ShawnC
Dołączył/a: listopad 2011
12 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@joloskyy pewnie jest pokazany w przewidywanych składach .
5
@Lucerfi Alvarez sam na 9tce to porażka.
0
@szela1899 podobno z babą się rozstał .
6
Przecież w poprzednim artykule o Kounde napisaliście że dostał żółtą kartkę i nie wystąpi z Azerbejdżanem a w tym artykule jest pytanie czy jednak wystąpi ?
1
@kanver_ ,, w dodatku wciąż na najwyższym poziomie "
Dobre. On od najwyższego poziomu odstawał już grubo w Laliga .
2
@clyde to tak jak mój sześciopak xd
0
@thorin wszyscy śpią, licznik zapewne pokazuje zalogowanych .
5
@Zaden dokładnie .
Poza tym Laporta mówił że liczą na grudzień , tyle że tamtego roku xD
2
A to zaskoczenie . Nowe , nie znałem .
0
@Murazor Cubarsi był przehypowany i po dwóch miesiącach zaczął walić babole , prokurowac karne , gubić krycie i tak jest dalej .
Garcia jest dobry ale na PO ,na stopera nie nadaje się totalnie.
Christensen w pierwsze dwa lata opuścił mniej niż 20 spotkań .
4
A ja tam trzymam kciuki żeby wyszło . Olmo na swoim poziomie to bardzo dobry zawodnik .
Oby kolejny piłkarz zamknął japę chorągiewkom z labamby
1
@Murazor Christensen też ma co chwilę jakieś dolegliwości ale wolę jego na 1/3 sezonu niż słabych Cubarsiego , Garcię i Araujo na cały sezon.
1
@PaulFCB tyle że trzeba mieć ich obu a nie jednego z nich . Fermin potrafi równie dobrze kopać się po czole .
12
Oj żebyście robili o Raphinhi takie posty jak o Olmo przez jego pierwsze lata gry w Barcelonie xD
Po drugie Barca potrzebuje ich obu bo Fermin jest też mega nieregularny i potrafi zagrać super mecz a w kolejnym grać kompletne gówno i nie odnaleźć się na boisku .
0
@SeWo77 dla mnie powinien obniżyć pensję i zostać.
1
@Filipem @kanver_ Balde nie będzie zagrywał bo też myślę że każdy zdaje sobie sprawę z zaangażowania Rashforda w defensywę . Więc Balde zdarza się żeby wychodzić wyżej ale nie robi i nie będzie robił tego jak to miało miejsce z Raphinhą na LS , więc to w ogóle nie dziwi . A poza tym był kontuzjowany , to też nie ułatwia w statystyce.
1
@Ronad10 Gulera ? Serio ? Tego chłopa nie ma w żadnych ważnych meczach .
10
Garcia najlepszy w tym sezonie ale nie Eric tylko Joan .
Eric może grać na PO ale to nie materiał na stopera na najważniejsze mecze . Chłop sprokurował dwa karne pod rząd .
0
@BISHBASHBOSH no nie funkcjonujemy dobrze a dlaczego ?.
Do takiego klasyku podchodziliśmy bez Joana Garcii , Christensena , Gaviego , Olmo , Raphinhi czy Lewandowskiego a można by jeszcze wymienic Balde bo tylko końcówkę mógł zagrać .
Nie było kompletnie ławki rezerwowych a przez to cała kadra grała gorzej bo była zajeżdżana .
Zmian dla Ferrana , Rashforda nie było kompletnie , nie wspomnę mając już o środku pola .
W tym czasie trudno żeby zespół grał gorzej i nie można upatrywać tego w formie Ferrana , który w sumie i tak strzelał bramki .
0
@Unique co jak co Panowie ale trzeba przyznać że Barcelona jest aktualnie cholernie droga .
Jeśli znasz swoje miejsce zamieszkania na ten okres to w okolicy tego możesz posprawdzac sobie jakie restauracje są wokół i jakie mają ceny .
Ja takie rzeczy sprawdzam przed wylotem .
@RoberDzik 150 niby dużo ale jak kolega ma 4 osobową rodzinę to liczny każdego dnia wejście na daną atrakcję np Sagradę dla 2 osób , zjedzenie normalnie w knajpie danie+ napój i wychodzi sporo .
Nie mówię też że musi je wydać ale żeby mieć to będzie miał spokój.
1
@Unique na czworo oczywiście. Myślę że jak będziesz miał kwotę w tym przedziale to na nic Ci nie braknie .
@RoberDzik napisał że w niecałym 500 euro się zmieścisz ale jak dla mnie licząc atrakcje ,bilety wstępu itp to nie ma na to szans na tydzień.
1
@mientusek1407 w Atletico też by się nie odnalazł bo mimo że jest wysoki to przeciwko Atletico nie miało to znaczenia przy górnych piłkach xd
7
Jak nie przepadam za Laportą , tak jak widzę komentarze że to on się pozbył Messiego to sobie myślę co wy ludzie macie w głowach xD Leo kasował taki hajs że połowa jego kontraktu to więcej niż kilku piłkarzy razem wzietych i gdzie tam była niby opcja żeby go zarejestrować przy tak ujemnych limitach płacowych ? XD
1
@Unique ja bym liczył tak luźno 100/150 euro na dzień .
0
No i pięknie .
0
@BISHBASHBOSH to że tak się Frenkie wypowiedział nic nie znaczy .
Roberta nie było w klasykach w tamtym roku a strzeliliśmy im chyba 7 bramek , tak samo 6 bramek Interowi .
Drużyna funkcjonowała dobrze ? Tak .
3
@madl1l3nho Messi bez buta na nodze wyjaśniał ten peak.
0
@bartekvisca kompletny przypadek że np. całe Twoje drzewo genealogiczne lub jego większość urodziło się/mieszkało w Polsce ?
0
@BISHBASHBOSH bez przesady . To nie brak Lewego spowodował spadek jakości tylko wiele więcej kontuzji .
Bez Lewego strzelaliśmy też dużo bramek w zeszłym sezonie.
5
@Leooo ,, bez hejtu ale oddaj swoje pieniądze" xDD większego idiotyzmu nie słyszałem .
Kazdy robi z pieniędzmi co chce i nic do tego innym osobom co z nimi zrobisz.
Ona żyje w kraju , który wbija się pięknie do innych krajów żeby ich wyruchać na surowce itp ale myśli że będzie im zależy np na głodnych ludziach z Afryki czy o ,, płonącej planecie" .