SiempreCule10
Dołączył/a: marzec 2025
2 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Teraz to jak Polacy zagrali, dobra kontra to trzeba wycofać
3
Trener poleciał się odlać i okej
2
@bart_azz Takiego zestawu od dziesięcioleci nie było, fenomenalne po prostu
3
@MESSI3010 „ja jestem cwaniak i wyp…. stąd ale już” kocham ten film
2
No i ma kurwa symulki swoje bramkarz słoni
0
Ten znowu leży skubany
0
@dmcteam i tak każdy wie że najlepszy to jest Ołłowski
1
@Coutinho007 by śmigał lepiej niż nie jeden pomocnik z topu
0
Barbarzyńca uderza mocno nad bramką
2
WKS mega gra, „drużyna słoni” w natarciu
2
Jak go złapał xddd
1
@Pawel13sz oni ogólnie odkąd pamiętam to byli ciężkimi rywalami, solidnie grają
0
WKS to jest klasa sama w sobie, po co Drogba jak jest Kessie
0
@FcPortoFan1999 wcale się nie dziwię jak stoi przed nimi mur w postaci Kessie
2
@ketrab321 ogólnie chłopak szybki jest, drybling właśnie szybkością nadrabia, czasami mu brakuje skuteczności i ma różne wahania może zagrać wybitny mecz a później kilka słabych. Aczkolwiek uważam że Flick z niego maszynę może zrobić, on umie w wyciskanie z graczy maksa
1
@Marcelinho132 no trochę się pogubił chłopak, może też liga miała znaczenie, z Bundesligi do premier league, może w nowym sezonie lepiej odpali bo ten to tak na 50% możliwości gra
1
@12Frost12 dosłownie i w przenośni
0
Kessie to taki trochę Yaya Toure, nawet z wyglądu podobny
3
I znowu Afryka pokazuje jak się gra w piłkę, Europa na razie lipa mocna
7
Kessie to jest Pan Piłkarz
0
Chłopaki się w szlaufie na boisku obmyli i gramy dalej
1
Dobra panowie po co ta przerwa Wir spielen weiter weiter. Raus!
3
@FcPortoFan1999 historia zatoczyła koło
0
Akcja ala Alba-Messi, Leo takie kończył ale tu podanie za plecy
0
Ładnie dał w tempo do kibiców
2
@Maker0 Tak szczerze to ja bym mu 40 dał a chłop 30 nie ma nawet jeszcze
1
Niemcy dziś w obronie jak podczas obrony Normandii a w ataku blitzkrieg
2
Ładnie to zmieścił, Holandia dziś top
0
@Katalończyk 99 Nie zdziwię się jak go kupi ktoś w tym roku, niby ma kontrakt do 2029 z West Ham ale teraz spadli z premier league a on ma 25 lat zaraz i nigdy w ucl nie grał
3
Jakby Messi tak w nogę wjechał to by afera była na cały świat, szczerze tu czerwoną mógł dać