1

Teraz to jak Polacy zagrali, dobra kontra to trzeba wycofać

3

Trener poleciał się odlać i okej

2

@bart_azz Takiego zestawu od dziesięcioleci nie było, fenomenalne po prostu

3

@MESSI3010 „ja jestem cwaniak i wyp…. stąd ale już” kocham ten film

2

No i ma kurwa symulki swoje bramkarz słoni

0

Ten znowu leży skubany

0

@dmcteam i tak każdy wie że najlepszy to jest Ołłowski

1

@Coutinho007 by śmigał lepiej niż nie jeden pomocnik z topu

0

Barbarzyńca uderza mocno nad bramką

2

WKS mega gra, „drużyna słoni” w natarciu

2

Jak go złapał xddd

1

@Pawel13sz oni ogólnie odkąd pamiętam to byli ciężkimi rywalami, solidnie grają

0

WKS to jest klasa sama w sobie, po co Drogba jak jest Kessie

0

@FcPortoFan1999 wcale się nie dziwię jak stoi przed nimi mur w postaci Kessie

2

@ketrab321 ogólnie chłopak szybki jest, drybling właśnie szybkością nadrabia, czasami mu brakuje skuteczności i ma różne wahania może zagrać wybitny mecz a później kilka słabych. Aczkolwiek uważam że Flick z niego maszynę może zrobić, on umie w wyciskanie z graczy maksa

1

@Marcelinho132 no trochę się pogubił chłopak, może też liga miała znaczenie, z Bundesligi do premier league, może w nowym sezonie lepiej odpali bo ten to tak na 50% możliwości gra

1

@12Frost12 dosłownie i w przenośni

0

Kessie to taki trochę Yaya Toure, nawet z wyglądu podobny

3

I znowu Afryka pokazuje jak się gra w piłkę, Europa na razie lipa mocna

7

Kessie to jest Pan Piłkarz

0

Chłopaki się w szlaufie na boisku obmyli i gramy dalej

1

Dobra panowie po co ta przerwa Wir spielen weiter weiter. Raus!

3

@FcPortoFan1999 historia zatoczyła koło

0

Akcja ala Alba-Messi, Leo takie kończył ale tu podanie za plecy

0

Ładnie dał w tempo do kibiców

2

@Maker0 Tak szczerze to ja bym mu 40 dał a chłop 30 nie ma nawet jeszcze

1

Niemcy dziś w obronie jak podczas obrony Normandii a w ataku blitzkrieg

2

Ładnie to zmieścił, Holandia dziś top

0

@Katalończyk 99 Nie zdziwię się jak go kupi ktoś w tym roku, niby ma kontrakt do 2029 z West Ham ale teraz spadli z premier league a on ma 25 lat zaraz i nigdy w ucl nie grał

3

Jakby Messi tak w nogę wjechał to by afera była na cały świat, szczerze tu czerwoną mógł dać

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?