3

Number seven bez gola

0

Power Point się zaciął chyba

0

Ależ on ma ten spokój w wykończeniu xdd

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@Ukwozniakk ale co strzelił i uciszał każdego to jego, teraz znowu wrócił do ustawień fabrycznych

0

@Ukwozniakk To był jakiś przebłysk?

5

@Seledynowy chyba nie mówisz o Ferranie

5

@Xaviball Czas pokaże czas pokaże

2

@Seledynowy poprzedni mecz też na topie w jego wykonaniu

1

Nico od wejścia pokazał jedno wielkie zero

0

„zdecydowanie słabsza 2 część Hiszpanów” no ja wiem dlaczego

7

A najlepsze z tego wszystkiego jest to że Ferran pod względem bramek rozgrywa najlepszy sezon w karierze XDDDD

1

Już to widzę oczyma wyobraźni jak na ataku Hiszpani by śmigał Morata z Ferranem, Ferran od wykończania akcji a Alvaro od karnych spec

1

@majkiii Ferran to by w WTC nie trafił jakby był pilotem samolotu

3

Ale to jest napadzior z łuski i ości

8

Impostor Ferran wbija na akwen

3

No i chuj no i cześć, WKS dało dupy koncertowo a mieli piłkę meczową

0

@maciekofcb przysymulował 2 razy i się Niemcy wkurzyli na trybunach

2

Bramkarz im dupę ratuje, pomijając fakt że WKS 2-1 powinno prowadzić

6

Koncertowo to spierdolił

0

Ależ zatańczył, jak Vini

0

Narzekacie na Juliana a dla mnie najlepszy to jest Joachim Löwe, chłop co se wsadzał palce do jaj potem je wąchał i podawał rękę innym ludziom

2

@12Frost12 dla Flicka czerwień od ręki to jest

0

Ten szwabski asystent z wąsem to mi kogoś przypomina

1

Teraz to jak Polacy zagrali, dobra kontra to trzeba wycofać

3

Trener poleciał się odlać i okej

2

@bart_azz Takiego zestawu od dziesięcioleci nie było, fenomenalne po prostu

3

@MESSI3010 „ja jestem cwaniak i wyp…. stąd ale już” kocham ten film

2

No i ma kurwa symulki swoje bramkarz słoni

0

Ten znowu leży skubany

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?