Seledynowy
Dołączył/a: lipiec 2017
Rzeszów
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Bez kitu łysy to ślepy jest? 20 min stracone bez zmian xD
0
Oyarzabal tragedia ale kto za niego xD na ławce siedzi potężny Iglesias, bo Ferran to też zjazd do bazy powien zaliczyć
2
Ruiz też niezła kaleka w tym meczu xd
5
Kolejne 10 min stracone, tutaj od połowy powinien Olmo już być na boisku
0
Środek pola też taki średni widać, że Rodri cały sezon przez kontuzje naznaczony , ruiz to nie daje nic chyba że strzały w trybuny, jedynie pedri coś próbuje
0
@Krzysztof1987 szkoda że to nic nie daje bo przeciwnik broni sie całym składem i nie ma roszerzenia gry xD docelowo obrońcy mają grać jak skrzydłowi a obrońcy których wystawil de la fuente są bardziej defensywni już nie wspominając że nie ma nikogo na skrzydle kto by był w stanie grać 1v1 i jakimś dryblingiem
0
Tyle dobrze że to mecz o 18 a nie o 3 w nocy bo człowiek by się chyba pochlastał jakby mial wstać i dostać takie coś
9
Przecież dawanie Ferrana na skrzydło to jest strzał w kolano ba w oba kolana xD chłop jest tam tak bezużyteczny że to głowa mała , aż niewiarygodne że zaczynał jako skrzydłowy
2
Łysy bajerant to niech lepiej się zacznie modlić żeby Yamal miał forme na tym mundialu xD
1
Ferran forma barcelońska jeśli chodzi o wykończenie :D
4
I ten Pedri na 10-tce xD chłop ma proste zadanie ustawić Pedriego tak samo jak w Barcelonie i potrafi to zepsuć xd
9
Słabiutko, hiszpania bez skrzydłowych to bardzo przeciętna drużyna , klepanie dla klepania nic nie wnoszące. Dziwne że Olmo nie gra bo w takim ustawieniu gracz tego profilu by się przydał
3
Naszymi wzmocnieniami w obronie będzie Christensen który wróci po kontuzji, odnowiony Araujo i liczenie na to że Martin zagra na podobnym poziom co zeszły sezon
1
@malypuzon no to teraz koniec NHL NBA Amerykanie będą mogli skupić się na Soccerze
1
@Adran360 niby w tv wyglądało jakby serio był prawie full, mało co wolnych miejsc więc może w tym przypadku nie kręcą xd
1
@kkbarca Christensen l4 na pol sezonu, Araujo kolejna pielgrzymka i jesteśmy w dvpie
0
Co by nie gadać może nie są to jakieś gwiazdy najwyższego poziomu, ale transfery sensowne jeśli się oficjalnie potwierdzą. Przede wszystkim mocne poszerzenie składu
1
No to ja już się doczekać nie mogę partidazo curacao które niemiaszkow wrzuci na bęben :D
6
Ale frajerzy szwajcarskie xDD
2
@Sergio_Devils mecz kanady był zaebisty do oglądania
0
Dla kontentu brakuje tylko jakiegoś gola z dupska dla kataru xD
1
@tomcias10 z tego co czytałem to nie działa w tą stronę ale w drugą , czyli jak masz rożnego i powtórki pokażą że go nie było to w redy może VAR zmienić decyzje , co jest bez sensu jakby nie patrzeć xD powinno być w dwie strony
4
Szkocja Haiti ale to będzie partidazo coś czuje
1
I teraz zagwozdka co lepiej nie iść spać czy iść spać na 2h
6
Ale trzeba przyznać że to 5s na aut jak nie wykonasz to aut dla przeciwnika to samo z wybiciem bramkarza z 5 metra daje radę i serio jakoś ta gra szybsza jest, podobnie jak nikt nie symuluje żeby medycy nie weszli i żeby nie dostać kary minuty poza boiskiem :D
2
Ale ten bramkarz Kanady malutki
2
Takie pustki na trybunach bo pewnie nie wiedzą że tylko 15 min przerwy i gdzie half time show a trzeba pićko i jedzonko uzupełnić do pikniku xD
6
Mamy przerwę to tak poza meczowo temacikiem zarzucę
Fajne te eksperty w tym TVP xD a jest więcej kwiatków i wypowiedzi
0
Na boisku w Kanadzie sami opaleni, a na trybunach same białasy co słońca nie widzieli :D
2
@Kwiatek1899 zobacz jakie zespoły narazie grały