8

Możecie już skończyć o tym Nico? ileż można wałkować przegrywa

0

@Konradowskyy Pewnie po karnym z kapelusza

2

@blakkudium 80 by płacili takiemu burnemołt albo innym tatenhamom

0

@escarabajo JPII wybrali, to jeszcze do plandemii trochę

1

@Kaktusek Messi

0

@FCB24 Deco mógłby zrobić robotę jak Morawiecki, wtedy byłoby kasy na transfery. Różnmica taka, że Deco by wsadzili bo nie ma immunitetu i nie jest "z kliki okrągłostołowej"

3

Łapy precz od Fermina

0

@!34RC3!_0N4 Rewelacja, my czekaliśmy na wiosnę prawie 3 tygodnie

2

@!34RC3!_0N4 pewnie do 3 tygodni

0

@messi33 weź lepiej te doopy wedle wymogów LY10

4

@kuz i jeszcze kwity przedstawił tym śmiesznym Bilbao

0

Komentarz usunięty

0

@Konradowskyy Martin będzie kotem, zobaczysz. na bank solidnym zmiennikiem.

0

100 baniek + za tego średniaka, kilo czy tam deko by go opylił za 25

0

Za cieniutki jesteś na Europę, lekki hajsik się zamażył i pierniczy farmazony.

0

@Eto'o9 R10 forma boiskowego chama wróciła szybko to i sportowa mu wróci

0

@zadafcb oho koksiarze pedalarze ruszają

1

@Ojciec5tkidzieci w 28 masz euro, wtedy bierze piłkę ssiuuuuu

0

@Dejvo Katolik też ma być uczciwy, wierny itd - wczorajszy lineup z Jasnej Góry zobacz, tyle jest warta wiara na pokaz

0

Kto będzie bardziej zmęczony? Yamal po miesiącu baletów czy Palmer po KMS?

2

@Safrani przekaz pod brunatny pisowski beton idzie, zjedzą papkę i potem wojują w imię św Kaczora. Rzygać się chce polityką

2

@Hosh Jutro Kulesza go prezentuje

0

@Filipem Igunia miała te same "problemy" a ja pewnie kochasz

2

@Lionel_Messi10 sterydziarz? a Igunia już nie?

0

I jeszcfze ten matoł musiał strzelić..... najlepszy skrzydłowy bundesligi bez minuty

5

@VegetaPolska to ona ma pisiora?

0

@Cule1234 po 2 będzie nagonka dziennikałów i szukanie kolejnego

3

@ZuczekFCB1899 Australia

0

@fart od ostatniego mistrzostwa starej qr... Lech zdaje się dwa podjął

2

Nie jestem turbo fanem Iguni ani tenisa, ale to jest masakra.....

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?