SiempreCule10
Dołączył/a: marzec 2025
2 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Number seven bez gola
0
Power Point się zaciął chyba
0
Ależ on ma ten spokój w wykończeniu xdd
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@Ukwozniakk ale co strzelił i uciszał każdego to jego, teraz znowu wrócił do ustawień fabrycznych
0
@Ukwozniakk To był jakiś przebłysk?
5
@Seledynowy chyba nie mówisz o Ferranie
5
@Xaviball Czas pokaże czas pokaże
2
@Seledynowy poprzedni mecz też na topie w jego wykonaniu
1
Nico od wejścia pokazał jedno wielkie zero
0
„zdecydowanie słabsza 2 część Hiszpanów” no ja wiem dlaczego
7
A najlepsze z tego wszystkiego jest to że Ferran pod względem bramek rozgrywa najlepszy sezon w karierze XDDDD
1
Już to widzę oczyma wyobraźni jak na ataku Hiszpani by śmigał Morata z Ferranem, Ferran od wykończania akcji a Alvaro od karnych spec
1
@majkiii Ferran to by w WTC nie trafił jakby był pilotem samolotu
3
Ale to jest napadzior z łuski i ości
8
Impostor Ferran wbija na akwen
3
No i chuj no i cześć, WKS dało dupy koncertowo a mieli piłkę meczową
0
@maciekofcb przysymulował 2 razy i się Niemcy wkurzyli na trybunach
2
Bramkarz im dupę ratuje, pomijając fakt że WKS 2-1 powinno prowadzić
6
Koncertowo to spierdolił
0
Ależ zatańczył, jak Vini
0
Narzekacie na Juliana a dla mnie najlepszy to jest Joachim Löwe, chłop co se wsadzał palce do jaj potem je wąchał i podawał rękę innym ludziom
2
@12Frost12 dla Flicka czerwień od ręki to jest
0
Ten szwabski asystent z wąsem to mi kogoś przypomina
1
Teraz to jak Polacy zagrali, dobra kontra to trzeba wycofać
3
Trener poleciał się odlać i okej
2
@bart_azz Takiego zestawu od dziesięcioleci nie było, fenomenalne po prostu
3
@MESSI3010 „ja jestem cwaniak i wyp…. stąd ale już” kocham ten film
2
No i ma kurwa symulki swoje bramkarz słoni
0
Ten znowu leży skubany