Seledynowy
Dołączył/a: lipiec 2017
Rzeszów
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Oj coś czuje ze ten sezon Rapha to taki stinker będzie, że będziemy żałować że go nie sprzedaliśmy za fajna kasę. Obym sie mylił i mi zamknął mordę
0
@Kuchar niby jest potwierdzone że ma nie być przerw na picie xD ogólnie ten przepis z czerwoną kartką za zasłonięcie ust to głupi jest i to fest
0
@partymaker no ja jestem ciekaw co jeszcze wypłynie jak pogrzebią xD i giga jestem ciekawy kto naprawdę korzystał z tej opieki VIP szkoda że kanał zero nie może tego ujawnić xd ale ogólnie zachowanie KO to jest taka głupota że głowa mała lekarz zwolniony kase oddał zarząd do dymisji a ogólnie to wina pisu i elo
0
Kto wstaje na Meksyk - Korea? Zapowiada się fajny meczyk
0
@slayer prawda jest taka że oni bez Yamala powinni zmieść z planszy te drużyny no ale jak widać nie takie hop siup kiedy drużyna gra z tempem oldboyów
1
@marcin62 kupuje sie albo na stronach z kluczami zawsze jest trochę taniej albo czeka sie chwile po premierze i w tedy kupuje , przynajmniej ja tak robię jak juz cos kupuje
0
@wosiek91 nie ma co skreślać bo to jest dla wielu drużyn mecz o wszystko więc nawet w tych potencjalnie słabszych meczach może być ciekawie , zresztą na początku też ludzie mówili ze prócz tam dosłownie kilku meczu kolejka nudna a jak było każdy wie , sporo fajnych meczów :D
3
No to wchodzimy w fajny okres teraz, mecze otwarcia zespoły sie pokazały teraz pora dla wielu na mecze o wszystko, co powinno spowodować że mecze będą ciekawsze :D
0
O proszę 2 technicznych sędziów? Dlatego ze to są kobiety? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
2
Ogólnie Gordon to chyba najsłabszy ze wszytskich Anglików na boisku, a już napewno z tych ofensywnych
1
Oj Chorwacja nie wyszła z szatni na 2 połowę, niech się syz ko ogarną bo zaraz będzie 4 i po meczu
0
Co ten jeden obrońca zrobił xD chłop co go odpuścił
9
Chłop co asystę dał to nie mam pytań
1
Jakby to kongo miało więcej jakości to tutaj mogli wygrywać już z 2 bramkami xD
1
Portugalia solidarnie z Hiszpanią XDDDD w końcu z jednego półwyspu
0
@barcelonaLM on chociaż schodzi a nie jak Oyarzabal xD
2
Ale skład wyjściowy Portugalia to ma naprawdę kozacki , gorzej z ławką ale i tam znajdzie sie troche jakości :D
2
No Tusk chyba troche nie popisał się ta konferencja jak mówił takie kwiatki :D a to tylko jeden z wielu
0
@Faro chłop tylko trzyma formę z Barcelony, ja nie wiem co on robi w pierwszym składzie Francji xd
1
Jeszcze dziś i od jutra zaczynamy o wiele ciekawszy moment mundialu, drugie mecze są kluczowe dla wielu to popularne "mecze o wszystko" Więc z pewnością będzie większe zaangażowanie i stawianie na wszystko :D
2
To co ogląda ktoś jeszcze partidazo o 6 Jordania - Austria? :D
Ja podziękuje i idę spać bo siedzę od 21 , ale warto było!
0
@Borry nie ma co się dziwić jak do lat 60' algieria to była de facto francuska :D
0
@macio_944 tak samo mówili o cabo verde a wiadomo jak sie skończyło , odziwo na tym mundialu dużo słabszych drużyn pokazuje się z fajnej strony
2
Tak człowiek ogląda te mecze i każdy kolejny pokazuje jaki piach zagrała Hiszpania xD serio jakby grali w jakimś slowmo 0,75 , no ale mam nadzieję że się poprawią bo to mój faworyty jest :D
2
Trochę się łezka w oku kręci że ten GOAT nie gra dalej w Barcelonie i nie zakończy kariery w klubie swojego życia, przecież on dalej by mógł pierwszy skład mieć. Rzecz jasna już abstrahując od wymagań finansowych
6
Ło Cie ale brama , ale podanie De Paula też palce lizać jak znalazł messiego
0
@VEBVC14 przy poważnych urazach głowy , to w sumie może ten sędzia to uznał
0
No była interwencja lekarzy i chłop zaraz wchodzi na boisko xD gdzie ta 1 minuta kary? sędzia nawet nowych przepisów nie ogarnia
0
Jak Norwegia bedzie grała tak w obronie to Francja z nich zrobi sito podobnie jak Senegal
1
Nie no goście prawie po 2m wzrostu, a główki wygrać nie umieją w tej obronie