0

Ale to nie była odpowiedź na krytykę tylko na postawę kibiców w inynych meczach ...

1

I dobrze na Camp Nou jest doping jakby siedzieli tam tylko kibice sukcesu . Jak przegrywamy to wycierają łzy zamiast dopingowac a przy wygranej mają siłę by śpiewac przez większośc meczu .
Prawidłowa postawa Dani !

0

Od 1 do 11 to dostałby 2 ? Chyba zartujesz . Grał na nieswojej pozycji , zresztą co udal mu sie drybling to odrazu byl faulowany . Do tego trzy okazję do strzelenia w których naprawdę mało zabrakło , w tym nieuznana bramka .

0

Jordi Alba cichy bohater to prawda . Zagrał genialnie ale tak samo zagrał Leo i według mnie to on był najlepszy dzisiaj .
Dzielił się chętnie piłką wypracowywując akcje dla zespołu no i sam trafił :D .
Ogólnie zespół na ! .

0

Czemu Nie gramy i biegamy z takim zaangażowaniem w lidze ? .

0

Jestes nienormalny , akurat przeciwko City Ney moze grac jak chce bo bedzie mial duzo miejsca . To nie to samo co przeciwko autobusom . Jak ma miejsce jak w reprezentacji to zobacz jakie są skutki .
Pomysł troche zanim zaczniesz wymyślać te swoje teorię .

0

Piękna gra odeszła trzy sezony temu .

0

I tak wiadomo że znowu wyjdzie czwórka pomocników , to jest więcej niż pewne .

0

Teraz odejdzie VV i Puyol . Do tego ja bym dorzucił Bojana , Afellaya , Cuence , Oiera , Tello , Sergiego Roberto , Songa , Alvesa , Pedro , Dos Santosa i Montoye .
Ale zależy od każdego jak widzi danego zawodnika .

0

Według mnie powinni ściągnąc trenera , który ułoży drużynę pod swój sposób a nie trenera pod drużynę tak jak jest teraz .

0

Tak , tyle że nawet jak mamy okazję na kontrę to z niej nie korzystamy . Klepiemy głupio aż rywal wróci na swoją połowę i kiedy ustawi szyki obronne to nagle zaczynają atakowac .

0

Nie gubią się , poprostu nie mogą robic tego co lubią czyli wchodzic w pojedynek 1 na 1 . Bo może straciliby piłkę a to jest zabronione i trzebac do Xaviego , który zagra ją bezpiecznie do Pique albo Masche .

0

Potrzeba w szatni ludzi pokroju Neymara , Alexisa i Fabregasa , którzy jeszcze nic nie wygrali i są głodni zwycięstw bo jak patrzę na resztę to trudno mi nie przeklinac .

0

A sytuację Leo ? Neymara ?mielismy ich trochę , szczególnie setka Neya .

0

Gowno wiesz co chcial Pep , więc ..

0

jestem dumny z naszych zawodnikow , pokazali to co najlepsze . ten pressing , gra w trojkatach , szybka wymiana pilki , wrzutki Alvesa , drybling Neymara! , opanowanie Busquetsa . Na to wszystkp wystarczy ustawic zespol defensywnie .
Po mistrzostwo !

0

Przecież się tego oglądac nie da ! . Ja czekam tydzień żeby obejrzec ten mecz a widzę tu grupkę piłkarzy , którym się nie chce grac .
Komentator dobrze powiedział NIE MA BIEGANIA , NIE MA GRANIA ! , nie ma chęci więc gra wygląda jak wygląda .
Zdjąc Neymara i za niego Alexisa na drugą połowę .

0

Po sezonie gry w Celcie byłby juz wolnym pilkarzem .

0

W lidze krajowej bo masz 90 min a Nie 180 .

0

Ja na kacu po rzyganiu czuję sie lepiej ...

0

+ Bojan .

1

Myślę ze to bedzie 60 + ewentualne kwoty z Tello , Dos Santosa , Afellaya , Roberto , Montoyi no i moze Songa .

0

Nie rozumiem sensu tego artykułu .

0

No to nikogo nie sprzedawac a jak sam widzisz możliwe że po sezonie przyjdą Deulo i Rafinha .
Po co mają przychodzic , żeby grzac krzesło na trybunie ? .

0

Hmm jest wiele opcji związanymi z nowym sezonem .
Trzeba zdecydowac , kogo pozbyc się w tym sezonie , kogo trzeba zastępic a kogo trzeba zakontraktowac .
Najwiekszy problem jest w obronie i środku pola . W naszym zespole jest wielu piłkarzy , którzy niestety nie grzeszą wiekiem , 30 stuka Masche , Alvesowi , Adriano . Montoya to jeździec bez głowy i niewiem czy lepiej żeby został niż żeby pochytac za niego parę mln . Do tego trzeba ściągnąc stopera prosto do wyjściowej jedenastki , silnego , wysokiego .

Środek pola to dopiero zagadka , niewiem czy jest sens dalej trzymac u nas Songa gdzie gra padakę i nie może się odnaleźc ale on chce zostac i to może byc kluczowe jeśli chodzi o jego przyszłośc .
Ja rozstałbym się z Sergim Roberto i Dos Santosem . Po pierwsze młodzi nie mają okazji na grę , Sergi nie spisuje się tak jakby się tego od niego chciało . Do tego blokuje wejście do pierwszego składu Suarezowi i Rafinhi , którzy też niewiem czy mają na co liczyc gdy zostaną włączeni do ekipy Martino .

Jeśli chodzi o atak to czas Tello już chyba dobiegł końca . Chłop po dobrym sezonie gdzie strzelił 7 bramek w lidze nagle zgasł i przy naszym ataku Pedro , Ney , Leo i Alexis raczej nie ma czego szukac .
Chodzą pogłoski że może przyjdzie wysoki napadzior ale nie wierzę w to bo trzeba by posadzic na ławce kogoś z powyższej czwórki ... mało prawdopodobne .

Poza tym Tata będzie miał parę funduszy ze sprzedaży : Bojana , Cuenci , Afellaya + ewentualnie Dos Santos , Sergi Roberto , Song , Tello , Montoya . Cuś tam może sobie sprzedac i zrobic większe zakupy .

0

Ja tam się zadowolę jego przybyciem , w Barsie będzie miał inne zadania niżw Chelsea i czuję że u nas może byc przekozakiem .Od rozgrywania będzie Pique ale Luiz dałbym nam spokój w pojedynkach powietrznych , czy to u nas czy u przeciwnika , potrafi huknąc z daleka .
Dwójka Pique-Luiz mogła by byc dwójką na lata .Ney a Alvesem muszą swoje podziałac :D

0

Powiedzcie mi że to tylko marna prowokacja ...

0

Dla mnie Mussachio byłby extra .

0

Xavi co masełka dogrywał to był szok . Szkoda niewykorzystanych okazji Alvesa i Neymara .

0

Pewnie odejdzie , nie może sobie pozwolic na gre na najwyzszym poziomie i rozumie ze jest bardziej kula u nogi niz ostoja obrony jaka byl przez ostatnie lata .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?