0

Tak , razem z Suarezem .

0

Wszystko się okaże po pierwszym meczu Luisa . Jeśli zagra na skrzydle to znaczy że Messi się nie zgadza i wali focha , bo wątpię w to by Enrique był na tyle głupi by wystawiac Suareza na skrzydło .

1

Wystarczy spojrzeć po ile asyst miała cała trojka by wiedzieć ze nikt z nich Nie jest typowym samolubem .

0

Warto podkreslic ze hajs na Suareza zostal sciagniety po czesci z pieniedzy przeznaczych na przyszle okienko transferowe .

1

Misiow
Rozjebales system Hahahahahaha

0

Gran Derby mogłbyby byc w listopadzie to by już na spokojnie grał .

0

Ja jebe po co piszesz takie bzdety debilu ? w listopadzie już spokojnie będzie ciupał ...

0

Tyle że my sprzedajemy dwóch praktycznie najlepszych zawodników ze swojej ekipy żeby miec fundusze na nich ...

0

Słabe staty ze względu na ograniczenie stylem Barcy , trudno strzelac jak musisz stac 5 metrów od linii i podawac do Xaviego lub Iniesty .

0

Najlepszym zawodnikiem Leo ? Buahahahaha skislem ...

0

Jednym słowem ,, idiotyzm " .

4

Jeśli po ostatnim sezonie miałbym kogoś sprzedawac to właśnie ich , parę gwiazdeczek które wszystko wygrały i się gnojom nie chce biegac .

3

Jeśli nie chciał odejśc to padaka , prędzej bym Messiego sprzedał albo Pique niż Alexisa . To jedyny zawodnik który widac że się stara , choc nie zawsze wychodzi a te dwa mongoły dostaną podwyżkę i będą chodzic po boisku ,

0

Pamietam jak sie stream zawieszal ;)

2

No co ? chodziło mu o to że ,, środkowi obrońcy , których mamy , dają gwarancję dużej liczby straconych bramek i nerwów " .

0

Po co nam on ? skrzydłowych mamy nadmiar a ofensywnego prawego nie potrzeba , bardziej przydałby się defensywny , który będzie na miejscu przy zapędach Alby .

4

Ale nie oficjalnie ...

3

Neymar niech skomentuje opłacanie dziwek przez Barce dla jego świętego starego za pieniądze , które zostały wliczone w cene jego zakupu .

1

Tu trzeba Muellera buahajajaja skislem .

0

Za niedlugo Zubi wystąpi w ,, ktokolwiek widział , ktokolwiek wie '' w poszukiwaniu nowego stopera , wymagania to powyżej 30 lat i min 20 mln .

0

Wiesz , nie ma takiego klubu który dałby rade grac na najwyzszym poziomie utrzymujac sie z wychowankow . Trzon jest z nich zbudowany ale szczegolow trzeba zaczerpnac z innych klubow :P .

5

Zapewne jesteś idiotą bo wyzywasz innych , którzy mają inne zdanie od Ciebie ...

21

Nie srajcie żarem , transfery to by każdy chciał i zmniejszenia długu ale sponsorów to już nie ? To już nie te czasy gdzie kupiłeś Ronaldinho za 30 baniek ...

0

A zarząd na niego gwizda i jego kontrakt jak w przypadku Thiago .

1

Póki Nie uslysze oficjalnego komunikatu od klubu bądź samego Luisa to nieuwierze w ten transfer .

0

Kolejny którego Odkupimy za 6 lat za 35 melonow , ale najpierw Sarabie .

1

Przekatne piły posyła niesamowite , oby więcej w przód niż w bok od kolegi z nr 6 .

0

Barcelonie sie udało kiedy w mapadzie grał Henry - Eto'o - Messi .

0

To Vela nie chce isc do Arsenalu ...

0

Obniżyć ? Zubi podciagnie do 40 mln ...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?