0

@joloskyy pewnie jest pokazany w przewidywanych składach .

5

@Lucerfi Alvarez sam na 9tce to porażka.

0

@szela1899 podobno z babą się rozstał .

6

Przecież w poprzednim artykule o Kounde napisaliście że dostał żółtą kartkę i nie wystąpi z Azerbejdżanem a w tym artykule jest pytanie czy jednak wystąpi ?

1

@kanver_ ,, w dodatku wciąż na najwyższym poziomie "
Dobre. On od najwyższego poziomu odstawał już grubo w Laliga .

2

@clyde to tak jak mój sześciopak xd

0

@thorin wszyscy śpią, licznik zapewne pokazuje zalogowanych .

5

@Zaden dokładnie .
Poza tym Laporta mówił że liczą na grudzień , tyle że tamtego roku xD

2

A to zaskoczenie . Nowe , nie znałem .

0

@Murazor Cubarsi był przehypowany i po dwóch miesiącach zaczął walić babole , prokurowac karne , gubić krycie i tak jest dalej .
Garcia jest dobry ale na PO ,na stopera nie nadaje się totalnie.
Christensen w pierwsze dwa lata opuścił mniej niż 20 spotkań .

4

A ja tam trzymam kciuki żeby wyszło . Olmo na swoim poziomie to bardzo dobry zawodnik .
Oby kolejny piłkarz zamknął japę chorągiewkom z labamby

1

@Murazor Christensen też ma co chwilę jakieś dolegliwości ale wolę jego na 1/3 sezonu niż słabych Cubarsiego , Garcię i Araujo na cały sezon.

1

@PaulFCB tyle że trzeba mieć ich obu a nie jednego z nich . Fermin potrafi równie dobrze kopać się po czole .

12

Oj żebyście robili o Raphinhi takie posty jak o Olmo przez jego pierwsze lata gry w Barcelonie xD
Po drugie Barca potrzebuje ich obu bo Fermin jest też mega nieregularny i potrafi zagrać super mecz a w kolejnym grać kompletne gówno i nie odnaleźć się na boisku .

0

@SeWo77 dla mnie powinien obniżyć pensję i zostać.

1

@Filipem @kanver_ Balde nie będzie zagrywał bo też myślę że każdy zdaje sobie sprawę z zaangażowania Rashforda w defensywę . Więc Balde zdarza się żeby wychodzić wyżej ale nie robi i nie będzie robił tego jak to miało miejsce z Raphinhą na LS , więc to w ogóle nie dziwi . A poza tym był kontuzjowany , to też nie ułatwia w statystyce.

1

@Ronad10 Gulera ? Serio ? Tego chłopa nie ma w żadnych ważnych meczach .

10

Garcia najlepszy w tym sezonie ale nie Eric tylko Joan .
Eric może grać na PO ale to nie materiał na stopera na najważniejsze mecze . Chłop sprokurował dwa karne pod rząd .

0

@BISHBASHBOSH no nie funkcjonujemy dobrze a dlaczego ?.
Do takiego klasyku podchodziliśmy bez Joana Garcii , Christensena , Gaviego , Olmo , Raphinhi czy Lewandowskiego a można by jeszcze wymienic Balde bo tylko końcówkę mógł zagrać .
Nie było kompletnie ławki rezerwowych a przez to cała kadra grała gorzej bo była zajeżdżana .
Zmian dla Ferrana , Rashforda nie było kompletnie , nie wspomnę mając już o środku pola .
W tym czasie trudno żeby zespół grał gorzej i nie można upatrywać tego w formie Ferrana , który w sumie i tak strzelał bramki .

0

@Unique co jak co Panowie ale trzeba przyznać że Barcelona jest aktualnie cholernie droga .
Jeśli znasz swoje miejsce zamieszkania na ten okres to w okolicy tego możesz posprawdzac sobie jakie restauracje są wokół i jakie mają ceny .
Ja takie rzeczy sprawdzam przed wylotem .

@RoberDzik 150 niby dużo ale jak kolega ma 4 osobową rodzinę to liczny każdego dnia wejście na daną atrakcję np Sagradę dla 2 osób , zjedzenie normalnie w knajpie danie+ napój i wychodzi sporo .
Nie mówię też że musi je wydać ale żeby mieć to będzie miał spokój.

1

@Unique na czworo oczywiście. Myślę że jak będziesz miał kwotę w tym przedziale to na nic Ci nie braknie .
@RoberDzik napisał że w niecałym 500 euro się zmieścisz ale jak dla mnie licząc atrakcje ,bilety wstępu itp to nie ma na to szans na tydzień.

1

@mientusek1407 w Atletico też by się nie odnalazł bo mimo że jest wysoki to przeciwko Atletico nie miało to znaczenia przy górnych piłkach xd

7

Jak nie przepadam za Laportą , tak jak widzę komentarze że to on się pozbył Messiego to sobie myślę co wy ludzie macie w głowach xD Leo kasował taki hajs że połowa jego kontraktu to więcej niż kilku piłkarzy razem wzietych i gdzie tam była niby opcja żeby go zarejestrować przy tak ujemnych limitach płacowych ? XD

1

@Unique ja bym liczył tak luźno 100/150 euro na dzień .

0

No i pięknie .

0

@BISHBASHBOSH to że tak się Frenkie wypowiedział nic nie znaczy .
Roberta nie było w klasykach w tamtym roku a strzeliliśmy im chyba 7 bramek , tak samo 6 bramek Interowi .
Drużyna funkcjonowała dobrze ? Tak .


3

@madl1l3nho Messi bez buta na nodze wyjaśniał ten peak.

0

@bartekvisca kompletny przypadek że np. całe Twoje drzewo genealogiczne lub jego większość urodziło się/mieszkało w Polsce ?

0

@BISHBASHBOSH bez przesady . To nie brak Lewego spowodował spadek jakości tylko wiele więcej kontuzji .
Bez Lewego strzelaliśmy też dużo bramek w zeszłym sezonie.

5

@Leooo ,, bez hejtu ale oddaj swoje pieniądze" xDD większego idiotyzmu nie słyszałem .
Kazdy robi z pieniędzmi co chce i nic do tego innym osobom co z nimi zrobisz.

Ona żyje w kraju , który wbija się pięknie do innych krajów żeby ich wyruchać na surowce itp ale myśli że będzie im zależy np na głodnych ludziach z Afryki czy o ,, płonącej planecie" .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?