Safrani
Dołączył/a: lipiec 2021
15 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
W niedzielę w Polsce może paść rekord Polski jeśli chodzi o temperaturę. Dotychczasowy rekord to 40,2 stopni Celsjusza odnotowane w 1921 roku w Prószkowie pod Opolem.
3
@Kgorecki2500 jak to jest?
Jak będę we Wrocławiu i zamówię sobie pizzę z dowozem do domu, to mnie z tą pizzą do Centrum Polski dowieziesz, czy będzie problem?
0
@Arkon może każdy oprócz Colaka?
9
@Luciano99 tak tak, od herbu się zaczyna. Ja Ci teraz dam herb, a Ty za chwilę będziesz pięć złotych wołał.
1
@FcPortoFan1999 Ich raczej nie stać
1
@FcPortoFan1999 raczej bardzo ciężko
1
@FcPortoFan1999 jak oni chcą za niego grubo ponad dwa miliony euro, to kto go kupi?
1
@Kgorecki2500 musisz szukać dalej
2
@Marusek też pamiętam jak mu powietrze nie pasowało.
2
@Marusek Szczęsny, Michalski i teraz Kapuadi też?
6
Nsame przeszedł pozytywnie testy w Pogoni Szczecin. Dziś ma podpisać kontrakt.
Legia nie ma pieniędzy na transfery i dopóki nie sprzeda dwóch z tej trójki - Rajovic, Urbański, Biczachczjan to nie są w stanie zrobić żadnego transferu więcej. Urbańskiego i Rajovica zaproponowali Widzewowi. Łodzianie odmówili.
Cześć Oski @FcPortoFan1999
@michal26 @Arkon @Bernard777 @zgiru @ferdas_rawa @Marusek @Ojciec5tkidzieci @Adran360
Zapisz to @mekston
0
@ferdas_rawa Ale mi chodzi o sytuację po wyborach.
Do wyborów Konfa pójdzie tak jak jest teraz. A potem? Co potem będzie?
0
@AlphaNumeric na wszystkie te pytania mam jedną odpowiedź.
I Don't care.
W wolnym tłumaczeniu - mam wywalone
1
@Bogan syn jeszcze chodzić nie umiał. Córka miała 4 lata.
0
@CLS63AMG ja się pytam, czy wyciągnęliśmy odpowiednie wnioski z całości naszej historii? Z powstania Chmielnickiego, z nie oddamy guzika itd itp.
Bo mam wrażenie, że u nas nadal na hasło bób homar włoszczyzna dostajemy małpiego rozumu. Serio.
1
@Bogan lubią. Syn 20, córka 18
0
@ferdas_rawa no nie było okazji, bo pis plus RN to za mało, żeby przejąć władzę. Pierwsza okazja może nadarzyć dopiero po wyborach. W zależności od tego ilu posłów wprowadzi pis i ile RN plus ewentualnie gaśniczaki.
0
@gumaz tak jest.
1
Jako, że dzisiaj dzień ojca, chciałem powiedzieć, że jestem zadowolony, że jednym z obrazów w pamięci moich dzieci będzie coś takiego.
https://zapodaj.net/plik-D567bprWSV
0
@ferdas_rawa ale ja piszę o sytuacji po wyborach. Do dzisiaj tego nie zrobił, bo po prostu nie miał okazji. Nie było warunków ku temu.
Ja doskonale wiem co Krzysio ma za uszami. I jestem przekonany, że w pisie i w platformie też doskonale o tym wiedzą. I pewne tematy jak na prawicowa konserwatystę na jakiego Krzyś się kreuje nigdy nie ucichną.
0
@CLS63AMG Stary, ja tę historię znam i nie o nią pytam. Pytam się, czy z całości wyciągnęliśmy dobre wnioski?
0
@CLS63AMG a czy czasem z tym tych doświadczeń nie wyciągamy błędnych wniosków?
Tylko pytam.
1
@MesQueUnClub_87 Według mnie to on jest po prostu marionetką i nikim więcej.
0
@Kozinho. Myślałem, że Berkovitz
1
Komentarz usunięty
1
@ferdas_rawa oboje wróżymy z fusów. Z tym, że ja Krzysia znam. I doskonale wiem czego on oczekuje. On nie potrzebuje obietnicy kandydowania na prezydenta. On potrzebuje stołków w SSP.
0
@ranger3120 no to już Ci współczuję.
1
@PeRRy będę siedział w lesie nad rzeką i zajadał zimnego arbuza
4
Nie to, żebym narzekał, ale w moje strony nadchodzi piekielna pogoda.
https://zapodaj.net/plik-yArCG4lYaZ
@BorzyKrzys
4
@Kgorecki2500 i po co się chwalisz? Teraz Lucek będzie Cię ścigał za 50% wygranej.