SeWo77
Dołączył/a: styczeń 2021
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
Możecie już skończyć o tym Nico? ileż można wałkować przegrywa
0
@Konradowskyy Pewnie po karnym z kapelusza
2
@blakkudium 80 by płacili takiemu burnemołt albo innym tatenhamom
0
@escarabajo JPII wybrali, to jeszcze do plandemii trochę
1
@Kaktusek Messi
0
@FCB24 Deco mógłby zrobić robotę jak Morawiecki, wtedy byłoby kasy na transfery. Różnmica taka, że Deco by wsadzili bo nie ma immunitetu i nie jest "z kliki okrągłostołowej"
3
Łapy precz od Fermina
0
@!34RC3!_0N4 Rewelacja, my czekaliśmy na wiosnę prawie 3 tygodnie
2
@!34RC3!_0N4 pewnie do 3 tygodni
0
@messi33 weź lepiej te doopy wedle wymogów LY10
4
@kuz i jeszcze kwity przedstawił tym śmiesznym Bilbao
0
Komentarz usunięty
0
@Konradowskyy Martin będzie kotem, zobaczysz. na bank solidnym zmiennikiem.
0
100 baniek + za tego średniaka, kilo czy tam deko by go opylił za 25
0
Za cieniutki jesteś na Europę, lekki hajsik się zamażył i pierniczy farmazony.
0
@Eto'o9 R10 forma boiskowego chama wróciła szybko to i sportowa mu wróci
0
@zadafcb oho koksiarze pedalarze ruszają
1
@Ojciec5tkidzieci w 28 masz euro, wtedy bierze piłkę ssiuuuuu
0
@Dejvo Katolik też ma być uczciwy, wierny itd - wczorajszy lineup z Jasnej Góry zobacz, tyle jest warta wiara na pokaz
0
Kto będzie bardziej zmęczony? Yamal po miesiącu baletów czy Palmer po KMS?
2
@Safrani przekaz pod brunatny pisowski beton idzie, zjedzą papkę i potem wojują w imię św Kaczora. Rzygać się chce polityką
2
@Hosh Jutro Kulesza go prezentuje
0
@Filipem Igunia miała te same "problemy" a ja pewnie kochasz
2
@Lionel_Messi10 sterydziarz? a Igunia już nie?
0
I jeszcfze ten matoł musiał strzelić..... najlepszy skrzydłowy bundesligi bez minuty
5
@VegetaPolska to ona ma pisiora?
0
@Cule1234 po 2 będzie nagonka dziennikałów i szukanie kolejnego
3
@ZuczekFCB1899 Australia
0
@fart od ostatniego mistrzostwa starej qr... Lech zdaje się dwa podjął
2
Nie jestem turbo fanem Iguni ani tenisa, ale to jest masakra.....