3

Polityk pis, były europoseł Obatel Ryszard C. Usłyszał zarzuty wyłudzenia 854 tys złotych. Obatel był bardzo zaskoczony, nie przyznał się do winy. Grozi mu 15 lat więzienia.

1

@bartekvisca w każdej lidze jest rejestracja, tylko nie w każdej jest o tym tak głośno. A te zasady wprowadziły kluby, nie Tebas. Tebas nie ma takich uprawnień.

5

Cubarsi właśnie został zarejestrowany.
Będzie nosił nr 2

3

Dziś mija 45 lat od premiery absolutnego klasyka, czyli „Czasu apokalipsy”.

Jak oceniacie film z perspektywy lat?

Francis Ford Coppola dopiero w 2003 roku mógł wydać dłuższą o około 50 minut wersję reżyserską („Apocalypse Now: Redux”), która – uwaga – jeszcze w sierpniu trafi do polskich kin w odnowionej wersji 4K!

1

@Fantastyczny Chłopiec wejdziemy na pełnej i rozwalimy ich 0-1.

0

@STALU tylko tutaj oprócz miasta jest jeszcze kontrakt, którego już mu nikt nigdy nie da.

1

@negreanu wysoki kontrakt, kobiecie podoba się w Barcelonie. Żyć, nie umierać. Czegoś takiego już nigdy mieć nie będą.

0

@negreanu Alemany chciał go sprzedać od samego początku. No, ale do tanga trzeba dwojga, a w tym przypadku nawet trojga. I o ile Barca chciała, United był chętny to de Jong już się zaparł.

0

@Szklaner do tej pory nie miał propozycji wypożyczenia z zachowaniem kontraktu. @Ptasior niech odchodzi. Trudno.

0

Może próbować go wypożyczyć do Anglii do końca kontraktu z podziałem pensji. Zawsze to jakieś oszczędności tak bardzo potrzebne klubowi.


12

@Rastafarnianin Kradzież batonika za 2 zł - pół roku więzienia.

Kupno wadliwych respiratorów bez przetargu za 160 milionów złotych od handlarza bronią z Albanii - awans na dyrektora kliniki.

3

Czytam te płacze i już wiem.
Spadniemy i wszyscy umrzemy.

2

Zamiast szukać LS powinniśmy szukać prawego wahadłowego i iść w taki styl gry. Na coś takiego mamy właśnie kadrę.


0

@negreanu nie wiem, czy powinna, czy nie. Prawnicy zapewne wiedzą lepiej.

0

@MesQueUnClub_87 przecież ona nie pozywa ludzi. Pozywa platformę jako osoby prawne. Doskonale wiedzą co robią jej prawnicy.

0

@lucca87 nigdy nie pisałem głupot, że robię coś wielkiego. Myślisz, że po Twoich wpisach nie widać, że nie zajmujesz się wielkim biznesem?
Co do argumentów. Ty żyjesz w swoim świecie. W zupełnie innym wymiarze. Takich jak Ty nie przekonuje się, że trawa jest zielona, jeśli uważają, że jest czerwona.

1

@Aragorn33 daj spokój. Chłopak ustala składy z piłkarzami, którzy w Barcelonie są tak samo, jak on wielkie umowy ustawia. Weź sobie kilka ostatnich komentarzy tego @lucca87 Przecież to wpisy na poziomie dziesieciolatka. Język jak u kilkulatka.

1

@lucca87 Ty tak pracujesz w dużych biznesach i przy negocjacjach, jak ja teraz piszę ze stacji kosmicznej. Ty się nawet dobrze językiem nie potrafisz posługiwać, a co dopiero negocjacje prowadzić.

Co do treści. Nie wiesz, czy są podstawy, czy ich nie ma. Dyskutujesz o rzeczach, o których nic nie wiesz.

1

@lucca87 nierealne pisze się łącznie nie oddzielnie.

Nie masz zielonego pojęcia i nikt z nas nie ma jak wyglądają rozmowy na linii Nike - Barcelona. Nie wiesz i nikt z nas nie wie jakie warunki stawia Laporta. Nie masz zielonego pojęcia, jak przebiegają takie rozmowy i jak wyglądają takie umowy.
I na koniec.... W biznesie jest taka zasada, że nigdy nie wolno obrażać się na partnera, kontrahenta i paru innych.

0

@lucca87 nie ma bardziej odrealnionych wpisów na tej stronie od Twoich. Zrozumiałabym je, gdybyś miał 8, no może 10 lat.

1

Na chwilę obecną. Mamy silniejszą, czy słabszą kadrę, niż w zeszłym sezonie?
Moim zdaniem słabszą. Czekam na opinie.

1

@Katalonbar najpierw by trzeba ustalić, co to w Polsce ta prawica, które partie?

2

Franciszek Smuda, który prowadził reprezentację Polski, Widzew Łódź, Legię Warszawa czy Wisłę Kraków, znajduje się w stanie krytycznym. Przebywa w szpitalu. Prognozy są bardzo złe.

1

@Kamiloza91 tak, zdecydowanie więcej

1

@Kamiloza91 płatny CCleaner. Nie ma nic lepszego

4

@xvcWinterSoldier u Dodiego w wannie

1

@Gronek oczywiście, że wygra. Zawsze wygrywa, jak jestem na meczu

1

@NeroTFP1 dziękuję

1

@Kessie dzięki. Na kogo jak na kogo tak nie można liczyć.

0

ZyKtoś chyba dzisiaj wrzucał link do ukraińskiej dziewczyny z IO. Taniec, czy akrobatyka. Pomożecie znaleźć filmik?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?