tego jest Frontex
0
@ranger3120 Kościół Katolicki w Polsce nie ma już nic wspólnego z naukami Chrystusa. Nie mam wątpliwości, że jeśli piekło istnieje, to hierarchowie katolicy właśnie tam się będą smażyć.
0
@BorzyKrzys mój wspólnik
2
@Firestone biorąc pod uwagę, że nie było możliwości zrobienia zakupów, to zarząd zapewne miał wywalone. Trzeba Ci wiedzieć, że na takie wakacje zarząd musi udzielić zgody. To nie jest tak, że pracownik lata sobie gdzie chce i kiedy chce.
0
@barteq nie to, żebym bronił Deco, ale to nie on jest tu problemem. Zasadniczo, to on w sumie zrobił wszystko, czego od niego oczekiwał zarząd.
0
@BorzyKrzys pozwól, że będę bazował na tym, c mi mówi prawnik. A ten mówi, że pis zrobił szkolny błąd.
0
@BorzyKrzys tak ja wiem co robili. I różni się to tym, że Tusek nie ogłosił zbiórki, a pis ogłosił. Semantyka ma tu ogromne znaczenie.
0
@BorzyKrzys hmm... Tu trzeba rozróżnić dwie rzeczy. Ogłoszenie zbiórki od nawoływania do darowizny. Teoretycznie to samo, jednak wedle prawa to co innego. Pis popełnił szkolny błąd ogłaszając zbiórkę, co jest niedozwolone.
0
@tbas wiele na to wskazuje, ale wszystko się może zdarzyć.
3
Redaktor Mateusz Doniec to niezły żartowniś. Dać taki tytuł:
"Barcelona kończy pracę na rynku transferowym"
Jaką pracę, gdzie tu praca była? U Deco na urodzinach?
0
@vangoor jestem jednym z niewielu, którzy Laporty tu nie chcieli, bo doskonale pamiętam jego pierwsze rządy. Laporcie nie wierzę, ale to nie ma nic do rzeczy i do mojego wpisu.
0
Chciałbym, żeby Barca trafiła w dzisiejszym losowaniu na City u siebie. Mecz na nowym Camp Nou. Leciał bym na ten mecz.
7
Dzisiaj mija 19(!!!) lat od premiery serialu "Skazany na śmierć".
Borze szumiacy, jak to szybko minęło.
10
Gest fajny, ale za rok może się okazać, że chłopak nie jest zdolny do gry i będziemy się z kolejnym wozić przez lata.
3
Wszystko wskazuje na to, że nowy trener nie tylko nie dostał żadnych wzmocnień, to do tego Laporta strasznie odchudził mu kadrę. O ile jeszcze pierwsza jedenastka wygląda ok, tak ławka to śmiech na sali. Ciężki to będzie sezon. Po cichu liczę na jakieś wzmocnienia w styczniu.
1
@maciekofcb smak zepsuje. Ale generalnie jest sposób, żeby ten flaczek łatwo i szybko wyciągnąć bez użycia noża. Poszukaj w necie, bo tego nie opiszę.
0
@Azi Lucca i jego mądre rady, z którymi nie wiadomo co zrobić.
1
@cules100pro @Zoker zgadzam się z Wami. Już z rok temu zrezygnowaliśmy z tej platformy.
0
Netflix podnosi ceny.
Może będzie drożej, ale za to tak samo źle.
Najtańszy, podstawowy pakiet od teraz kosztuje 33 zł na miesiąc, co stanowi wzrost o 4 zł. Z kolei za pakiet standardowy zapłacimy 49 zł, co jest wzrostem o 6 zł, a premium zdrożał o 7 zł i kosztuje 67 zł.
Posiadacze kont z wykupionym abonamentem otrzymają od Netflixa wiadomość mailową na miesiąc przed rozpoczęciem kolejnego okresu rozliczeniowego, w którym będę obowiązywać nowe ceny. Znajdą się tam również informacje o zmianach i zarządzaniem swoim członkostwem, aby każdy mógł zdecydować, czy akceptuje obecne ceny, czy też chce zmienić pakiet lub anulować subskrypcję.
2
@Kgorecki2500 Ty to byś się z moim synem dogadał. On też ciągle to Lego SW.
1
@FcPortoFan1999 nie no, premier nie ma możliwości wydać takiego rozporządzenia.
1
@Kgorecki2500 pozazdrościł Dudzie
1
@barcanawieki w sumie to jak nie ma co wydawać, to równie dobrze może się bawić w Porto.
0
@abram3k 30 milionów
3
@DonMatteo901 wyjaśniony? To rozmowa głupiego z głupim.
1
@MesQueUnClub_87 wrażenia przeciętne plus. Na resztę Twoich pytań odpowiem - tak. Tu jest wszystkiego po trochu.
2
@MadafakinGuy tylko nie oślepnij od tego.