ShawnC
Dołączył/a: listopad 2011
12 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Neymar gra ładną padake , ciekawe co Tata wymyśli żeby ogarnąc tą beznadziejną sytuację .
Środek naszego pola nie istnieje , do tego jeszcze wszyscy od nas zaliczają gleby .
0
Pamiętam że w zielonych też graliśmy łajno zawsze .
0
Jak zapłacisz za nich 90 mln to proszę bardzo .
0
Poza włosami to czym on podobny do Trujillo ? ;)
0
Sezon na ,, Adriano to piłkarz uniwersa;ny " uważam za otwarty .
0
Chyba jesteś niepoważny kolego , to będzie Ribery na 100% .
0
Ja tam obejrzę , jutro niedziela nie trza do pracy iśc :D
0
Zawsze chciałem Rooneya w Barsie , on zawsze się o nas ciepło wypowiadał a piłkarzem jest także genialnym . Ahh te niespełnione marzenia ...
0
Proszę Cię ... jeśli by przyszedł Lewy to praktycznie by nie grał , bo gdzie ma grac jak nie na szpicy . Aguero potrafi grac na skrzydle , do tego pasuje do profilu naszej drużyny .
Ale mam nadzieje że nie przyjdzie żaden z nich , bo odszedłby zapewnie Tello a nie Pedro . A Cristian jakby grał regularnie to byśmy mieli większy pożytek od Rodrigueza .
0
Środek Barcy nie istniał przeciwko Betisowi , mieliśmy szczęście że wpakowali nam tylko jedną bramkę .
0
Aha senyera bedzie jako trzeci komplet , mój błąd .
0
Wyjazdowe jaka wiocha . Na wyjazd senyera bo dobrze się sprzedaje .
0
Veb - Visca el Barca .
0
Ja również .
0
Busquets i gra głową , proszę Cię .
0
Fabs wczoraj wszedł na chwilę i praktycznie dwa kluczowe podania już zaliczył .
0
Za tyle to amputowalibyśmy Ci głowę i wstawili jakąś inną .
0
Wczoraj Masche zszedł z boiska lekko kulejąc , także możliwe że zagra ktoś inny .
0
Tabela La Liga 3. Messi 8 bramek a Alexis 7 ? no ładnie :D
0
Kolejny mecz gdzie Alexis i Neymar przesądzają o wyniku .
0
Espanyol będzie murował bramkę więc jak strzelimy na początku meczu to już jest po spotkaniu .
0
Do tego Fabs gra czasami na środku i prawe skrzydło jest Messiego a na lewe jest czterech kandydatów .
0
Poprostu zdarza mu się grac na kacu i tyle . Mi też się to często przytrafia .
0
Tyle że Song od dawien dawna grał już jako kreator akcji ofensywnych a nie jak typowy DM .
0
Bitch please ...
0
Jak najbardziej . Żaden z dwójki Messi , CR7 na nią nie zasłużył .
0
Mówiłem że pomoc bez Ozila i Xabiego jest praktycznie niczym , nawet nasi Xavi i Iniesta którzy nie są w swojej najwyższej formie rozmontowali przeciwną trójkę . Przynajmniej w pierwszej połowie .
0
Leo mija dwóch trzech zawodników ale później w tych meczach nie ma komu odegrac o na trzech napastników przypada po dwóch obrońców .
0
Na urodziny Adriano jakiś dobry wynik dzisiaj np. 4-1 ! .
0
Barca będzie miała przewagę w środku pola bo nie ma Xabiego i Oezila . A jak nie ma środka to ma wiele problemów .