0

Neymar gra ładną padake , ciekawe co Tata wymyśli żeby ogarnąc tą beznadziejną sytuację .
Środek naszego pola nie istnieje , do tego jeszcze wszyscy od nas zaliczają gleby .

0

Pamiętam że w zielonych też graliśmy łajno zawsze .

0

Jak zapłacisz za nich 90 mln to proszę bardzo .

0

Poza włosami to czym on podobny do Trujillo ? ;)

0

Sezon na ,, Adriano to piłkarz uniwersa;ny " uważam za otwarty .

0

Chyba jesteś niepoważny kolego , to będzie Ribery na 100% .

0

Ja tam obejrzę , jutro niedziela nie trza do pracy iśc :D

0

Zawsze chciałem Rooneya w Barsie , on zawsze się o nas ciepło wypowiadał a piłkarzem jest także genialnym . Ahh te niespełnione marzenia ...

0

Proszę Cię ... jeśli by przyszedł Lewy to praktycznie by nie grał , bo gdzie ma grac jak nie na szpicy . Aguero potrafi grac na skrzydle , do tego pasuje do profilu naszej drużyny .
Ale mam nadzieje że nie przyjdzie żaden z nich , bo odszedłby zapewnie Tello a nie Pedro . A Cristian jakby grał regularnie to byśmy mieli większy pożytek od Rodrigueza .

0

Środek Barcy nie istniał przeciwko Betisowi , mieliśmy szczęście że wpakowali nam tylko jedną bramkę .

0

Aha senyera bedzie jako trzeci komplet , mój błąd .

0

Wyjazdowe jaka wiocha . Na wyjazd senyera bo dobrze się sprzedaje .

0

Veb - Visca el Barca .

0

Ja również .

0

Busquets i gra głową , proszę Cię .

0

Fabs wczoraj wszedł na chwilę i praktycznie dwa kluczowe podania już zaliczył .

0

Za tyle to amputowalibyśmy Ci głowę i wstawili jakąś inną .

0

Wczoraj Masche zszedł z boiska lekko kulejąc , także możliwe że zagra ktoś inny .

0

Tabela La Liga 3. Messi 8 bramek a Alexis 7 ? no ładnie :D

0

Kolejny mecz gdzie Alexis i Neymar przesądzają o wyniku .

0

Espanyol będzie murował bramkę więc jak strzelimy na początku meczu to już jest po spotkaniu .

0

Do tego Fabs gra czasami na środku i prawe skrzydło jest Messiego a na lewe jest czterech kandydatów .

0

Poprostu zdarza mu się grac na kacu i tyle . Mi też się to często przytrafia .

0

Tyle że Song od dawien dawna grał już jako kreator akcji ofensywnych a nie jak typowy DM .

0

Bitch please ...

0

Jak najbardziej . Żaden z dwójki Messi , CR7 na nią nie zasłużył .

0

Mówiłem że pomoc bez Ozila i Xabiego jest praktycznie niczym , nawet nasi Xavi i Iniesta którzy nie są w swojej najwyższej formie rozmontowali przeciwną trójkę . Przynajmniej w pierwszej połowie .

0

Leo mija dwóch trzech zawodników ale później w tych meczach nie ma komu odegrac o na trzech napastników przypada po dwóch obrońców .

0

Na urodziny Adriano jakiś dobry wynik dzisiaj np. 4-1 ! .

0

Barca będzie miała przewagę w środku pola bo nie ma Xabiego i Oezila . A jak nie ma środka to ma wiele problemów .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?