0

Ibra to piłkarz taki jak Falcao , zwykły nejamnik .

0

Połowa taktyki Barcy z czasów Rijkaarda to Ronaldinho w środku i długie mocne , przekątne piłki na zapieprzającego Giuly'ego .

0

Na koniec przybili sobie w łapę i wszystko .

0

Song chyba odejdzie jak tylko będzie miał okazję , jak nie zagra z Celtikiem to ja już niewiem kiedy ten chłop ma zagrac .

0

Ney na ławkę , niech wejdzie tak na dobitkę w 60 min . Tello na lewej i Pedro pewnie będzie na prawej bo w ostatnim meczu wszedł z ławki . Alexis odpocznie , Busi i Xavi też by mogli siąśc a w ich miejsce Iniesta/Sergi i Song .

0

Ocena dla Daniego Alvesa to jakiś smiech ! jego podania były na maxa niedokładne i gdzie był przy stracie bramki ? .

0

Pięknie , 26.11 Ajax-Barca , 28.11 Behemoth w Kato .

0

Bartra lub Alex do środka . Gramy ze słabszym zespołem i trzeba rotowac . Ale o to się nie mamy co martwic bo Tata to potrafi .

0

Wszystko spoko , dużo komentarzy ale żaden mi nie odpowiedział hehe .

0

Trójka naszych napadziorów grała dzisiaj ładnie , oglądając ten skrót .
A w całym meczu jak było ? może mi ktoś powiedziec ? bo byłem w pracy i teraz wróciłem .

0

Oceny całkowicie adekwatne to poczynań zawodników na boisku .
Pedro bezbłędny , kolejny mecz który podkreśla walory Songa , Neymar fajnie ale szkoda że bez bramki a Leo mijał piłkarzy Rayo jak pionki .
Xavi trochę bezbarwnie ale skoro nie dało się grac krótkimi podaniami tak jak mówił Tata to się nie dziwię .

0

Po przybyciu Neymara jego rola w destrukcji mogła się lekko zmiejszyc , natomiast jego gorsza dyspozycja moim zdaniem jest spowodowana poprostu z dużą liczbą minut w roku kalendarzowym i teraz się to odbija .
Adres to klasa sama w sobie i jego optymalna forma powinna wrócic juz niebawem .

0

Pedro zagrał dobre zawody w dwóch meczach a minęło już pięc kolejek .
Dobre występy przeplatał całkowicie bezbarwnymi i z oceną trzeba będzie poczekac trochę czasu aż minie częśc sezonu lub szybciej zagramy z lepszym przeciwnikiem .

0

3-1 przepraszam .

0

No i 3-0 :D

0

Ten gośc mi się podoba . Nie ma zbędnego pieprzonego samozadowolenia i to jest klucz do sukcesu , nie możemy siąśc na laurach ( chociaż Tata jeszcze ich nie zdobył i nie ma na czym zada rozłożyc ) .
To jest prawdziwa odpowiedź a nie wypowiedzi Tito czy Rossela po tym czymś czego nie da się określic nie przeklinając po meczu z Bayernem .
,, Jesteśmy dumni " , po porażce w dwumeczu z ekipą z Monachium przygrywając bilansem bramek 0:7 . No rzeczywiście to wynik godny naszych piłkarzy .

Dlatego nie chciałem by trenerem został Luis Enrique , De Boer czy nikt inny który grał w Barcelonie . Na ten klub trzeba spojrzec obiektywnie , usuwając wady naszego zespołu i stwarzając zalety .
Nasz pressing jeszcze nie należy do najbardziej skutecznych , gra w trójkątach czy z kontry ale na to potrzeba czasu .

Niestety jest jedna wada , której nie da się poprawic z obecnymi zawodnikami . A chodzi mi mianowicie o stałe fragmenty , nasi zawodnicy są poprostu zbyt niscy by radzic sobie z piłkarzami wzrostu ekip z Madrytu czy Monachium . Lecz nie zawsze oni muszą sobie dobrze radzic mimo wysokich zawodników .

