ShawnC
Dołączył/a: listopad 2011
12 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wiesz , z Pinto w bramce , z Espanyolem i Villarealem na wyjeździe a także z Atletico u nas z którym nie daliśmy sobie rady w trzech meczach ... uważasz to za łatwe ? .
0
Wszystko teraz zależy od Barcelony , jeśli wygra 8 spotkań co jest praktycznie niemożliwe to obronimy La Liga .
0
Błąd na początku artykułu . A mianowicie :
,, Zabrakło z kolei Neymara, który spotkanie rozpoczął na ławce rezerwowych " .
0
Druga połowa nudna że prawie przysnąłem . Jak dla mnie Alexis zawodnikiem meczu i wgl dziwię się że Messiego nie zmienili w drugiej połowie bo łajno grał niezłe .
0
Szkoda że 2-0 a nasza drużyna już odpuszcza i wszystko na stojąco . Mam nadzieję że po przerwie coś ruszy .
0
Potrafisz czytac ze zrozumieniem ?
0
Brawo , 17 bramek czyli o 10 więcej niż w poprzednim sezonie a zostało jeszcze 9 kolejek . Oczywiście można się przyczepic do skuteczności w meczach wyjazdowych ale napastników mamy czterech niech oni też coś dokładają .
Od strzelania bramek na wyjeździe jest Leo i Fabregas , Francesc strzelił bodajże 7 z 8 bramek na wyjeździe .
0
Bardzo mi pasuje taki skład . Jest Adriano więc Alves będzie mógl hulac na prawej stronie . Do tego trio najskuteczniejszych napastników .
Zmiany bym zrobił takie : w 60' Neymar lub Tello za Pedro , 70' Song i Roberto za Busquetsa i Inieste .
0
Oby tak było .
0
Ale jakie ? ostatnia z Realem , przeciwko Chelsea , przeciwko Holendrom ? poprostu bajka .
0
Atak Pedro/Ney-Messi-Alexis i po czystym koncie .
0
Ochrzcili go wcześniej :D
0
Z Celtą wyjdą pewnie Pedro i Alexis w wyjściowej jedenastce więc powinno byc strzelanie .
0
Guti jak zwykle w swoim stylu hahah .
0
Chyba bardziej na rękę niż na głowę ... ale takie zachowanie trzeba tępic i nie będę bronił Sergio gdy dostanie zawieszenie .
0
Nie dostanie kary , przecież Pepe nawet nie sygnalizował nadepnięcia więc jeśli go dotknął to musiało byc naprawdę lekkie nadepnięcie .
0
Jakos od Atletico boję sie bardziej wyjazdu z Espanyolem .
0
A Ronaldinho nie ustrzelil hattricka na Bernabeu ?
0
Różnica jest taka że Demichelis jak wjechał w Messiego to Messi jeszcze stał w polu karnym i nogi Demichelisa tak samo były w polu karnym a Alves nie miał nogi w polu karnym nawet :O
0
Super mecz bardzo mi się podobał .
Co do tych karnych i reszty piłkarzy to tak :
- w pierwszych minutach był już faul na Neymarze w polu karnym jak Pepe go skosił ale nie gwizdnął , nie musiał ok .
- karny dla Realu to faul przed polem karnym .
- drugi i trzeci karny , dwa dla Barcelony niewiem czy bym je gwizdnął ale bardziej tego pierwszego bo Neymar wychodził sam na sam i każdy kontakt w nogi mógł go wywrócic .
- ręka tam chyba Fabregasa w polu karnym przy wolnym ale nie zwiększył objętości swojego ciała więc niewiem czy tu powinien byc .
- Messi geniusz , hattrick , asysta i to prostopadłe podanie do Neymara gdzie podyktowano karnego to majstersztyk .
- szkoda że Messi grał pressingiem dopiero przy stanie 4:3 .
- fatalna gra Mascherano , chłop nie ma warunków na stopera który może uzupełniac Pique a napewno nie w grze powietrznej .
Mecz mi się bardzo podobał i liczę na takie derby w przyszłości .
0
Ta, pressing to Messi zaczął dopiero przy stanie 4-3 ...
0
Jak nie premium to nigdzie . To spotkanie oglada 500 mln ludzi więc będzie się cięło wszędzie .
0
Boże jeszcze godzina 40 minut jak to wytrzymac ?
0
I tyle zachodu żeby wbic na Fcbarca.com i prowokowac ...
0
Zależy co uważasz za ,, nienormalny komentarz " , bo tutaj dostajesz minusy za to że Twoje zdanie różni się od innych , a piszesz to co każdy wie i jest prawdą ale np. fanboye Messiego nie zgadzają się z tym .
0
Ja tam mimo respektu do przeciwnej ekipy nie boję się ich tak bardzo .
W pierwszym meczu też mieliśmy zostac zniszczeni przez ich to BBC a tak naprawdę to nie istnieli . Tak samo City miało nas zmiażdżyc a zdołali nam strzelic jedynie jedną bramkę.
Jeśli ich skład ma wyglądac tak jak podaje Sport to się cieszę . Di Maria w środku pomocy , pięknie .
Jak Real się za bardzo otworzy to przy naszych czterech pomocnikach może skończyc sięjak w 2010 roku i tego bym chciał .
0
Nawet Judasz się znalazł w filmiku ...
0
Wiesz , wystarczy że potknie się raz i wkradnie się niepewnośc i nerwówka .
0
Niewiem czy cieszyc się czy płakac ...
0
Zubi już jedzie negocjowac transfer Chamberlaina na następcę Valdesa i rywala Ter Stegena .