SeWo77
Dołączył/a: styczeń 2021
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Nazio_87 Jakie dożywocie? złapali go, mają 100% pewności to szubienica.
3
@Rupert_Haubica Łysy (nowy gracz pogoni) znowu na real, będzie kręcone
0
@MichuZ44 8x world champion
0
@Arden Poziom inżynierów i lekarzy, kibiców tego arabskiego twory paridsamrzygam
3
@Seledynowy Messi to nie oldboy?
0
@Arden Pierwszy Rafa, drugi Inigo a 3 Pedri
0
Rambo z Limanowej , myślę że tutaj raz mogliby się przydać myśliwi. Zebrać ekipę i do lasu na polowanie.
0
@mekston Antonelli, Bortoleto, Hadźar pokazują że nie ma już miejsca na Perezów, Strolli, Bottasów czy... Alonzo. Zgrane karty
0
Simeone i tak poleci na ręcznym
0
@Loli Apka na telefon ogarnie pobranie tego filmu (wcześniejsze też)?
0
@FcPortoFan1999 gdzie? kopyto se urwie
0
@derlysy1979
0
Podpowie ktoś jakiś sprawdzony program do pobrania z youtuba? Chcę zabezpieczyć kilka filmów dokumentalnych zanim je usuną ;)
1
@insp1re Barca to Pis, tu ukraść, tam ściemnić, tu pod stołem opierdolić, łapówke dać
1
@LeoMessiiBarcaPepa opalarka, na 1, max 2 i lecisz
1
@RosjaninBut Premier z Krakowa przemówił w kanale ziobro. Powie to co kundelek stanofski karze
0
@D10SLEO noga wypięta do przodu jest, słuchawki są..... rozumiem ćwiczenia, ale pierd..ić o tym całe życie
0
@Filipem na to wchodzi 42 letnia roxi wungiel
1
Stoję na stacji benzynowej i dwóch fachowców rozmawia - Jeden pyta kto to jest ten Mączyński i odpowiedź - taki Pedri z Barcelony......
3
Trza było katolikowi posypać i polać, jakie upy zorganizować
0
@Messiankaramessi Nigdy nie miałem problemu z miejscem, od 20 lat jestem na Helu i gwarantuję są miejsca gdzie jest cisza i spokój
0
@bartekvisca Wal nad nasz Bałtyk, a nie Turcje i inne Hurkady... pozamykani w ośrodkach z pseudo atrakcjami i nachalnymi tubylcami
0
@FC33 Panie Hołownia wracaj Pan do polityki
4
@guciokuba " nie to drożej na bank go opendzlujemy" tak jak Lenglety, Grizmany Roke.,...
6
@karolszymek inżynier, lekarz z łajby
0
@Safrani tak Fornalczyk, nowy "punkt zaczepienia" ćwiąkały. Gdzie ty chcesz tych młodych wstawiać, niech najpierw ze dwa sezony w ekstraklasie się pokażą
3
@Safrani Brać tych z u21, gorzej nie będzie....
11
Rower elektryczny plus 100kg grubas "sportowiec" "jadący" 40km/h po deptaku - to jest śmiertelny pocisk
2
@gumaz i Oświadczyny
0
@MichuZ44 nie szkoda ci czasu na komentowanie jakiegoś nołnejma?