ShawnC
Dołączył/a: listopad 2011
12 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@Leooo ,, bez hejtu ale oddaj swoje pieniądze" xDD większego idiotyzmu nie słyszałem .
Kazdy robi z pieniędzmi co chce i nic do tego innym osobom co z nimi zrobisz.
Ona żyje w kraju , który wbija się pięknie do innych krajów żeby ich wyruchać na surowce itp ale myśli że będzie im zależy np na głodnych ludziach z Afryki czy o ,, płonącej planecie" .
0
@DonPancio no nie , bo czerwo De Jonga wpływa na jego wykluczenie z kolejnego meczu . Więc wpływa na kolejny mecz gdzie już go nie oceniasz bo go nie będzie .
0
@Czyhrynski to tak jak ma naszym barcelońskim pudelku . Co chwila coś o Realu i jego piłkarzach .
0
@Lionel_Messi10 na kasie będzie robił w botidze.
0
@adukla ale on to robił gorzej niż Balde przy pierwszej bramce . Chłop sobie bez powodu wbiegł kilka metrów za linie obrony . Jeszcze żeby biegł za kimś to okej ale chłop zrobił to sobie od tak .
0
@partymaker no nie do końca, ostatnio powoli narracja się zmienia.
0
@severius a co byśmy mieli bez UE? Nie jestem fanem Unii ale jednak kraj rozwinął się konkretnie .
0
@redman83 no , w naszym systemie gdzie musisz pressować cały czas to chodzący Messi by się przydał xD
1
@bartekvisca umówmy się , żadnego last dance nie będzie bo nie ma to najmniejszego sensu .
1
@adukla @DonPancio @lukascorp panowie ,nauczcie się tego jak działają oceny .
Frenkie De Jong nie dostanie 6 kiedy zawala bezmyślnie drugą bramkę a łamał głupio linie w tym meczu kilka razy bez powodu + dostał czerwo i wyklucza się z gry w kolejnym meczu . Również bezmyślnie .
0
@Terroriser i mają rację .
Dlaczego niby Olmo miałby mieć niższą ocenę od De Jonga? Olmo cały czas aktywny , akcje wykreowane , odbiory zaliczone ,bez żadnych błędów.
A De Jong? Druga stracona bramka idzie tylko i wyłącznie na jego konto + czerwoną kartka.
To teraz napisz dlaczego De Jong miałby mieć wyższą ocenę.
0
@brd42 nie no ,akcja Celty poszła szybko . Jak Balde jest wysoko ustawiony do rozciągania defensywy to wiadome że nie wróci szybko xd
1
@Peeck zależy. Jeśli mowa o ruchach niepodległościowych to już musiałoby być coś naprawdę poważnego , żeby taki ruch rozpocząć.
Ciężko powiedzieć , kiedyś tworzyliśmy Unię polsko litewską gdzie raczej więcej korzyści miała wtedy strona litewska i ludzie jakoś się przystosowali .
Ale wiadomo że wszystko zależy od punktu siedzenia.
0
@Peeck z rodziną i państwem w sensie krajem .( Nie z polityką itp) .
0
@Nightraider odroczył ale chyba później się zrzekł ponad połowy.
1
@don'T.R.I.P.e Polacy są ruchani podatkami i innymi ustawami i widziałeś kiedykolwiek jakąś reakcję? .
Jedynie wtedy jak chcieli TVN wyłączyć .
1
@Nightraider i to był jeden z powodów upadku Barcelony . Alba nawet po obcięciu kosztów o 50% był najlepiej opłacanym LO na świecie xD
0
@Nightraider no to Messi według capology zgarnial ogólnie 40 mln euro netto ale nie wiem czy to prawda xD
0
@michal26 panie , my mieliśmy wynik na styku a Bernal jak ostatnio dostawał szansę to nie istniał kompletnie i liczę że jak wróci reszta składu i będziemy mieć ustawione wyniki po np. 3:0 w 60 minucie to jestem pewny że Bernal będzie grał .
0
@Nightraider gość ma 6 bramek i 7 asyst . Może double double wykręci już na połowie sezonu .
Myślę że nie zjedzie z wynagrodzenia , tylko Barca po powrocie na CN wykupi go na aktualnych warunkach .
1
@Destroyer_of_Worlds oczywiście że by wrócił ale pewnie jedynie za dobry hajsik a nie za pensje jak Gundo czy Inigo
0
@Kozinho. Tak i z ławki potem Alvarez .
0
@4drian0 ma szybką nogę ebaniutki
3
@Derean nie tyle obrona się poprawiła w drugiej połowie co nacisk na rywala na jego połowie . Jak pressing działa to i w obronie będzie mniej problemów ale muszą nas przestać nękać kontuzje .
2
Za 100tys tygodniówki niech będzie xd
1
@czarny20 wybacz , mój błąd xd
0
@czarny20 a na co tam był Olmo ? Było dwóch zawodników Celty i trzech naszych , tyle że Frenkie zdecydował się przełączyć na spectatora i oglądać bramkę Iglesiasa xD
22
Przy drugiej bramce Celty każdy z nas zapytał ,, co do uja robił De Jong?!" XDD
1
@buglikos i to jeszcze prosto po zmarnowanej setce Rashforda.
2
@Bykunn już bez przesady z tym przeciwko Cortouis by nie wpadły .
Jak mamy swój dzień to wpada wszystko i przeciwko niemu .
Messi wystarczy że ładował mu między nogi i też wpadało .