0

Szkoda że żadnego młodego nie dał xD mecz o nic to kiedy jak nie teraz dawać szanse?

2

@mordini123 a to akurat fajnie z ich strony , nie spodziewałem się takiego ruchu

1

@marcin62 na teren Polski ale nie UE , więc może sobie po Europie jeździć xd

2

@PatrychoO mówił że fajnie ze wychodzą do ulicy i machają a nie ze z nim jadą, ma tam kilka osób co z nim jedzie i tyle a tak to taka patologia się odwala

4

@VamoSBarca88 no dramat , atencujusze i dzieciaczki

3

Ja to widze że na tym stremie Łatwoganga to ludzie będą największą przeszkodą xD

0

@Zoker ale to nie jest ekipa na wygranie MŚ patrząc na inne reprezentacje

0

Nie no widziałem jakieś nitki z predykcjami na MŚ wiele pojawiało się głosów na Anglie że wygra albo że 2 miejsce zajmie :D dziwiłem się że ludzie tak na nich stawiaja, a teraz jak widzę ten skład to mam jedno wielkie XD

1

Jak Villa to bierze to liga angielska będzie mieć 6 zespołów w LM? Wisienki w LM? :D

0

@Kubsoleon dla Crystal Palace szkoda odchodzić z wisienek xD no ale jak mówisz może kasa potężna na stole

0

Ciekaw jestem gdzie ten Iraola pójdzie, chyba narazie nie ma informacji?

2

No ciekaw jestem tego Mourinho , trener od kilku lat już na peryferiach futbolu niby trochę mu piłka odjechała. Może to być plus dla nas xD

3

Dobra ale ten Roony, to jest tak bezjajeczny pilkarz że głowa mała. Ja nie widzę żadnych atutów jego gry on nic nie daje xD miał szanse pod nieobecność Yamala ale jak na moje nie wykorzystał tego

1

Martin dziś tez forma mutant , co ma piłkę toć pełne gacie

2

Oglądam powtórki toż to nawet go nie dotknął xD jakim cudem oni tu karnego dali , kompromitacja niezła

4

Ale Araujo kapitan pięknie trzymał linie spalonego xD

0

Nie no ta sytuacja teraz z odebraniem z autu na spalonego pokazuje że Kounde to w tym sezonie IQ wyprali xD chłop jest tragiczny

3

Strona Canal+ to jest najwieksze gówno jakie miałem do czynienia w streamingu xD losowe zacinanie, błędy że nie ma dostępu do meczów bo pakietu nie masz kupionego, brak możliwości znalezienia spotkania albo losowe wywalanie z konta xD już pomijając jakość obrazu

6

Nie no rzut rożny pierwsza klasa xD idealnie na kontrę i starte bramki

4

Ja nie wiem czego Espart nie gra zamiast tego kounde xD patrząc że mistrz już jest i ograć młodego

3

Ale ten Fermin na skrzydle to taki stinker że głowa mała, od kiedy tam gra zjazd konkretny zaliczył

0

Nawet taki mecz na pół gwizdka pokazuje jak my zależni od Yamala jesteśmy xd

0

@daniel32778 wolski wrzucał na twittera że nawet sam się odezwał że może wróci to mu grzecznie powiedzieli żeby się bujał xD ale co się dziwić jak tam ten debil kołodziejczyk rządzi

0

Cel na dziś póki co to każdy strzał w bramkarza :D

1

@MirusAmisz forza horizon 1 i 2 na xboxie 360 to były wspomnienia :D Te nowe części to wszystko na jedno kopyto takie samo tylko z otoczka inną, szkoda czasu tracić

0

@HayabusaMD dawaj

0

@Sulimo a co to jakiś mecz towarzyski że nie ma co wniosków wyciągać?

1

Ale że nawet zmiennicy nie dali rady strzelić nawet jednej bramki tak słabemu w obronie alaves to jasno pokazuje szerokość składu barcy

0

Oni mogą sobie tak grać do jutra, a i tak nie strzela tutaj bramki

0

Dopiero co Bernala chwaliłem, a chłop takie coś w obronie odwala teraz pokazał że junior z niego :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?