Safrani
Dołączył/a: lipiec 2021
15 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Dari0G dokładnie haha
1
@bartekvisca ja rozumiem, ale to nie jest proste i żeby wytłumaczyć musiałbym się rozpisać. A raz, że mi się nie chce. Dwa niewielu przeczyta. Trzy, nawet jak ktoś przeczyta, to mu chłopski rozum powie co innego i nic się nie zmieni.
2
@kubix05 @Dari0G te samochody były najlepsze. Jajka były najpopularniejsze, a wilk na bramce był bardzo fajny.
0
@Dari0G jeden i drugi jest szemranym typem. A po co i dlaczego ktoś robi głupie rzeczy, to już dla mnie nieważne.
1
@Dari0G wiesz, ja może nie tyle o tej dyskusji, która jest idiotyczna, a o całokształcie działalności w przestrzeni publicznej tych panów pisałem.
1
@michal26 Anna Maria z Berkovitzów?
1
@urbipl to wygląda jak rozmowa głupiego z pawianem. I w sumie ciężko określić, który jest który.
0
@michal26 ja wiem, że skład jest prosty. Problem polega na tym, że ten chmiel to już nie ten sam chmiel co 30-40 lat temu i ten jęczmień, czy pszenica to też już nie to samo co kiedyś.
Nie spróbuję. Jak już mam się napić, to z jakiejś lepszej okazji, niż promocja w Biedrze ;) A i raczej nie piwa.
1
@michal26 w sumie to nie wiem jak z tym jest bo w Biedronce bywam ze trzy, cztery razy na rok.
Receptura i proces warzenia może i będą takie jak kiedyś, ale już produktów potrzebnych nie znajdą takich jak kiedyś. Na pewno jednak będzie lepsze, niż to co jest teraz sprzedawane na masową skalę.
6
@michal26 ja Ci mogę od razu powiedzieć, że smak piwa w latach 90-tych był zupełnie inny, niż teraz. Trochę jak porównać pomidory, czy truskawki zrywane wtedy z krzaka i zjedzonych na miejscu, do tych dziejszych z marketu. (gimby nie znajo)
0
@Colon dziś wygrywa The Rainbow. @JimMorrisonFCB
4
@usztafik ziemia to w ogóle było eldorado z opóźnionym zapłonem. Znam ludzi, którzy kupowali hektary w zajebistych miejscach. Czekali kilka/kilkanaście lat i sprzedawali z takim zyskiem, że żadna inwestycja nie może równać.
0
@Terroriser no całkiem fajne miejsce
16
Już nikt nie blokuje, nikt nie jest koniem trojańskim.
Jest jednomyślna zgoda państw członkowskich na udzielenie Ukrainie przez UE pożyczki na kwotę 90 mld euro oraz nałożenie na Rosję 20. pakietu sankcji.
1
@MesQueUnClub_87 mi Filmweb mówi, że obejrzałem 518 horrorów, więc pewnie z 600 mam obejrzanych. Jak nie lepiej.
Kiedyś więcej tego oglądałem. Dziś w większości szkoda mi czasu. Choć miniony rok był w horrory udany.
1
@kocuur tutaj jest naprawdę dobrze prowadzone. Ludzie z miłości do zwierzaków to robią.
3
@Gary @kubix05 @JimMorrisonFCB @MesQueUnClub_87 @gumaz w sumie, to ja od wielu lat też rzadko oglądam. Głównie dlatego, że nic ciekawego, nic wartego uwagi nie robią.
1
@LukaszFan taki mam plan. Znaczy mieszane mieszkanie. Trochę w Polsce, trochę na portugalskie wyspie.
1
@FcPortoFan1999 zapisz to @mekston
0
@kocuur spoko. I generalnie widzę, że te pieniądze są wydawane na zwierzaki, a nie na cholera wie co
1
@kubix05 w sumie ja też już rzadko oglądam horrory.
@JimMorrisonFCB nie ma sprawy.
1
@Bernard777 dokładnie tak.
@LukaszFan niestety nie mamy wpływu na pogodę.
1
@escarabajo pamiętam podchody na 1 maja i padający śnieg.
3
@LukaszFan ja mam za sobą już kilkanaście grillow w tym roku, więc majówkę mogę odpuścić.
A z drugiej strony, kto powiedział, że do grillowania potrzebna jest piękna pogoda?
4
@gumaz Omen, Dziecko Rosemary, Lśnienie.
0
@kocuur w sumie to wpłacam na fundację, która zajmuje się ogólnie zwierzętami. Psy, koty, ptaki i inne
12
Ma być strasznie i brutalnie. Latem do kin wjedzie horror Evil Dead Burn.
A oto zwiastun
@clyde Ty lubisz horrory, @MesQueUnClub_87 @Gary @gumaz @Giwera @kubix05 @Arkon @shinthps @Kgorecki2500 i inni.
@JimMorrisonFCB Ciebie nie wołam, bo Ty nie oglądasz horrorów.
2
@Dari0G @gumaz ? Nie. Dobry Herbatnik z niego.
0
@Roobo gdzieś tam kilka dni temu w jakimś radio mówili, że według jakiś tam badań frekwencji nie będzie i akcja zniechęcania swoich do nie pójścia zadziała.
4
@mmaciass nie, nie idziemy w tym kierunku i ja Kwacha nie bronię. Nie powinien go ułaskawiac.
Ja zprecyzowałem kim jest gangus.
Dla mnie ogólnie prezydent nie powinien mieć żadnego prawa ułaskawienia. Po to są różne instancje w sądzie karnym, żeby to dokładnie zbadać.
W sumie to nawet nie miałbym nic przeciwko, żeby instytucja prezydenta zniknęła z polskich realiów.