0

@Szklaner 25 lat temu to ja już po studiach byłem, to gdzie mi takie coś oglądać?
Rozkręcałem firmę wtedy.

0

@Szklaner nie oglądałem

1

@maroon tak, dostrzegł i naprawił wtedy, gdy pisowi ta ustawa przestała być na rękę.

0

@A4ron nic. Nie wszytko musi coś oznaczać dla drużyny Hansiego Flicka.

2

@barteq taaa wyrósł.
Ta ustawa wtedy była pisowi potrzebna, a dziś jest cholernie nie na rękę.

1

10

Szczęść Boże i Fur Deutschland oraz OZE sroze.

Były prokurator komunistyczny, a dziś sędzia TK Stasio Piotrowicz orzekł, że ustawa o wyborze sędziów do KRS jest niezgodna z konstytucją. Ustawę wprowadzono za rządów pis.
Inaczej mówiąc sędzia Stasio orzekł, że ustawa, którą wcześniej stworzył i wprowadził poseł Stasio jest niezgodna z konstytucją.

1

@Arkon nie moja tematyka.

2

@aldewir ja kudłaty durnowaty reperuje stare graty

1

@michaleu nie polecam

3

@kubix05 Diabeł Piszczałka :)

1

@Arkon ja w ogóle nie oglądałem tego serialu. Jeszcze.

3

@Kgorecki2500 tak, to Piękny budynek

4

@pt9 jak to gdzie? @Popitek12 Popers ma specjalny sklep z takimi dziewczynami.

12

Barca zasada 1:1 odcinek 4364.

Czołówka:
Jak pory roku Vivaldiego
Zmienia się dźwignia w oka mgnieniu
Powiedz nam Tebas coś miłego
Nie truj już dupy, daj odpocząć
(...)

1

@Kgorecki2500 w sumie czemu nie? To się może dobrze łączyć.

Na przykład temat - dlaczego doktor ekonomii pitoli populistyczne bzdury?

1

@Arkon tak i nie. Raczej o człowieku pokrzywdzonym.

2

@MesQueUnClub_87 ja siedzę najedzony w ogrodzie. Popijam sok pomidorowy. I zaraz rozpalam grilla.
Wjedzie dorsz i karkówka. Do tego jakaś sałatka, ale to już żony sprawka.

1

@kamyk_23 ja mogę za darmo ;)

1

@Bilon87 tak, to najlepi przemilczeć, bo tu jest tylko jeden pokrzywdzony. My tak naprawdę nie wiemy jak było, a cierpi tylko to dziecko. Nadal cierpi.

10

@Bilon87 używanie tego przez jakiegokolwiek polityka do walki politycznej jest po prostu obrzydliwe.

Ha tfu na nich wszystkich.

2

@BojanKriKicz nie wiem, nie jestem prawnikiem. Najwyraźniej dział prawny Sejmu uznał, że można/trzeba.


A tak nawiasem mówiąc, to Berkowicz powinien być karany codziennie rano. Profilaktycznie.

1

Ukarali Ikeę, nie Berkowicza. Teraz sklep musi wzmocnić ochronę m

Konrad Berkowicz został ukarany najwyższą karą przez Prezydium Sejmu. Przez trzy miesiące będzie pobierał połowę swojej pensji - powiedział Włodzimierz Czarzasty na konferencji prasowej. Chodzi o wystąpienie posła podczas wtorkowego posiedzenia.

3

@FcPortoFan1999 może powinniśmy więcej ich tu ściągnąć? Co myślisz Oski?

@mekston zapisuj.

7

Serial Portobello właśnie skończyłem.

Polecam, bo to bardzo udana produkcja, a coś bardzo cicho o niej.

@MesQueUnClub_87 @Ojciec5tkidzieci @ferdas_rawa @JimMorrisonFCB @Cochise @Giwera @Arkon @NeroTFP1 @Konradowskyy i inni.

@Gary Tobie nie polecam, bo za dużo masz do nadrobienia.

https://www.filmweb.pl/serial/Portobello-2025-10093079

2

@NeroTFP1 gorzką czekoladę uwielbiam.
Wątróbkę zjem, ale się nie cieszę.
Kaszanka, to zależy. Są takie, które uwielbiam, a są takie, których nie tknę.
Flaki uwielbiam.

2

@Comentateiro trzy plus.

2

@Sysia11 nie wiem, czy jest burakiem, czy nie. Wiem natomiast, że jest tu zbędny.

Poza tym. Stop argentynizacji Barcelony.

1

@Giwera w niedzielę obejrzę. W sobotę mecz Widzewa

1

@Marusek oczywiście, że tak. Nawet wiadomo kto.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?