0

Real Sociedad gra na dwa fronty . Nie mogą dokonywac sobie takich rotacji na europejskie puchary jak my . Do tego atut własnego boiska powinien ułatwic nam zadanie . Liczę wkońcu na bramkę Neymara i odbiegnięcie reszcie w klasyfikacji strzelców LL Messiemu .
A biorąc pod uwagę że będą grac z nami otwartą piłkę, to proszę wybaczyc ale po ostatnich wynikach na CN powinniśmy rozstrzygnąc wynik przed końcem połowy .

0

Piękne chęci , piękne słowa . Widac że człowiekiem jest wiele większym niż wskazuje na to wzrost .

0

Neymar się wraca ale nie robi tego z taką intensywnością co reszta karłów na skrzydle .
Niewiem skąd wziął się przykład Tello , on akurat mało się wraca .

0

http://allegro.pl/show_item.php?item=3568022384#tabsAnchor '
Koszuleczka z sezonu 2011/12 z napisem Messi , oryginalna , nieużywana za 100 zł . Tanio , przepraszam że nie na temat ale kolega wystawił .

0

I bardzo dobrze ze Busi nie pojedzie . Song zagra pewnie caly mecz , a jesli uda nam sie wczesniej rozstrzygnac wynik spotkania to wejdzie Sergi Roberto , Montoya i pewnie ktos w napad . Moze Tello za Neya jesli ten wyjdzie w podstawowej jedenastce .
Licze na bramke Neya , Alexisa i Adriano .

0

Szczerze to wcale bym się nie zdziwił , gra mało nawet jak na zmiennika .
Gracz z takim potencjałem powinien dostac dużo więcej szans na grę .

0

Nie no ja uważam że Song mógłby w końcu zagrac , ile można siedziec na te ławie i nie dostac szansy ?

0

Niewiem z czego się cieszysz ... Tello na prawej stronie to nie ten Tello .

0

Cesc ? Adriano ? Song ? Alexis ? . Ale ja w sumie to rozumiem , bo LM rusza .

0

A ja nie zgadzam się do końca z tym co jest napisane , albowiem to nie Pep powodował to że w pressingu Messi nie tracił siły .
Moim zdaniem pressing Barcelony najlepiej funkcjonował w pierwszym sezonie Pepa i tylko wtedy . Dlaczego ? odpowiedź to pogrubiony tytuł w drugiej połowie artykułu .
Pressing Barcelony nigdy nie będzie taki jak kiedyś ponieważ na środku ataku znajduje się nie kto inny jak Leo Messi . Każdy dobrze wie że Argentyńczyk nie biega za rywalami jak wspomnieni Alexis i Pedro ( zapewne przez jego zadania taktyczne ) ale to nie jest to czego Barca potrzebuje .
Kiedy na szpicy ustawiany był Eto'o to obrońcy nie mieli łatwego życia ponieważ piłkarz Kamerunu walczył jak dziś Rodriguez czy Sanchez .

To moim zdaniem jest pięta Achillesowa naszego pressingu . Nie każdy może się ze mną zgadzac i szanuję to .
Co do reszty artykułu bardzo fajnie przedstawiony , Eoren czekamy na publikację artykułu Fernandeza :D

0

Czyli Alexis mógłby się wypowiedziec .

0

Szkoda że wtedy kiedy Ronaldinho przechodził do Barcy miałeś trzy lata , bo to był najlepszy transfer dekady .

0

Lista Zubiego łahahahahahahahahaa . Ta jego lista to poprostu nic więcej jak lista piłkarzy nie do wyciągnięcia , niewiem kiedy on i zarząd zdadzą sobie z tego sprawę .

0

Niestety w Barcelonie takie ustawienie jest ,, tylko n ostatnie minuty " jak świetnie zauważyłeś .
Właśnie to mnie bolało w pierwszym meczu z Bayernem , zdjąłbym Messiego przy stanie 2-0 , za niego wsadziłbym Songa żeby odnieśc jak najmniejsze straty . Niestety chyba tylko ja tak myślałem .
Ustawienie Songa i Busiego w jednej jedenastce to byłoby coś . Zarząd posunął się troszeczkę ironicznie do sytuacji Alexa jaka panowała w Arsenalu .
Kiedy on zaczął grac jako prawie ofensywny już pomocnik , to Barca go ściągnęła na środek obrony żeby załatac dziurę . Dziwne .
W każdym razie chciałbym widziec częściej dwójkę DMów w środku plus Fabregas lub tylko tego czarnoskórego .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?